الو قلیون منیریه

خانه » قلیون » الو قلیون منیریه

شماره سفارش الو قلیون

شماره سفارش الو قلیون

قیمت الو قلیون

قلیون عربی

قلیون عربی

هزینه: 200 هزار تومان

ثبت سفارش قلیون عربی

قلیمون معمولی

قلیمون معمولی

هزینه: 180 هزار تومان

ثبت سفارش قلیون معمولی

قلیون اسپشیال

قلیون اسپشیال

هزینه: تماس بگیرید

ثبت سفارش قلیون اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
  • زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
  • جهت استفاده بیشتر از یک ساعت، به ازای هر ساعت، هر قلیان اسپشیال 20 هزار تومان، عربی 15 هزار تومان و معمولی 10 هزار تومان دریافت میگردد.
  • اگر ساعت اضافه را در زمان سفارش اعلام فرمایید، برای ساعت اضافه یک سری قلیان اضافی به همراه توتون و ذغال اضافی دریافت مینمایید.
  • زمان ارسال قلیان از لحظه ثبت سفارش 45 دقیقه میباشد.

نکات بهداشتی

قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.

بعد از هر مصرف، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.

الو قلیون منیریه: در بسیاری از موارد پیش آمده که شما در یک مهمانی هستید. و یا میهمانی دارید که نیاز به سرویس دهی دارد. یکی از این متداول ترین سرویس ها الو قلیون منیریه می باشد. که در بسیاری از مجلس های امروزی باب شده و بسیار طرفداران خاص خود را دارد. الو قلیون منیریه که در نوع خود دارای تنوع های بسیاری می باشد. به راحتی میتواند شما و یا میهمان شما را سرگرم کرده و به خاطره خوشی را برای شما به ارمغان آورد. این نوع سرویس که از نظر کیفیت بسیار مورد اهمیت است. با سرویس های دیگر تفاوت بسیاری داشته و در آن از تنه های عربی استفاده شده که شکیل تر و بسیار زیبا تر از سایر هم نوع های خود است. در این سرویس که به صورت آنلاین به سرویس الو قلیون شما ارائه میگردد. شما به راحتی میتوانید تنها با یک تماس از مزایای آن بهره مند شوید و به آسودگی آن را در اختیار داشته باشید.

حوصلت سر رفته ؟ دلت یه قلیون اسپشیال با یه طعم خاص میخواد ؟ اینکه خیلی راحته !! دکمه سبز روی صفحه رو فشار بده تا سرویس الو قلیون برات ارسال بشه.

الو قلیون منیریه

سلامت نیوز: آتش سوزی ارتفاعات زاگرس جنوبی، در مرکز و شمال استان فارس وارد چهارمین روز شده است و تلاش الو قلیون منیریه برای مهار حریق همچنان ادامه دارد. به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا و بنا به تایید شماری از فعالان زیست محیطی فارس، وقوع حریق در ارتفاعات زاگرس حد فاصل شهرستان های مرودشت و ارسنجان که از حوالی شامگاه پنجشنبه و در محدوده ای کوچک آغاز شده بود، امروز یکشنبه 13 تیرماه، وارد چهارمین روز شده است. طی روزهای گذشته نیروهای محیط بانی، منابع طبیعی، بسیج و تشکل های مردمی و اعضای جوامع محلی این شهرستان ها، تلاشی را برای مهار آتش سوزی آغاز و دنبال کرده اند. براساس این گزارش، دامنه الو قلیون منیریه حریق در این منطقه صعب العبور، گسترده است و روز گذشته نیز هلال احمر یک بالگرد برای تامین و انتقال نیرو، تجهیزات و آب به ارتفاعات، وارد صحنه کرده است نیاز به اطلاعات بیشتر در زمینه سفارش آنلاین الو قلیون ولنجک به این مطلب مراجعه نمایید . به گزارش ایسنا، همزمان با وقوع حریق در کوه سیاه که شهرهای ارسنجان، مرودشت، سیدان و بخشی از شهرستان خرامه را در همجواری خود دارد، مناطقی از منابع طبیعی شرق فارس نیز دست به گریبان آتش سوزی شده اند. منابع محلی به ایسنا اعلام کردند که محیط بانان و کارکنان منابع طبیعی، در اغلب نقاط استان فارس، اکنون با همراهی بسیج، نیروی انتظامی، گروه های محلی و تشکل های زیست محیطی، درگیر خاموش کردن حریق در نقاط مختلف فارس هستند. روابط عمومی استانداری فارس نیز اعلام کرده است که هم اکنون حدود 700 نفر از شهرستانهای مختلف برای اطفاء حریق در مراتع و جنگل های کوه صف، کوه سیاه و نقاط حائل بین سه شهرستان ارسنجان، مرودشت و پاسارگاد برای کمک به اطفاء حریق حضور دارند. براساس این خبر، علیرغم وزش باد در منطقه، آتش حدود 85 درصد از مناطق یاد شده مهار و اطفاء شده است.


به اشتراک بگذارید


دیدگاه ها: (0)

دیدگاهتان را بنویسید

به مطلب امتیاز دهید*

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا با ما تماس بگیرید