الو قلیون تهرانپارس

خانه » قلیون » الو قلیون تهرانپارس

شماره سفارش الو قلیون

شماره سفارش الو قلیون

قیمت الو قلیون

قلیون عربی

قلیون عربی

هزینه: 400 هزار تومان

ثبت سفارش قلیون عربی

قلیون اسپشیال

قلیون اسپشیال

هزینه: تماس بگیرید

ثبت سفارش قلیون اسپشیال

اگر می خواهید در میهمانی، جشن تولد و عروسی، تجربه ای متفاوت و یونیک (Unique) برای میهمانان خود ایجاد کنید، پیشنهاد ما به شما استفاده از سرویس هوکا بار است. هوکا بار با ایجاد بار قلیون به همراه بارمن (Barman) به شما کمک می کند تا لحظاتی فراموش نشدنی را برای میهمانان قلیان دوستتان فراهم کنید. در صورت تصمیم به داشتن چنین سرویسی در جشنتان، با ما تماس بگیرید.همچنین، قبل از سفارش سرویس، در خصوص تعداد قلیان و بارمن با توجه به تعداد میهمانان، می توانید از ما مشاوره بگیرید.
توجه! توجه! توجه!
  • زمان استفاده از هر قلیان یک شب است.
  • قیمت هر سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) 100 هزار تومان است.
  •  قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما خواهد شد. قلیون های معمولی، عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.
  • اگر ساعت اضافه را در زمان سفارش اعلام فرمایید، برای ساعات اضافه مد نظر شما، تعداد سری اضافی قلیان به همراه توتون و ذغال اضافی محاسبه و تحویل می­گردد.
  • زمان ارسال قلیان از لحظه ثبت سفارش 45 دقیقه است.

نکات بهداشتی

قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه می­شوند.

بعد از هر بار مصرف توسط هر مشتری، شیشه، تنه و سری قلیون ها قبل از تحویل به مشتری بعدی، به صورت کامل شسته می­شوند.

الو قلیون تهرانپارس: خیلی وقت ها پیش می آید که شما یک میهمانی خاصی دارید و میخواهید در زمان مناسب با صرف هزینه درست با بالاترین کیفیت به میهمانان خود سرویس دهید. در اینجاست که پای سرویس های آنلاین به میان می آید. یکی از این سرویس ها الو قلیون تهرانپارس است. که شما به راحتی میتوانید به صورت آنلاین از تمامی خدمات آن استفاده کنید. شما تنها با یک تماس با شماره 09105084977 به راحتی میتوانید سرویس خود را ثبت. تا در کمترین زمان ممکن سرویس برای شما ارسال شود. الو قلیون تهرانپارس به این دلیل اهمیت دارد که به شما این اطمینان را میدهد تا درسریعترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت موجود سرویس الو قلیون را برای شما ارسال نماید. تا شما عزیزان به راحتی از خدمات آن بهره مند شوید. یکی دیگر از مزایای سفارش آنلاین الو قلیون تهرانپارس کیفیت و تمیزی آن میباشد.

برای دریافت سفارش در سریعترین زمان ممکن شما میتوانید با شماره 09105084977 تماس بگیرید تا سرویس برای شما سریعا ارسال شود.

