الو قلیون کشاورز

خانه » قلیون » الو قلیون کشاورز

شماره سفارش الو قلیون

شماره سفارش الو قلیون

قیمت الو قلیون

قلیون عربی

قلیون عربی

هزینه: 400 هزار تومان

ثبت سفارش قلیون عربی

قلیون اسپشیال

قلیون اسپشیال

هزینه: تماس بگیرید

ثبت سفارش قلیون اسپشیال

defultاگر می خواهید در میهمانی، جشن تولد و عروسی، تجربه ای متفاوت و یونیک (Unique) برای میهمانان خود ایجاد کنید، پیشنهاد ما به شما استفاده از سرویس هوکا بار است. هوکا بار با ایجاد بار قلیون به همراه بارمن (Barman) به شما کمک می کند تا لحظاتی فراموش نشدنی را برای میهمانان قلیان دوستتان فراهم کنید. در صورت تصمیم به داشتن چنین سرویسی در جشنتان، با ما تماس بگیرید.همچنین، قبل از سفارش سرویس، در خصوص تعداد قلیان و بارمن با توجه به تعداد میهمانان، می توانید از ما مشاوره بگیرید.
توجه! توجه! توجه!
 • زمان استفاده از هر قلیان یک شب است.
 • قیمت هر سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) 100 هزار تومان است.
 •  قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما خواهد شد. قلیون های معمولی، عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.
 • اگر ساعت اضافه را در زمان سفارش اعلام فرمایید، برای ساعات اضافه مد نظر شما، تعداد سری اضافی قلیان به همراه توتون و ذغال اضافی محاسبه و تحویل می­گردد.
 • زمان ارسال قلیان از لحظه ثبت سفارش 45 دقیقه است.

نکات بهداشتی

قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه می­شوند.

بعد از هر بار مصرف توسط هر مشتری، شیشه، تنه و سری قلیون ها قبل از تحویل به مشتری بعدی، به صورت کامل شسته می­شوند.

الو قلیون کشاورز: یکی از محبوب ترین تفریحاتی که در حال حاظر در بسیاری از مهمانی ها مورد استفاده قرار میگیرد الو قلیون کشاورز می باشد. که بسیار باب شده و فرقی نمیکند که در چه مکانی به آن نیاز دارید. شما به راحتی میتوانید با یک تماس از مزیت های سرویس دهی آن استفاده نمایید. الو قلیون کشاورز ویژگی های خاص خود را دارد. برخی از این ویژه گی ها عبارت اند از: موارد استفاده در این سرویس ها به صورت یک بار مصرف بوده و پس از هر بار استفاده در سرویس جدید به شما شلنگ های یک بار مصرف ارائه میگردد. شما به آسانی میتوانید هر طعمی را که میخواهید برای سرویس خود انتخاب کنید. تنه های استفاده شده در این سرویس ها به صورت شکیل و زیبا و از تنه های برنجی عربی بوده که به میهمانی شما زیبایی خاصی را می بخشد. این نوع سرویس به دلیل آنلاین بودن آن، خدمات ارائه شده در آن سرعت بالایی نسبت به الو قلیون سایر سرویس های قدیمی دارد.

دلت قلیون خوب میخواد؟ اینکه خیلی راحته !! با شماره 091050584977 تماس بگیر تا سفارشتو آنلاین ثبت کنن. تا سرویس الو قلیون در سریعترین زمان ممکن برات ارسال بشه.

