الو قلیون سرخه حصار

خانه » قلیون » الو قلیون سرخه حصار

شماره سفارش الو قلیون

شماره سفارش الو قلیون

قیمت الو قلیون

قلیون عربی

قلیون عربی

هزینه: 200 هزار تومان

ثبت سفارش قلیون عربی

قلیمون معمولی

قلیمون معمولی

هزینه: 180 هزار تومان

ثبت سفارش قلیون معمولی

قلیون اسپشیال

قلیون اسپشیال

هزینه: تماس بگیرید

ثبت سفارش قلیون اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
  • زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
  • جهت استفاده بیشتر از یک ساعت، به ازای هر ساعت، هر قلیان اسپشیال 20 هزار تومان، عربی 15 هزار تومان و معمولی 10 هزار تومان دریافت میگردد.
  • اگر ساعت اضافه را در زمان سفارش اعلام فرمایید، برای ساعت اضافه یک سری قلیان اضافی به همراه توتون و ذغال اضافی دریافت مینمایید.
  • زمان ارسال قلیان از لحظه ثبت سفارش 45 دقیقه میباشد.

نکات بهداشتی

قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.

بعد از هر مصرف، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.

الو قلیون سرخه حصار: در قدیم هنگامی که شما در بیرون از مزل خود و یا حتی در خانه خود بودید و یا نیاز به سرویس قلیان داشتید باید به سفره خانه ها مراجعه میکردید تا بتوانید از لذت استفاده از آن بهره مند شوید. که ناگفته نماند، بدی ها و خوبی های خاص خود را داشت. یکی از بدی های استفاده از سرویس های قدیمی استفاد افراد بالا از یک تنه بود و شما نمیتوانستید از طعم های مختلف بر روی سرویس خود نیز استفاده کنید. اما برا ارائه سرویس آنلاین الو قلیون سرخه حصار شما به راحتی میتوانید در هر کجای تهران بزرگ از سرویس های آن بهره مند شوید. در سرویس های الو قلیون سرخه حصار ارائه شده توسط این مجموعه تمامی شلنگ ها به صورت یک بار مصرف بوده و بعد از هر استفاده تمامی تنه ها شسته شده و ضدعفونی میگردد. تا به شما این اطمینان را دهد که از دریافت الو قلیون محصول مناسبی استفاده میکنید.

شما عزیزانی که نیاز به سرویس الو قلیون درب منزل خود دارید به راحتی میتونید در سریعترین زمان ممکن با تماس با شماره 09105084977 از سرویس های آنلاین ما بهره مند شوید.

الو قلیون سرخه حصار

سلامت نیوز:تدروس آدهانوم درباره شیب تند همه گیری ویروس کرونا در جهان هشدار داد. به گزارش سلامت نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، رئیس سازمان بهداشت جهانی در یک نشست در ژنو مقر این نهاد بین المللی، وضعیت کنونی همه گیری ویروس کرونا در جهان الو قلیون سرخه حصار را بسیار خطرناک توصیف کرد. به گزارش خبرگزاری تاس، تدروس آدهانوم در این نشست گفت: اگرچه ما در کنترل همه گیری ویروس کرونا در جهان پیشرفت داریم، اما وضعیت همه گیری همچنان در یک مرحله بسیار خطرناک است. به گفته مدیر این نهاد بین المللی، در شرایط جاری تنها راه برای خارج شدن از این وضعیت، حمایت کردن از کشور ها در توزیع عادلانه PPE تجهیزات محافظت الو قلیون سرخه حصار شخصی، تست های ابتلا به کرونا، درمان ها و واکسن هاست. آدهانوم در این نشست تاکید کرد: کشور های دارنده ابزار ها و امکانات کافی برای مقابله با همه گیری کرونا شروع به کاهش محدودیت های مرتبط به همه گیری هستند اما کشور های فاقد دسترسی به تجهیزات کافی در حال مواجه شدن با موج های بستری شدن مبتلایان به این ویروس و مرگ هستند نیاز به اطلاعات بیشتر در زمینه سفارش آنلاین الو قلیون دولت به این مطلب مراجعه نمایید .

برای دریافت خدمات آنلاین قلیون آنلاین میتوانید به لینک فوق مراجعه فرمایید.

او که خودش اهل کشور اتیوپی است و بار ها درباره تبعیض میان کشور های فقیر و ثروتمند جهان در زمینه دسترسی به واکسن صحبت کرده است، در اظهارات جدید خود درباره شیب تند همه گیری در کشور های آفریقایی، آسیایی و آمریکایی هشدار داد. رئیس سازمان بهداشت جهانی با بیان اینکه موارد ابتلا و کشته های ناشی از ویروس کرونا تا حد زیادی قابل اجتناب هستند، از جامعه بین المللی خواست از همه ابزار های در دسترس خود برای جلوگیری کردن از شیوع کرونا استفاده کند. به گفته آدهانوم، همه گیری ویروس کرونا در جهان نشان داد که اتکا کردن به چند شرکت معدود برای تامین نیاز های جهانی در زمینه سلامت عمومی کاری خطرناک است. رئیس سازمان بهداشت جهانی افزود: ما باید از کووید۱۹ درس عبرت بگیریم و جامعه بین المللی خود را برای شیوع یک ویروس بعدی آماده کند.


به اشتراک بگذارید


دیدگاه ها: (0)

دیدگاهتان را بنویسید

به مطلب امتیاز دهید*

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا با ما تماس بگیرید