الو قلیون اقدسیه

خانه » قلیون » الو قلیون اقدسیه

شماره سفارش الو قلیون

شماره سفارش الو قلیون

قیمت الو قلیون

قلیون عربی

قلیون عربی

هزینه: 200 هزار تومان

ثبت سفارش قلیون عربی

قلیمون معمولی

قلیمون معمولی

هزینه: 180 هزار تومان

ثبت سفارش قلیون معمولی

قلیون اسپشیال

قلیون اسپشیال

هزینه: تماس بگیرید

ثبت سفارش قلیون اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
  • زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
  • جهت استفاده بیشتر از یک ساعت، به ازای هر ساعت، هر قلیان اسپشیال 20 هزار تومان، عربی 15 هزار تومان و معمولی 10 هزار تومان دریافت میگردد.
  • اگر ساعت اضافه را در زمان سفارش اعلام فرمایید، برای ساعت اضافه یک سری قلیان اضافی به همراه توتون و ذغال اضافی دریافت مینمایید.
  • زمان ارسال قلیان از لحظه ثبت سفارش 45 دقیقه میباشد.

نکات بهداشتی

قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.

بعد از هر مصرف، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.

الو قلیون اقدسیه: خیلی وقت ها پیش می آید که شما یک میهمانی خاصی دارید و میخواهید در زمان مناسب با صرف هزینه درست با بالاترین کیفیت به میهمانان خود سرویس دهید. در اینجاست که پای سرویس های آنلاین به میان می آید. یکی از این سرویس ها الو قلیون اقدسیه است. که شما به راحتی میتوانید به صورت آنلاین از تمامی خدمات آن استفاده کنید. شما تنها با یک تماس با شماره 09105084977 به راحتی میتوانید سرویس خود را ثبت. تا در کمترین زمان ممکن سرویس برای شما ارسال شود. الو قلیون اقدسیه به این دلیل اهمیت دارد که به شما این اطمینان را میدهد تا درسریعترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت موجود سرویس را برای شما ارسال نماید. تا شما عزیزان به راحتی از سفارش الو قلیون خدمات آن بهره مند شوید. یکی دیگر از مزایای سفارش آنلاین الو قلیون اقدسیه کیفیت و تمیزی آن میباشد.

برای سفارش آنلاین الو قلیون یک قلیون خوب، به راحتی میتونی با ما تماس بگیرید تا یه سرویس عربی با بهترین کیفیت و به صورت ارسال سریع برات ارسال بشه تا لذت ببری ازش.

الو قلیون اقدسیه

سلامت نیوز: رئیس مرکز اطلاع رسانی ستاد اجرایی فرمان امام (ره) گفت: هر دز واکسن تولید شده دو هفته فرایند کنترل کیفیت دارد، الو قلیون اقدسیه و تا کنون 360 هزار دوز واکسن با طی کردن فرایند کنترل کیفیت تحویل وزارت بهداشت شده است. به گزارش سلامت نیوز به نقل از فارس، حجت الله نیک ملکی رئیس مرکز اطلاع رسانی ستاد اجرایی فرمان الو قلیون اقدسیه امام (ره) در صفحه توییتر خود به برخی شائبه ها و اظهار نظرها درباره تولید و توزیع واکسن کرونای برکت پاسخ داد. وی نوشت: تاکنون دو میلیون و 50 هزار دز واکسن کرونای برکت تولید شده است. از این هفته افزایش ظرفیت تولید محقق شد و هم اکنون یک میلیون و دویست هزار دز در هفته تولید واکسن داریم نیاز به اطلاعات بیشتر در زمینه سفارش آنلاین الو قلیون ولنجک به این مطلب مراجعه نمایید .

برای دریافت خدمات آنلاین قلیون آنلاین میتوانید به لینک فوق مراجعه فرمایید.

بر سر وعده خود هستیم با افزایش ظرفیت های بعدی تا پایان شهریور بیش از 50 میلیون دز واکسن تولید خواهیم کرد.مسوول تزریق واکسن وزارت بهداشت است هر واکسن پس از تولید و پر کردن ویال ها دو هفته فرایند کنترل کیفیت دارد که 400 هزار دز از این مرحله عبور کرده اند. هر دز واکسن دو هفته فرایند کنترل کیفیت دارد، 360 هزار دوز واکسن تحویل وزارت بهداشت شده است.40 هزار دز نیز از پنجشنبه گذشته آماده تحویل است.هر دز واکسن دو هفته پس از تولید آماده تحویل به وزارت بهداشت است.


به اشتراک بگذارید


دیدگاه ها: (0)

دیدگاهتان را بنویسید

به مطلب امتیاز دهید*

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا با ما تماس بگیرید