الو قلیون سیدخندان

خانه » قلیون » الو قلیون سیدخندان

شماره سفارش الو قلیون

شماره سفارش الو قلیون

قیمت الو قلیون

قلیون عربی

قلیون عربی

هزینه: 400 هزار تومان

ثبت سفارش قلیون عربی

قلیون اسپشیال

قلیون اسپشیال

هزینه: تماس بگیرید

ثبت سفارش قلیون اسپشیال

اگر می خواهید در میهمانی، جشن تولد و عروسی، تجربه ای متفاوت و یونیک (Unique) برای میهمانان خود ایجاد کنید، پیشنهاد ما به شما استفاده از سرویس هوکا بار است. هوکا بار با ایجاد بار قلیون به همراه بارمن (Barman) به شما کمک می کند تا لحظاتی فراموش نشدنی را برای میهمانان قلیان دوستتان فراهم کنید. در صورت تصمیم به داشتن چنین سرویسی در جشنتان، با ما تماس بگیرید.همچنین، قبل از سفارش سرویس، در خصوص تعداد قلیان و بارمن با توجه به تعداد میهمانان، می توانید از ما مشاوره بگیرید.
توجه! توجه! توجه!
  • زمان استفاده از هر قلیان یک شب است.
  • قیمت هر سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) 100 هزار تومان است.
  •  قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما خواهد شد. قلیون های معمولی، عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.
  • اگر ساعت اضافه را در زمان سفارش اعلام فرمایید، برای ساعات اضافه مد نظر شما، تعداد سری اضافی قلیان به همراه توتون و ذغال اضافی محاسبه و تحویل می­گردد.
  • زمان ارسال قلیان از لحظه ثبت سفارش 45 دقیقه است.

نکات بهداشتی

قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه می­شوند.

بعد از هر بار مصرف توسط هر مشتری، شیشه، تنه و سری قلیون ها قبل از تحویل به مشتری بعدی، به صورت کامل شسته می­شوند.

الو قلیون سیدخندان: در قدیم هنگامی که شما در بیرون از مزل خود و یا حتی در خانه خود بودید و یا نیاز به سرویس قلیان داشتید باید به سفره خانه ها مراجعه میکردید تا بتوانید از لذت استفاده از آن بهره مند شوید. که ناگفته نماند، بدی ها و خوبی های خاص خود را داشت. یکی از بدی های استفاده از سرویس های قدیمی استفاد افراد بالا از یک تنه بود و شما نمیتوانستید از طعم های مختلف بر روی سرویس خود نیز استفاده کنید. اما برا ارائه سرویس آنلاین الو قلیون سیدخندان شما به راحتی میتوانید در هر کجای تهران بزرگ از سرویس های آن بهره مند شوید. در سرویس های الو قلیون سیدخندان ارائه شده توسط این مجموعه تمامی شلنگ ها به صورت یک بار مصرف بوده و بعد از هر استفاده تمامی تنه ها شسته شده و ضدعفونی میگردد. تا به شما این اطمینان را سرویس الو قلیون دهد که از محصول مناسبی استفاده میکنید.

توی مهمونی هستی ؟ و یا مهمون خیلی خاصس داری و نیاز به سروریس الو قلیون داری ؟ خیلی راحت با این شماره تماس بگیر! سرویس برات میاد.

