الو قلیون ستارخان

خانه » قلیون » الو قلیون ستارخان

شماره سفارش الو قلیون

شماره سفارش الو قلیون

قیمت الو قلیون

قلیون عربی

قلیون عربی

هزینه: 400 هزار تومان

ثبت سفارش قلیون عربی

قلیون اسپشیال

قلیون اسپشیال

هزینه: تماس بگیرید

ثبت سفارش قلیون اسپشیال

defult اگر می خواهید در میهمانی، جشن تولد و عروسی، تجربه ای متفاوت و یونیک (Unique) برای میهمانان خود ایجاد کنید، پیشنهاد ما به شما استفاده از سرویس هوکا بار است. هوکا بار با ایجاد بار قلیون به همراه بارمن (Barman) به شما کمک می کند تا لحظاتی فراموش نشدنی را برای میهمانان قلیان دوستتان فراهم کنید. در صورت تصمیم به داشتن چنین سرویسی در جشنتان، با ما تماس بگیرید.همچنین، قبل از سفارش سرویس، در خصوص تعداد قلیان و بارمن با توجه به تعداد میهمانان، می توانید از ما مشاوره بگیرید.
توجه! توجه! توجه!
  • زمان استفاده از هر قلیان یک شب است.
  • قیمت هر سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) 100 هزار تومان است.
  •  قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما خواهد شد. قلیون های معمولی، عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.
  • اگر ساعت اضافه را در زمان سفارش اعلام فرمایید، برای ساعات اضافه مد نظر شما، تعداد سری اضافی قلیان به همراه توتون و ذغال اضافی محاسبه و تحویل می­گردد.
  • زمان ارسال قلیان از لحظه ثبت سفارش 45 دقیقه است.

نکات بهداشتی

قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه می­شوند.

بعد از هر بار مصرف توسط هر مشتری، شیشه، تنه و سری قلیون ها قبل از تحویل به مشتری بعدی، به صورت کامل شسته می­شوند.

الو قلیون ستارخان: در قدیم هنگامی که شما در بیرون از مزل خود و یا حتی در خانه خود بودید و یا نیاز به سرویس قلیان داشتید باید به سفره خانه ها مراجعه میکردید تا بتوانید از لذت استفاده از آن بهره مند شوید. که ناگفته نماند، بدی ها و خوبی های خاص خود را داشت. یکی از بدی های استفاده از سرویس های قدیمی استفاد افراد بالا از یک تنه بود و شما نمیتوانستید از طعم های مختلف بر روی سرویس خود نیز استفاده کنید. اما برا ارائه سرویس آنلاین الو قلیون ستارخان شما به راحتی میتوانید در هر کجای تهران بزرگ از سرویس های آن بهره مند شوید. در سرویس های الو قلیون ستارخان ارائه شده توسط این مجموعه تمامی شلنگ ها به صورت یک بار مصرف بوده و بعد از هر استفاده تمامی تنه ها شسته شده و ضدعفونی میگردد. تا به شما این اطمینان را دهد که دریافت الو قلیون از محصول مناسبی استفاده میکنید.

مهمونی برات اومده که نیاز به سرویس قلیون الو قلیون داری؟ وقت این رو نداری که خودت قلیون درست کنی ؟ مهمونت خیلی برات مهمه ؟ با این شماره تماس بگیر: 09105084977

الو قلیون ستارخان

سلامت نیوز: واریانت دلتای کروناویروس در سطح جهانی در حال گسترش است. کارشناسان گمان می کنند این واریانت نسبت به انواع اولیه ویروس، مسری تر است. در حالی که برخی از افراد واکسینه شده به نوع دلتا کووید 19 مبتلا شده اند، اما به نظر می رسد علائم آن ها کمتر از افراد واکسینه نشده می باشد. به گزارش سلامت نیوز به نقل از سایت تبیان، واریانت دلتای ویروس کرونا به سرعت در سطح جهان در حال گسترش است و منجر به تعطیلی در برخی از کشورهایی شده که قبلاً موارد کمی از کووید 19 در آن ها گزارش شده بودند. گفته می شود این واریانت که برای اولین بار در هند شناسایی شد حتی از نوع انگلیسی نیز مسری تر است (که اکنون به عنوان آلفا شناخته می شود). در این مرحله، واریانت دلتا تقریباً 25 درصد از عفونت های جدید [در ایالات متحده] را شامل می شود. در برخی از مناطق این کشور، درصد بیشتر است و طی هفته های آینده، به احتمال زیاد فشار زیادی به مردم تحمیل خواهد شد. بنابراین دقیقاً واریانت دلتا کووید 19 چیست و اکنون چه چیزی باید در مورد آن بدانیم؟ در اینجا، برای کمک به روشن شدن موضوع، از متخصصان کمک گرفته شده است: واریانت دلتا چیست؟ واریانت دلتا نسخه ای از ویروس کرونا است که از ابتدای کشف آن در هند در بیش از 80 کشور یافت شده است. با توجه به داده ­های سازمان بهداشت عمومی انگلستان، نوع دلتا اکنون بالقوه مسئول بیش از 90 درصد موارد جدید ابتلا در انگلستان است. در ایالات متحده، اعتقاد بر این است که این واریانت، تقریباً 25 درصد از کل موارد جدید را شامل می شود، اما این درصد به سرعت در حال افزایش است. چه کسانی بیشتر در معرض خطر واریانت دلتا هستند؟ در ایالات متحده، نوع دلتا بیشتر در افرادی که واکسینه نشده اند یا فقط تا حدی واکسینه شده اند، تأثیر می گذارد. از آنجا که بسیاری از افراد مسن و افراد مبتلا به بیماری زمینه ای از قبل واکسینه شده اند، ویروس بیشتر در بین کسانی که چنین شرایطی ندارد، یعنی بیماران جوان تری که یا واکسینه نشده اند یا تا حدی واکسینه شده اند، در حال گسترش است. واکسن های موجود، در محافظت در برابر نوع دلتا مؤثر هستند. در افرادی که واکسینه شده اند بدون در نظر گرفتن واریانت، همچنان برخی از عفونت ها دیده می شود. با این حال، این مسئله همچنان وجود دارد که در افراد واکسینه شده که الو قلیون ستارخان مبتلا به عفونت شدند، علائم بسیار خفیف است یا بیماری بدون علامت است این واریانت فوق العاده مسری است. با توجه به سرعت سرایت بالای این نوع از کرونا، باید به یاد داشته باشید، تنها کار ویروس آلوده کردن شخص دیگر است تا بتواند به تولیدمثل ادامه الو قلیون ستارخان دهد. اگر نام واریانت دلتا به گوشتان خورده، احتمالاً نام واریانت دلتا پلاس را نیز شنیده اید. این آخرین نسخه از ویروس کرونا است که در اواخر ماه ژوئن توسط مقامات بهداشتی هند اعلام شد نیاز به اطلاعات بیشتر در زمینه سفارش آنلاین الو قلیون درکه به این مطلب مراجعه نمایید .

