قلیون آنلاین استانبول

خانه » قلیون » قلیون آنلاین استانبول

شماره سفارش الو قلیون

شماره سفارش الو قلیون

قیمت الو قلیون

قلیون عربی

قلیون عربی

هزینه: 400 هزار تومان

ثبت سفارش قلیون عربی

قلیون اسپشیال

قلیون اسپشیال

هزینه: تماس بگیرید

ثبت سفارش قلیون اسپشیال

defultاگر می خواهید در میهمانی، جشن تولد و عروسی، تجربه ای متفاوت و یونیک (Unique) برای میهمانان خود ایجاد کنید، پیشنهاد ما به شما استفاده از سرویس هوکا بار است. هوکا بار با ایجاد بار قلیون به همراه بارمن (Barman) به شما کمک می کند تا لحظاتی فراموش نشدنی را برای میهمانان قلیان دوستتان فراهم کنید. در صورت تصمیم به داشتن چنین سرویسی در جشنتان، با ما تماس بگیرید.همچنین، قبل از سفارش سرویس، در خصوص تعداد قلیان و بارمن با توجه به تعداد میهمانان، می توانید از ما مشاوره بگیرید.
توجه! توجه! توجه!
 • زمان استفاده از هر قلیان یک شب است.
 • قیمت هر سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) 100 هزار تومان است.
 •  قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما خواهد شد. قلیون های معمولی، عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.
 • اگر ساعت اضافه را در زمان سفارش اعلام فرمایید، برای ساعات اضافه مد نظر شما، تعداد سری اضافی قلیان به همراه توتون و ذغال اضافی محاسبه و تحویل می­گردد.
 • زمان ارسال قلیان از لحظه ثبت سفارش 45 دقیقه است.

نکات بهداشتی

قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه می­شوند.

بعد از هر بار مصرف توسط هر مشتری، شیشه، تنه و سری قلیون ها قبل از تحویل به مشتری بعدی، به صورت کامل شسته می­شوند.

قلیون آنلاین استانبول: در بسیاری از موارد پیش آمده که شما در یک مهمانی هستید. و یا میهمانی دارید که نیاز به سرویس دهی دارد. یکی از این متداول ترین سرویس ها قلیون آنلاین استانبول می باشد. که در بسیاری از مجلس های امروزی باب شده و بسیار طرفداران خاص خود را دارد. قلیون آنلاین استانبول که در نوع خود دارای تنوع های بسیاری می باشد. به راحتی میتواند شما و یا میهمان شما را سرگرم کرده و به خاطره خوشی را برای شما به ارمغان آورد. این نوع سرویس که از نظر کیفیت بسیار مورد اهمیت است. با سرویس های دیگر تفاوت بسیاری داشته و در آن از تنه های عربی استفاده شده که شکیل تر و بسیار زیبا تر از سایر هم نوع های خود است. در این سرویس سفارش قلیون آنلاین که به صورت آنلاین به شما ارائه میگردد. شما به راحتی میتوانید تنها با یک تماس از مزایای آن بهره مند شوید و به آسودگی آن را در اختیار داشته باشید.

شما عزیزانی که نیاز به سرویس قلیون آنلاین درب منزل خود دارید به راحتی میتونید در سریعترین زمان ممکن با تماس با شماره 09105084977 از سرویس های آنلاین ما بهره مند شوید.