الو قلیون تهرانپارس

سلامت نیوز: معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: در ازدواج سنین پایین به ویژه دختران زیر ۱۳؛ هر سال آمار الو قلیون تهرانپارس افزایشی داریم که شاید یکی از دلایل آن تسهیلاتی است که برای ازدواج در نظر گرفته می شود و هر سال هم افزایش پیدا می کند. به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایلنا، محمدمهدی تندگویان معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش درباره فوت یک زن جوان پس از زایمان در سیستان و بلوچستان و همچنین ازدواج اجباری گفت: خواسته ما جلوگیری از ازدواج اجباری است. به هر حال علما و برخی از نهادها معتقدند دختران وقتی به یک سنی رسیدند و آمادگی ازدواج داشته باشند باید این اتفاق بیفتد. ما هم نمی خواهیم وارد بحث های شرعی و فقهی این موضوع شویم. اما واقعیت این است که خیلی از اتفاقات تلخ از جمله در معرض تهدید قرار گرفتن سلامت کودک بعد از زایمان حاصل انجام ازدواج اجباری است. وی ادامه داد: نگرانی ما این است که با بی توجهی به حقوق دختران زیر ۱۸ سال به آن ها ظلم شود. ما این موارد را در بحث هایی مانند وام ازدواج و موضوعات دیگر بارها مطرح کردیم تا الو قلیون تهرانپارس بتوانیم حقوق این جامعه را حفظ کنیم. در طول این چند سالی که مباحث مربوط به ازدواج را رصد می کنیم، در سنین پایین به ویژه در دختران زیر ۱۳ هر سال یک آمار افزایشی داریم که دلایل مختلفی می تواند داشته باشد و شاید هم یکی از دلایل آن تسهیلاتی است که برای ازدواج در نظر گرفته می شود و هر سال افزایش پیدا می کند. معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش تصریح کرد: ما معترض به افزایش تسهیلات نیستیم، اما نگرانیم که این تسهیلات اتفاقا به دخترخانم اختصاص پیدا نکند و اصلا برای ازدواج آن دختر هزینه نشود و صرفا توسط اولیا و طرفین دریافت و برای کمک به اقتصاد خانواده هزینه شود. البته ما هشدارهایی در این خصوص داده ایم. او تصریح کرد: ما پیشنهاد دادیم تسهیلات یا هر امتیاز دیگری که برای ازدواج دختران در نظر گرفته می شود، به دخترانی که زیر سن ۱۸ سال هم ازدواج می کنند تعلق بگیرد، اما این تسهیلات برای او ذخیره شود تا آن دختر به سن قانونی برسد و بتواند خودش با مدیریت خود از آن بهره برداری کند. یعنی اگر حتی در آن زمان خواست این تسهیلات را به خانواده و یا همسرش ببخشد، بدانیم که این دختر این امکان را داشته که این موضوع را انتخاب کند. تندگویان تصریح کرد: وقتی دختری که در سنین کمتر از ۱۸ سال است امکان افتتاح حساب برایش وجود ندارد، امکان ورود به بازار اشتغال را ندارد و نمی تواند اموال و دارایی های خود را به صورت شخصی حفظ کند. پس حقوقش کجا باید حفظ شود؟ بحث ما این نیست که دختران ازدواج نکنند. بلکه اگر می خواهند ازدواج کنند، ما حق و حقوق دختر را به عنوان دولت حفظ کنیم و دختر بداند می تواند برای حقوقش در زمانی که وارد سن قانونی شد، تصمیم بگیرد. شاید یک تغییری در آمار این مدل ازدواج ها ایجاد شود و از سوی دیگر نیز حق و حقوق دختران نیز حفظ شد. آمار ازدواج پسران کمتر از ۱۸ سال بالا نیست معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان اظهار کرد: من به مجلس پیشنهاد دادم که اگر دختری در سنین کمتر از ۱۸ سال ازدواج می کند هر زمانی که به سن قانونی رسید، علاوه بر اینکه حق و حقوقش را دریافت کند، ضریب افزایش سنواتی هم به آن دختر تعلق بگیرد نیاز به اطلاعات بیشتر در زمینه سفارش آنلاین قلیون آنلاین تهران ویلا به این مطلب مراجعه نمایید .

برای دریافت خدمات آنلاین قلیون آنلاین میتوانید به لینک فوق مراجعه فرمایید.