برای دریافت خدمات آنلاین الو قلیون میتوانید به لینک فوق مراجعه فرمایید.

طبق گزارش NPR، از 24 ژوئن، حدود 40 مورد از عفونت­های دلتا پلاس دیده شده است. مقامات هندی با توجه به مسری بودن نوع اصلی دلتا در حالت آماده باش هستند. به نظر نمی رسد جهش ها آن قدری باشند که بتوان تفاوت قابل توجهی بین نوع دلتا و دلتا پلاس قائل شد. بسیاری از جهش ها هیچ تأثیر قابل توجهی بر روی ویروس ندارند یا فقط اثرات متوسطی دارند. بنابراین به نظر می رسد که این واریانت دلتا پلاس برای ویروس شناسان جالب است، اما فاقد پیامدهای فوری قابل توجه در بهداشت عمومی است، زیرا مسری تر یا شدیدتر از خود دلتا به نظر نمی رسد. آیا افراد واکسینه شده باید نگران انواع دلتا و دلتا پلاس باشند؟ طبق مطالعه بهداشت عمومی انگلیس که در ماه مه منتشر شد، یک دوز واکسن آسترازنکا (AstraZeneca) که در حال حاضر در برخی کشورها مثل ایالات متحده تأیید نشده است یا فایزر (Pfizer) خطر بروز علائم ناشی از واریانت دلتا را تا 33 درصد کاهش می دهد. نشان داده شد، پس از تزریق دو دوز، واکسن (Pfizer / BioNTech) 88 درصد در برابر بیماری علامت دار از نوع دلتا مؤثر بود. اساساً در صورت واکسیناسیون، هرگونه بستری شدن، فوت یا پذیرش در بخش مراقبت های ویژه قابل پیشگیری است. اگر به توزیع سنی افراد مبتلا به عفونت و بستری شده در بیمارستان توجه کنیم، آن ها بسیار کوچک تر از افرادی هستند که در دوره های پیشین در بیمارستان پذیرش می شدند. دلیل این است که در مناطق بسیاری، اغلب افراد مسن واکسینه شدند و بخش واکسینه نشده جمعیت در گروه سنی بزرگسالان جوان متمرکز شده است. آیا خطرات دیگری در ارتباط با واریانت های دلتا و دلتا پلاس وجود دارد؟ الو قلیون ستارخان جدا از افزایش نرخ انتقال، آنچه باعث نگرانی بیشتر درباره ی دلتا و دلتا پلاس می شود، این است که آن ها ممکن است بیماران را در معرض خطر سایر مشکلات سلامتی طولانی مدت قرار دهند، اگرچه داده ها در این باره هنوز کافی نیست. سؤال این است که آیا این واریانت ها علاوه بر قدرت سرایت بیشتر، ممکن است بیماری الو قلیون ستارخان های شدیدتری ایجاد کند؟ آیا به احتمال زیاد به یک عفونت شدید مبتلا می شوید؟ داده ها به قدر کافی قطعی نیستند، اما در این باره پیشنهاد هایی وجود دارد. به طور کلی، داده های قوی نشان می دهد که واکسیناسیون هنوز معتبرترین راه برای جلوگیری از ابتلا یا انتقال هر نژادی از کووید 19 است، که شامل واریانت دلتا نیز می شود. واکسن های موجود، در محافظت در برابر نوع دلتا مؤثر هستند. در افرادی که واکسینه شده اند بدون در نظر گرفتن واریانت، همچنان برخی از عفونت ها دیده می شود. با این حال، این مسئله همچنان وجود دارد که در افراد واکسینه شده که مبتلا به عفونت شدند، علائم بسیار خفیف است یا بیماری بدون علامت است و فقط با غربالگری تشخیص داده می شوند.


به اشتراک بگذارید


دیدگاه ها: (0)

دیدگاهتان را بنویسید

به مطلب امتیاز دهید*

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا با ما تماس بگیرید