الو قلیون مینی سیتی

خانه » قلیون » الو قلیون مینی سیتی

شماره سفارش الو قلیون

شماره سفارش الو قلیون

قیمت الو قلیون

قلیون عربی

قلیون عربی

هزینه: 400 هزار تومان

ثبت سفارش قلیون عربی

قلیون اسپشیال

قلیون اسپشیال

هزینه: تماس بگیرید

ثبت سفارش قلیون اسپشیال

defult اگر می خواهید در میهمانی، جشن تولد و عروسی، تجربه ای متفاوت و یونیک (Unique) برای میهمانان خود ایجاد کنید، پیشنهاد ما به شما استفاده از سرویس هوکا بار است. هوکا بار با ایجاد بار قلیون به همراه بارمن (Barman) به شما کمک می کند تا لحظاتی فراموش نشدنی را برای میهمانان قلیان دوستتان فراهم کنید. در صورت تصمیم به داشتن چنین سرویسی در جشنتان، با ما تماس بگیرید.همچنین، قبل از سفارش سرویس، در خصوص تعداد قلیان و بارمن با توجه به تعداد میهمانان، می توانید از ما مشاوره بگیرید.
توجه! توجه! توجه!
  • زمان استفاده از هر قلیان یک شب است.
  • قیمت هر سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) 100 هزار تومان است.
  •  قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما خواهد شد. قلیون های معمولی، عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.
  • اگر ساعت اضافه را در زمان سفارش اعلام فرمایید، برای ساعات اضافه مد نظر شما، تعداد سری اضافی قلیان به همراه توتون و ذغال اضافی محاسبه و تحویل می­گردد.
  • زمان ارسال قلیان از لحظه ثبت سفارش 45 دقیقه است.

نکات بهداشتی

قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه می­شوند.

بعد از هر بار مصرف توسط هر مشتری، شیشه، تنه و سری قلیون ها قبل از تحویل به مشتری بعدی، به صورت کامل شسته می­شوند.

الو قلیون مینی سیتی: در قدیم هنگامی که شما در بیرون از مزل خود و یا حتی در خانه خود بودید و یا نیاز به سرویس قلیان داشتید باید به سفره خانه ها مراجعه میکردید تا بتوانید از لذت استفاده از آن بهره مند شوید. که ناگفته نماند، بدی ها و خوبی های خاص خود را داشت. یکی از بدی های استفاده از سرویس های قدیمی استفاد افراد بالا از یک تنه بود و شما نمیتوانستید از طعم های مختلف بر روی سرویس خود نیز استفاده کنید. اما برا ارائه سرویس آنلاین الو قلیون مینی سیتی شما به راحتی میتوانید در هر کجای تهران بزرگ از سرویس های آن بهره مند شوید. در سرویس های الو قلیون مینی سیتی ارائه شده توسط این مجموعه تمامی شلنگ ها به صورت یک بار مصرف بوده و بعد از هر استفاده تمامی تنه ها شسته شده و ضدعفونی میگردد. تا به شما این اطمینان را دهد که تماس با الو قلیون از محصول مناسبی استفاده میکنید.

شما عزیزانی که نیاز به سرویس الو قلیون درب منزل خود دارید به راحتی میتونید در سریعترین زمان ممکن با تماس با شماره 09105084977 از سرویس های آنلاین ما بهره مند شوید.

الو قلیون مینی سیتی

سلامت نیوز: در مورد اهمیت روده هنوز چیزهای زیادی برای یادگیری وجود دارد، اما ما می دانیم که روده مسئول بسیاری از سلامتی و رفاه ما است. بدیهی است که الو قلیون مینی سیتی این یک قسمت اصلی از سیستم گوارش است، اما باکتری های موجود در روده نیز ویتامین تولید می کنند و با مبارزه با باکتری های مضر ما را خوب نگه می دارند. در واقع ۷۰٪ سیستم ایمنی بدن در روده یافت می شود! حتی نشان داده شده است که می تواند بر سلامت روان ما تأثیر بگذارد. به گزارش سلامت نیوز به نقل از ام اس ان، بهترین روش برای داشتن روده سالم، رژیم های متنوع و پر از غذاهای گیاهی غنی از مواد مغذی است. غذاهای سرشار از فیبر: حبوبات غذاهایی که فیبر محلول زیادی دارند، هنگام هضم آب را جذب می کنند و سپس می توانند توسط باکتری های خوب روده مصرف شوند. فیبر نامحلول هضم نمی شود، بنابراین گیاه خشن را اضافه می کند و به حرکت سریع غذا در سیستم گوارش کمک می کند. حبوبات مانند لوبیا، نخود خشک و عدس منابع بسیار خوبی برای هر دو هستند. غذاهای سرشار از فیبر: جو دو سر جو دوسر منبع خوبی از فیبر محلول است. همچنین می توانید میوه های تازه دارای پوست یا میوه های خشک را برای فیبر اضافی مصرف کنید. غذاهای سرشار از فیبر: میوه ها و سبزیجات میوه های تازه مانند گلابی، پرتقال و توت فیبر زیادی دارند. سبزیجاتی مانند کنگر فرنگی، کلم بروکلی، نخود سبز، سیب زمینی شیرین و کدو سبز نیز همینطور. علاوه بر تأمین تغذیه باکتری های سالم در روده، یک رژیم غذایی با فیبر بالا از شرایط مزمن مانند بیماری های قلبی و دیابت نوع ۲ محافظت می کند. غذاهای پروبیوتیک: ماست غذاهای پروبیوتیک حاوی ارگانیسم های زنده ای هستند که مشابه باکتری های خوبی هستند که در روده شما زندگی می کنند. خوردن پروبیوتیک به افزایش کمیت و تنوع باکتری ها در بدن کمک می کند و در کل منجر به داشتن روده الو قلیون مینی سیتی سالم می شود. غذاهای پری بیوتیک اکنون پروبیوتیک ها بسیار در دسترس هستند، اما اکثر مردم از پری بیوتیک ها اطلاع ندارند. در حالی که غذاهای پروبیوتیک باکتری های زنده ای را به روده اضافه می کنند، غذاهای پری بیوتیک به تغذیه باکتری های خوبی که از قبل وجود دارد کمک می کند و از رشد آن اطمینان می یابد. غذاهای پری بیوتیک: پیاز و سیر خوردن غذاهای پری بیوتیکی که موجودات سالم روده را زنده نگه می دارند به همان اندازه مهم است. خوشبختانه، برخی از سبزیجات اساسی مانند پیاز، سیر و تره فرنگی مانند پری بیوتیک ها عمل می کنند. غذاهای پری بیوتیک: مارچوبه سایر سبزیجات پری بیوتیک شامل مارچوبه، کنگر فرنگی، کاسنی و لوبیای سویا است نیاز به اطلاعات بیشتر در زمینه سفارش آنلاین الو قلیون کامرانیه به این مطلب مراجعه نمایید .