الو قلیون کشاورز

سلامت نیوز: مرد 70ساله ای که حدود 9 سال قبل، همسر صیغه ای 38 ساله اش را در بولوار هاشمیه مشهد به قتل رسانده بود، سپیده دم چهارشنبه گذشته در زندان مرکزی مشهد به مجازات رسید. به گزارش سلامت نیوز به نقل از روزنامه خراسان، دقایق اولیه بامداد ششم خرداد سال 91 بود که مردی حدود 61 ساله در حالی وارد خیابان هاشمیه 47 شد که زن جوانی جلوتر از او در حرکت بود. ناگهان مرد مذکور از پشت سر به طرف زن 38 ساله حمله کرد و ضربات متعدد چاقو را بر پیکر وی فرود آورد. با فریادهای دلخراش این زن اهالی محل متوجه ماجرا شدند و یکی از شهروندان با پلیس 110 تماس گرفت. دقایقی بعد پیکر غرق در خون الو قلیون کشاورز این زن درحالی توسط نیروهای اورژانس به بیمارستان فارابی مشهد انتقال یافت که او بر اثر شدت خون ریزی بیهوش شده بود و آثار ضربات عمیق چاقو بر پشت سر وی دیده می شد اما تلاش کادر درمان برای نجات این زن جوان به نتیجه نرسید و او بر اثر شدت عوارض ناشی از اصابت چاقو جان سپرد. با اعلام مرگ این زن، از سوی نیروهای کلانتری شهرک الو قلیون کشاورز ناجا به قاضی ویژه قتل عمد، بلافاصله قاضی اسماعیل شاکر (بازپرس با تجربه ویژه قتل عمد در زمان وقوع حادثه) در ساعت یک بامداد عازم مرکز درمانی شد و به تحقیق در این باره پرداخت. بررسی های مقدماتی مقام قضایی نشان می داد که مهاجم ناشناس ابتدا از پشت سر 4 ضربه وحشتناک با تیغه چاقو بر پیکر زن جوان وارد کرده و سپس ضربات دیگر را به نقاط مختلف بدن وی زده است. تحقیقات قاضی ویژه قتل عمد که تا سپیده دم به طول انجامید نشان داد که مرد مهاجم مردی حدود 60 ساله است و با خودروی پژو 405 نقره ای رنگ به محل جنایت آمده بود. با کشف این خودرو با شیشه شکسته مقابل یک منزل مسکونی در مشهد مشخص شد که برادر مالک خودرو متهم اصلی این جنایت هولناک است بنابراین برخی از نزدیکان وی با صدور دستوری قاطع از سوی قاضی شاکر به اتهام فراری دادن متهم به قتل، بازداشت شدند و بدین ترتیب پیگیری این پرونده جنایی به گروه زبده ای از کارآگاهان اداره جنایی آگاهی الو قلیون کشاورز سپرده شد تا این که چندین ماه بعد از این ماجرا، در نهایت متهم اصلی پرونده که سرهنگ بازنشسته راهنمایی و رانندگی بود در یک عملیات ضربتی دستگیر و به پنجه عدالت سپرده شد نیاز به اطلاعات بیشتر در زمینه سفارش آنلاین الو قلیون جنت آباد به این مطلب مراجعه نمایید .

برای دریافت خدمات آنلاین الو قلیون میتوانید به لینک فوق مراجعه فرمایید.

با تکمیل تحقیقات و بازسازی صحنه قتل در دادسرای عمومی و انقلاب مشهد، کیفرخواست این پرونده جنایی صادر شد و در شعبه سوم دادگاه کیفری یک خراسان رضوی مورد رسیدگی دقیق قرار گرفت. با تشکیل جلسات دادگاه اولیای دم الف-الف تقاضای قصاص کردند و مرد 61 ساله نیز اتهام قتل را پذیرفت. این گونه بود که قضات دادگاه رای به قصاص نفس دادند اما رای صادر شده از سوی شعبه سوم دادگاه کیفری یک مورد اعتراض متهم قرار گرفت و این پرونده برای رسیدگی دقیق تر به شعبه 37 دیوان عالی کشور ارسال شد. با وجود این قضات باتجربه دیوان عالی نیز پس از مطالعه دقیق پرونده، حکم صادر شده را مطابق با موازین شرعی و قانونی تشخیص دادند و مهر تایید بر آن زدند. با قطعی شدن حکم صادر شده، پرونده مذکور به دادسرای عمومی و انقلاب مشهد ارجاع الو قلیون کشاورز شد تا حکم قصاص نفس با انجام تشریفات قانونی و بررسی همه جوانب پرونده به مرحله اجرا درآید. در حالی که اولیای دم حاضر نشدند از خونخواهی زن جوان بگذرند بالاخره مقدمات اجرای حکم فراهم شد و این مرد که دیگر 70 سال داشت سپیده دم چهارشنبه گذشته با حضور قضات اجرای احکام، در زندان مرکزی مشهد به چوبه دار سپرده شد و به مجازات رسید.


به اشتراک بگذارید


دیدگاه ها: (0)

  دیدگاهتان را بنویسید

  به مطلب امتیاز دهید*

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  همین حالا با ما تماس بگیرید