یعنی اگر امسال وام ازدواج ۱۰۰ میلیون تومان بوده و ۵ سال بعد ممکن است این وام به ۵۰۰ میلیون افزایش پیدا کند، در آن زمان به دختر ۵۰۰ میلیون تومان پرداخت شود. در چنین شرایطی هم حق و حقوق دختر حفظ می شود و هم دیگر نگران بحث تورم و آینده نیست. فکر می کنم از این طریق بتوانیم بزرگترین خدمت را به این دختران ارائه کنیم. او با بیان اینکه آمار ازدواج پسران زیر ۱۸ سال بالا نیست، خاطرنشان کرد: دغدغه ما در این موضوع بیشتر دخترها هستند و اختلاف سنی دختران و همسران شان در این ازدواج ها نشان می دهد که عمدتا این دختران با افرادی ازدواج می کنند که فاصله سنی زیادی با هم دارند. این موضوع خودش می تواند آسیب ایجاد کند. براساس همه نظرات روانشناسی و پزشکی حداقل فاصله سنی مطلوب و اختلاف سنی بین زوجین را ۵ سال مطرح کرده اند. بنابراین وقتی ما شاهد الو قلیون تهرانپارس این هستیم که یک دختری با اختلاف سنی بیش از ۱۰ سال ازدواج می کند، به نظر ما خود این موضوع یک آسیب است. تندگویان بیان کرد: وقتی از نظر جسمی فردی آماده ازدواج می شود با اینکه از نظر روحی، روانی و تربیتی برای مادر بودن و همچنین کنترل مدیریت یک خانه و ارتباط متقابل با همسر چقدر آموزش دیده، کاملا متفاوت است و این موضوع از دغدغه های جدی ما است. چراکه آموزش های قبل از ازدواج الو قلیون تهرانپارس عمدتا برای افراد بیش از ۱۸ سال ارائه می شود و آن ها هستند که به دفاتر مشاوره مراجعه می کنند و این موضوع هم برای ما یک معضل است. انتقاد از آموزش ندادن مهارت های زندگی به دانش آموزان در مدارس تندگویان با بیان اینکه در مدارس هم در حد مقدمات یک سری آموزش ها به بچه ها داده می شود، اما آموزش هایی که افراد را برای زندگی آماده کند، ارائه نمی شود، تصریح کرد: ما مهارت های لازم را به این دختران آموزش نمی دهیم و همچنین حق و حقوقشان را برای آن ها نگهداری نمی کنیم. بحث ما نگرانی از ازدواج های اجباری است و بعد به وجود آمدن آسیب های اجتماعی در پی آن است. پیشنهادهایمان را صورت کامل و مشخص داده ایم و فکر می کنم بتوانیم بخشی از این مشکلات را با استفاده از این پیشنهادها برطرف کنیم. معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش خاطرنشان کرد: در آموزش و پرورش باید حداقل ۴۰ درصد از وقت کلاس به بحث آموزش های مهارتی پرداخته شود، به جای این همه علومی که هیچ خروجی ندارد مهارت های زندگی و اجتماعی مانند برقراری ارتباط با مردم، سواد رسانه ای و آشنایی با فضای مجازی و حتی مهارت های اشتغال باید به دانش آموزان آموزش داده شود. او تاکید کرد: معتقدم باید در مدارس خارج از فضای دروس جاری حداقل ۴۰ یا ۵۰ درصد زمان را برای آموزش های مورد نیاز زندگی، اجتماع و اشتغال اختصاص دهیم اگر این اقدامات را انجام دادیم به نظرم این آسیب ها در حوزه ازدواج اجباری کنترل می شود. همچنین اگر در سنین کمتر از ۱۸ سال هم دختری ازدواج کند معتقدم آمار آسیب آن بسیار کاهش پیدا می کند. وقتی این زیرساخت ها وجود ندارد و آموزش های لازم ارائه نمی شود نتیجه اش می شود این مشکلاتی که امروز با آن مواجه هستیم.


به اشتراک بگذارید


دیدگاه ها: (0)

دیدگاهتان را بنویسید

به مطلب امتیاز دهید*

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا با ما تماس بگیرید