برای دریافت خدمات آنلاین الو قلیون میتوانید به لینک فوق مراجعه فرمایید.

غذاهای پری بیوتیک: موز یکی دیگر از منابع عالی پری بیوتیک، موز الو قلیون مینی سیتی است. غذاهای ضد التهاب: ماهی های چرب التهاب زمانی ایجاد می شود که بدن برای محافظت از شما در برابر عفونت یا سموم، گلبول های سفید تولید کند. متأسفانه، این واکنش حتی در مواقعی که تهدیدی برای سیستم ایمنی بدن وجود نداشته باشد، ممکن است رخ دهد. این طیف وسیعی از شرایط گوارشی مانند سندرم روده تحریک پذیر و کولیت اولسراتیو را تشدید می کند. برخی از غذاها حاوی ویتامین ها، مواد معدنی و اسیدهای چرب امگا ۳ هستند که به آرامش التهاب کمک می کنند. ماهی های چرب مانند ماهی آزاد و ساردین این کار را انجام می دهند. غذاهای ضد التهاب: گردو گردو، دانه های چیا و دانه های کتان به راحتی به رژیم غذایی شما اضافه می شوند و همان اسیدهای چرب امگا ۳ مفید را دارند. غذاهای ضد التهاب: میوه و سبزیجات برخی از میوه ها و سبزیجات نیز ضد التهابات طبیعی روده هستند. سبزیجات شامل کلم بروکلی، فلفل، و گوجه فرنگی هستند. بهترین میوه ها توت و انگور است. پلی فنول ها مشابه فیبرهای نامحلول و پری بیوتیک ها، غذاهایی که حاوی پلی فنول هستند به طور کامل هضم نمی شوند و به روده می روند جایی که باکتری های خوب را تغذیه می کنند. پلی فنول ها: شکلات تلخ و کاکائو شکلات تلخ و کاکائو پر از پلی فنول است و این منابع خاص می توانند مقدار بیفیدوباکتریوم و لاکتوباسیل الو قلیون مینی سیتی ها را در روده افزایش دهند. پلی فنول ها: روغن زیتون هم زیتون و هم روغن زیتون سرشار از پلی فنول هستند. پلی فنول ها: سبزیجات پلی فنول ها را می توان در سبزیجات، به ویژه کلم بروکلی و پیاز قرمز نیز یافت. آب کافی بنوشید نوشیدن آب کافی برای عملکرد خوب تمام اندام های بدن ضروری است. اگر به طور ناگهانی مقدار فیبر در رژیم خود را افزایش دهید، ممکن است نفخ شکم داشته باشید، اما نوشیدن آب اضافی می تواند به شما کمک کند تا ضمن تنظیم، این مشکل را خنثی کنید. از چه مواردی باید خودداری کرد: قندهای تصفیه شده قندهای تصفیه شده باعث التهاب می شوند، که عملکرد سالم را مختل می کند و تحقیقات نشان می دهد که میکروبیوم روده را تغییر می دهند. چه چیزهایی باید اجتناب شود: گوشت قرمز ترکیب کارنیتین موجود در گوشت قرمز هنگامی که با باکتریهای روده تداخل می کند، تغییر شکل می دهد و می تواند منجر به تجمع پلاک در رگ های شما شود. از چه مواردی باید خودداری کرد: غذاهای فرآوری شده غذاهای فرآوری شده معمولاً دارای فیبر کمی، قندهای تصفیه شده زیاد و سایر اجزای شیمیایی زیادی هستند که می توانند بر روده تأثیر منفی بگذارند. ترجمه از شفقنا


به اشتراک بگذارید


دیدگاه ها: (0)

دیدگاهتان را بنویسید

به مطلب امتیاز دهید*

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا با ما تماس بگیرید