الو قلیون ساعی

خانه » قلیون » الو قلیون ساعی

شماره سفارش الو قلیون

شماره سفارش الو قلیون

قیمت الو قلیون

قلیون عربی

قلیون عربی

هزینه: 400 هزار تومان

ثبت سفارش قلیون عربی

قلیون اسپشیال

قلیون اسپشیال

هزینه: تماس بگیرید

ثبت سفارش قلیون اسپشیال

اگر می خواهید در میهمانی، جشن تولد و عروسی، تجربه ای متفاوت و یونیک (Unique) برای میهمانان خود ایجاد کنید، پیشنهاد ما به شما استفاده از سرویس هوکا بار است. هوکا بار با ایجاد بار قلیون به همراه بارمن (Barman) به شما کمک می کند تا لحظاتی فراموش نشدنی را برای میهمانان قلیان دوستتان فراهم کنید. در صورت تصمیم به داشتن چنین سرویسی در جشنتان، با ما تماس بگیرید.همچنین، قبل از سفارش سرویس، در خصوص تعداد قلیان و بارمن با توجه به تعداد میهمانان، می توانید از ما مشاوره بگیرید.
توجه! توجه! توجه!
  • زمان استفاده از هر قلیان یک شب است.
  • قیمت هر سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) 100 هزار تومان است.
  •  قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما خواهد شد. قلیون های معمولی، عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.
  • اگر ساعت اضافه را در زمان سفارش اعلام فرمایید، برای ساعات اضافه مد نظر شما، تعداد سری اضافی قلیان به همراه توتون و ذغال اضافی محاسبه و تحویل می­گردد.
  • زمان ارسال قلیان از لحظه ثبت سفارش 45 دقیقه است.

نکات بهداشتی

قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه می­شوند.

بعد از هر بار مصرف توسط هر مشتری، شیشه، تنه و سری قلیون ها قبل از تحویل به مشتری بعدی، به صورت کامل شسته می­شوند.

الو قلیون ساعی: در قدیم هنگامی که شما در بیرون از مزل خود و یا حتی در خانه خود بودید و یا نیاز به سرویس قلیان داشتید باید به سفره خانه ها مراجعه میکردید تا بتوانید از لذت استفاده از آن بهره مند شوید. که ناگفته نماند، بدی ها و خوبی های خاص خود را داشت. یکی از بدی های استفاده از سرویس های قدیمی استفاد افراد بالا از یک تنه بود و شما نمیتوانستید از طعم های مختلف بر روی سرویس خود نیز استفاده کنید. اما برا ارائه سرویس آنلاین الو قلیون ساعی شما به راحتی میتوانید در هر کجای تهران بزرگ از سرویس های آن بهره مند شوید. در سرویس های الو قلیون ساعی ارائه شده توسط این مجموعه تمامی شلنگ ها به صورت یک بار مصرف بوده و بعد از هر استفاده تمامی تنه ها شسته شده و ضدعفونی میگردد. تا به شما این اطمینان را دهد که خدمات الو قلیون از محصول مناسبی استفاده میکنید.

مهمون برات اومده ؟ میخوای سوپرایزشون کنی تا حوصلشون سر نره ؟ به راحتی میتونی برای دریافت سرویس الو قلیون با ما تماس بگیری تا در سریعترین زمان ممکن برات ارسال کنیم .