الو قلیون سیدخندان

سلامت نیوز:رییس گروه سلامت هوا و تغییر اقلیم مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: برخی افراد به بهانه گرما در تجمعات و امکان عمومی از ماسک استفاده نمی کنند الو قلیون سیدخندان در حالیکه این اتفاق ابتلا به کرونا را در آنها تشدید می کند. به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایرنا،عباس شاهسونی افزود: تحقیقات انجام شده، نشان می دهد که افزایش دما تاثیری در کاهش این بیماری ندارد، در واقع افزایش دما سبب می شود تا افراد در و پنجره را باز کنند و تهویه صورت گیرد. آنچه باعث جلوگیری از ابتلا به بیماری کووید۱۹ و انتقال ویروس کرونا می شود، رعایت فاصله اجتماعی و الو قلیون سیدخندان تهویه مناسب است. وی اظهار داشت: برخی الو قلیون سیدخندان افراد گرما را بهانه ای برای استفاده نکردن از ماسک عنوان می کنند اما همه افراد در تجمعات و فضاهای بسته باید از ماسک استفاده کنند زیرا ماسک عاملی برای گرمازدگی نیست. در واقع در صورتی که افراد بخاطر گرما از ماسک استفاده نکنند خطر ابتلا به کرونا افزایش می یابد. با گرما زدگی چه کنیم؟ شاهسونی تاکید کرد: گرمازدگی علاوه بر مخاطرات خاص خود، در شرایط کرونایی بسیار خطرناک تر است چون استفاده از ماسک را با دشواری روبه رو می کند. رییس گروه سلامت هوا و تغییر اقلیم مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت اظهار داشت: گرمازدگی عارضه بسیار خطرناکی است که در آن سیستم کنترل حرارت بدن مختل می شود تعریق کاهش می یابد اما دمای بدن افزایش می یابد(بیش از ۴۱ درجه سانتیگراد). وی ابزود: اگر فردی در اثر گرمای هوا دچار سردرد، سرگیجه، بی اشتهایی، گرفتگی عضلات، افزایش تعداد تنفس و ضربان قلب، تشنگی بیش از حد و افزایش دمای بدن شد، گرمازده شده است نیاز به اطلاعات بیشتر در زمینه سفارش آنلاین الو قلیون نیاوران به این مطلب مراجعه نمایید .

برای دریافت خدمات آنلاین قلیون آنلاین میتوانید به لینک فوق مراجعه فرمایید.

شاهسونی ادامه داد: افرادی که بیشتر در معرض گرما هستند مانند کشاورزان، کارگران راه و ساختمان، مشاغل نظامی و نیز افرادی که فضای بیرون و زیر نورمستقیم خورشید فعالیت شدید می کنند احتمال گرمازدگی در روزهای گرم تابستان وجود دارد. به گفته شاهسونی، همچنین افرادی که در فضای بسته قرار می گیرند به ویژه سالمندان یا کودکان خردسال؛ به علت عدم تهویه مناسب و ناتوانی دچار گرمازدگی می شوند. وی افزود: کاهش فعالیت در زیر نور مستقیم خورشید بویژه در ساعت ۱۲ تا ۱۶ که حداکثر شدت تابش وجود دارد، ضروری است و توصیه می شود حضور در فضاهای بسته و بدون تهویه و جریان مناسب هوا کمتر شود. شاهسونی افزود: در صورتی که بخاطر گرما دچار علائمی نظیر سرگیجه شدید بجای خلوت و دارای تهویه مناسب بروید و ماسک خود را در بیاورید اما اگر علایم ادامه یافت به پزشک مراجعه کنید. رییس گروه سلامت هوا و تغییر اقلیم مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت خاطرنشان کرد: مایعات به میزان کافی بنوشید و افرادی که در فضای باز و زیر نور مستقیم خورشید فعالیت می کنند (تا حد امکان یک بطری اب همراه داشته باشید) و مهم ترین اقدام برای افرادی که گرمازده می شوند کاهش دمای بدن از طریق پاشیدن آب ولرم بر روی بدن فرد گرما زده است. همچنین فرد را بجای خنک و زیر سایه منتقل کنید و بحالت طاق باز بخوابانید و حداقل چهار لیوان آب بنوشانید و آب روی بدن آن بپاشید در صورتی که فرد دچار گرمازدگی شدید است سریعا با اورژانس تماس بگیرید.


به اشتراک بگذارید


دیدگاه ها: (0)

دیدگاهتان را بنویسید

به مطلب امتیاز دهید*

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا با ما تماس بگیرید