قلیون آنلاین استانبول

سلامت نیوز: نتایج یک مطالعه جدید نشان می دهد که تنبیه بدنی کودکان نه تنها موجب بهبود رفتار آنها نمی شود بلکه به رشد و سلامت روانی این نونهالان هم آسیب می زند. به گزارش سلامت نیوز قلیون آنلاین استانبول به نقل از ایرنا ، الیزابت گرشوف استاد علوم خانواده در دانشگاه تگزاس درآمریکا و یکی از نویسندگان این مطالعه گفت: هیچ مطالعه ای نشان نداده است که تنبیه بدنی کودک، بهبود رفتار وی را با گذشت زمان پیش بینی می کند. به گزارش خبرگزاری یونایتدپرس،وی و همکارانش در این مطالعه جدید، یافته های ۶۱ مطالعه را در آمریکا و هشت تحقیق بین المللی را بررسی کردند. در تمام این مطالعات نحوه تغییر رفتار کودک پس از قرار گرفتن در معرض مجازات بدنی از جمله ضرب و شتم، قلیون آنلاین استانبول بررسی شد. گرشف توضیح داد: ما تمام مطالعات تنبیه قلیون آنلاین استانبول بدنی را که رفتار بچه ها را در دو یا چند مقطع زمانی بررسی می کرد، مرور کردیم. این کار به ما اجازه داد تعیین کنیم که آیا تنبیه بدنی تغییراتی را در رفتار کودکان پیش بینی می کند یا خیر؛ اگر تنبیه بدنی موثر بود، با گذشت زمان شاهد بهبودهایی در رفتار کودکان بودیم اما عکس این موضوع را یافتیم. وی یادآور شد: ما متوجه شدیم که تنبیه بدنی به مرور زمان پرخاشگری کودک و سایر مشکلات رفتاری را افزایش می دهد. همچنین تنبیه بدنی، توانایی های شناختی [تفکر] کودکان، روابط اجتماعی یا مهارت های اجتماعی کودک را تقویت نمی کند. اعضای تیم این مطالعه گفتند، نتیجه گیری آنها بدون توجه به جنسیت، نژاد کودک و اینکه آیا پرستار کودک نیز در رفتارهای مثبت تر والدین دخیل بوده است یا خیر، به دست آمده است نیاز به اطلاعات بیشتر در زمینه سفارش آنلاین قلیون آنلاین شهرک ویلایی زیتون به این مطلب مراجعه نمایید .

برای دریافت خدمات آنلاین قلیون آنلاین میتوانید به لینک فوق مراجعه فرمایید.

وی ادامه داد: محققان همچنین به این نتیجه رسیدند که هرچه کودک بیشتر در معرض تنبیه بدنی قرار گیرد، تأثیر منفی بر رفتار و روان او بیشتر خواهد بود. این محقق یادآور شد: یافته ها روشن است: تنبیه بدنی برای رشد و سلامت کودکان مضر است. هیچ مدرکی وجود ندارد که نشان دهد تنبیه بدنی کودکان نتیجه مثبت دارد. به گفته نویسندگان این مطالعه، بسیاری از کشورها پیش از این به این نتیجه رسیده اند بطوری که ۶۲ کشور جهان، تنبیه بدنی کودکان را کاملاً مطابق با یک توصیه منتشر شده از سوی سازمان ملل، ممنوع اعلام کرده اند. با این حال هنوز هم در بسیاری از کشورهای جهان، تنبیه بدنی کودکان رفتاری قلیون آنلاین استانبول عادی است. نویسندگان این مطالعه گفتند: در آمریکا مجازات بدنی کودکان برای والدین در هر ۵۰ ایالت این کشور قانونی بوده و مجازات بدنی در مدارس در ۱۹ ایالت قانونی است. محققان بیان کردند که در سطح جهانی ۶۳ درصد از کل کودکان ۲ تا ۴ ساله – تقریباً ۲۵۰ میلیون کودک – توسط مراقبین خود به طور مرتب در معرض مجازات جسمی قرار می گیرند. با این حال این بررسی همچنین نشان داد که کودکان تنها قربانیان این پویایی نیستند. محققان گفتند: مراقبینی که کودکان را مجازات بدنی می کنند، رفتار خود آنها نیز با گذشت زمان بدتر می شود ، زیرا مداخلات بدنی آنها تشدید شده و به طور فزاینده ای خشونت می گیرند.


به اشتراک بگذارید


دیدگاه ها: (0)

  دیدگاهتان را بنویسید

  به مطلب امتیاز دهید*

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  همین حالا با ما تماس بگیرید