الو قلیون ساعی

سلامت نیوز: همزمان با قطع ناگهانی برق در روزهایی که ایران با چالش کمبود آب مواجه است، روزهای سختی را برای مردم به وجود آورده در حال نوشتن این مطالب بودم که ناگهان برق رفت. به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه آرمان ملی ،شنبه شب نیز قطعی برق گسترده در تهران و کرج، مردم را غافلگیر کرد و همین امر سبب شد که ساعت ها و بدون اعلام قبلی مردم در خاموشی به سر ببرند.سخنگوی صنعت برق کشور در این رابطه گفته متاسفانه دو نیروگاه تولید برق در کشور به دلیل مصرف بالا از مدار خارج و به اورهال نیاز پیدا کردند و ناچار شدیم بر اساس دستور ملی خاموشی برق را افزایش دهیم. آن طور که مصطفی رجبی مشهدی گفته است: متاسفانه شنبه شب بیشترین مصرف برق در کشور را تجربه الو قلیون ساعی کردیم. خاموشی تا ساعت ۲۲ است، ولی خاموشی شنبه شب و گسترده در تهران و کرج، تا یک بامداد هم به طول انجامید، با توجه به اینکه شرایط تولید برق در کشور ثبات ندارد، نمی توانیم به مردم قول بدهیم که دیگر خاموشی خارج از برنامه نخواهیم داشت. این درحالی است که سازمان هواشناسی از افزایش دمای شهرهای شمالی تر کشور، ازجمله تهران و قزوین به بالای به ۴۰ درجه سانتی گراد طی روزگذشته و فردا (دوشنبه چهاردهم تیر) خبر می دهد. خاموشی های اعلام نشده و چندین ساعته روز و شب شنبه و بامداد یک شنبه، غیر از خاموشی هایی رخ داد که وزارت نیرو و شرکت توانیر در سراسر استان ها و شهرهای ایران تحت عنوان مدیریت بار شبکه و کاهش مصرف برق در شبانه روز اجرا می کنند. در همین حال، حمیدرضا جانباز، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب کشور، در مورد احتمال کوپن بندی مصرف آب در کشور گفت: هنوز به شرایط کوپن نرسیده ایم اما باید گفت که در حال حاضر از میان ۳۰۴ شهر در معرض تنش آبی ۱۰۱ شهر در وضعیت قرمز تأمین آب قرار دارد . روز یک شنبه نیز محمدحسن متولی زاده، مدیرعامل توانیر، درباره یکی از علت های این وضعیت گفت: متأسفانه در انتهای سال گذشته و اوایل سال جاری، حجم قابل ملاحظه ای از دستگاه های الو قلیون ساعی استخراج ارزهای دیجیتال وارد مدار شد و این به عنوان یک مصرف کننده ای که در برنامه ها لحاظ نشده بود موجب افزایش مصرف برق شد. دی ماه سال گذشته پس از قطعی گسترده برق در چندین شهر اعلام شد که استخراج رمزارز بیت کوین و فشار زیاد آن به شبکه برق کشور، عامل اصلی این اتفاق بوده است. مسئولان از اطلاع رسانی شفاف در این زمینه خودداری کردند، اما موضع گیری های کاربران شبکه های اجتماعی و اظهارات غیرمستقیم برخی مقام ها حکایت از استخراج گسترده رمزارزها به ویژه از سوی شرکت های چینی در ایران به خاطر ارزانی برق در کشور داشته است. از ماه گذشته، قطع برق زندگی روزمره بسیاری از شهروندان را در ایران با مشکلات مواجه کرده است. اختلال در کار ادارات و کارگاه های کوچک، گرفتاری صدها نفر در آسانسور، اختلال در ترافیک، خراب شدن لوازم خانگی شهروندان، شکست قهرمانان شطرنج کشور در رقابت های جهانی آنلاین و احتمال از بین رفتن واکسن های کرونا در مراکز سلامت از جمله این مشکلات بوده است. ۱۰۱ شهر در وضعیت قرمز آب همزمان با بحران ناشی از کمبود برق، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب نیز گفت میزان ورودی آب سدها در سال جاری آبی نسبت به میانگین سال گذشته ۶۰ درصد و میزان حجم آب سدها هم ۳۴ درصد کاهش داشته است نیاز به اطلاعات بیشتر در زمینه سفارش آنلاین الو قلیون سهروردی به این مطلب مراجعه نمایید .

برای دریافت خدمات آنلاین قلیون آنلاین میتوانید به لینک فوق مراجعه فرمایید.

حمیدرضا جانباز در یک نشست خبری گفت که هنوز به شرایط کوپن نرسیده ایم اما باید گفت که در حال حاضر از میان ۳۰۴ شهر در معرض تنش آبی ۱۰۱ شهر در وضعیت قرمز تأمین آب قرار دارد. به گفته این مقام مسئول تأمین آب آشامیدنی ۴۶۷ شهر وابسته به منابع آب سدها است و بیشتر کاهش بارش ها در حوزه شرق و مرکز فلات ایران با ۵۳ درصد و کمترین کاهش بارش در شمال غرب و حوضه آبریز دریاچه ارومیه ۱۳ درصد بوده است. مسئولان، شدت گرفتن خشکسالی و وارد مدار شدن سریع تر چاه های کشاورزی را از دیگر دلایل کمبود برق در روزهای اخیر ذکر می کنند. از حالا به فکر جمعیت کشور باشید اما دلیل خاموشی ها به کمبود آب یا استخراج رمز ارز بازمی گردد؟ یک کارشناس انرژی در این رابطه می گوید: همه موارد مذکور به همراه زیرساخت های صنعت برق به دلیل تحریم ها، سبب شده که کشــور الو قلیون ساعی با چالش منابــع انرژی برق روبه رو شود. مهدی سعیدی، می افزاید: دسترسی به آب و برق که جز نیازهای اولیه است، مردم را به دهه 60 برده و اگر در فصل گرما نبودیم، قطعا کشور ما با کمبود گاز نیز مواجه می شد، زیرساخت های کشور ما با رشد جمعیت تناسبی ندارد و نیاز 82 میلیون نفر را برآورده نمی کند، همان طور که شاهد هستیم اینترنت نیز همین وضعیت را دارد. با این وضعیت سیاست های توسعه جمعیت که مجلس شورای اسلامی به آن تاکید دارد، با چالش روبه رو خواهد شد. وی در ادامه می افزاید: با این شرایط در ماه های آینده مانند مرداد و شهریور نیز کشور ما با قطعی مکرر آب و برق مواجه خواهد بود، چون گرمای هوا بیش از 40 درجه خواهد رسید و نیاز مردم به وسایل سرمایشی مانند کولرهای آبی و گازی افزایش پیدا خواهد کرد. امروزه شاهد هستیم که دسترسی به آب شرب نیز کاهش پیدا الو قلیون ساعی کرده است، حتی قطعی برق پمپ های آب در مناطق روستایی، برای این مردم مشکلات زیادی را به همراه داشته باشد. مصارف خانگی تنها با مشکل روبه رو نمی شوند و در بخش کشاورزی، صنعتی نیز افزایش خواهد داشت. گرچه تحمل گرما در خانه و پایتخت برای مردم چندان دشوار نباشد، اما این مشکل در مناطق گرمسیر بسیار بیشتر است. بحران حوزه صنعت، کشاورزی، شهروندان را تحت تاثیر قرار خواهد داد و امیدوارم مسئولان به فکر تابستان آینده باشند که زیرساخت های کشور فرسوده تر شده و در عین حال به جمعیت شهرها و در کل جمعیت ایران افزوده می شود و امیدواریم از این نوع بهانه ها را در سال آینده شاهد نباشیم. از همین امروز باید به فکر سال های بعد با توجه به روند گرم شدن ایران و کمبود منابع آبی باشیم، نه اینکه در زمستان آقای کلانتری (رئیس سازمان محیط زیست) بیاید بگوید که اگر برق می خواهید دود مازوت را تحمل کنید. امیدوارم این شرایط برای سال آینده بهتر شود، که البته با روند تحریم ها و حرکت لاک پشتی مسئولان وزارت نیرو در این زمینه، بعید می دانیم.


به اشتراک بگذارید


دیدگاه ها: (0)

دیدگاهتان را بنویسید

به مطلب امتیاز دهید*

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا با ما تماس بگیرید