قلیون آنلاین جمهوری

خانه » قلیون » قلیون آنلاین جمهوری

شماره سفارش الو قلیون

شماره سفارش الو قلیون

قیمت الو قلیون

قلیون عربی

قلیون عربی

هزینه: 200 هزار تومان

ثبت سفارش قلیون عربی

قلیمون معمولی

قلیمون معمولی

هزینه: 180 هزار تومان

ثبت سفارش قلیون معمولی

قلیون اسپشیال

قلیون اسپشیال

هزینه: تماس بگیرید

ثبت سفارش قلیون اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
 • زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
 • جهت استفاده بیشتر از یک ساعت، به ازای هر ساعت، هر قلیان اسپشیال 20 هزار تومان، عربی 15 هزار تومان و معمولی 10 هزار تومان دریافت میگردد.
 • اگر ساعت اضافه را در زمان سفارش اعلام فرمایید، برای ساعت اضافه یک سری قلیان اضافی به همراه توتون و ذغال اضافی دریافت مینمایید.
 • زمان ارسال قلیان از لحظه ثبت سفارش 45 دقیقه میباشد.

نکات بهداشتی

قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.

بعد از هر مصرف، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.

قلیون آنلاین جمهوری: خیلی وقت ها پیش می آید که شما یک میهمانی خاصی دارید و میخواهید در زمان مناسب با صرف هزینه درست با بالاترین کیفیت به میهمانان خود سرویس دهید. در اینجاست که پای سرویس های آنلاین به میان می آید. یکی از این سرویس ها قلیون آنلاین جمهوری است. که شما به راحتی میتوانید به صورت آنلاین از تمامی خدمات آن استفاده کنید. شما تنها با یک تماس با شماره 09105084977 به راحتی میتوانید سرویس خود را ثبت. تا در کمترین زمان ممکن سرویس برای شما ارسال شود. قلیون آنلاین جمهوری به این دلیل اهمیت دارد که به شما این اطمینان را میدهد تا درسریعترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت موجود سرویس را برای شما ارسال نماید. تا شما شماره قلیون آنلاین عزیزان به راحتی از خدمات آن بهره مند شوید. یکی دیگر از مزایای سفارش آنلاین قلیون آنلاین جمهوری کیفیت و تمیزی آن میباشد.

مهمونی برات اومده که نیاز به سرویس قلیون قلیون آنلاین داری؟ وقت این رو نداری که خودت قلیون درست کنی ؟ مهمونت خیلی برات مهمه ؟ با این شماره تماس بگیر: 09105084977

قلیون آنلاین جمهوری

سلامت نیوز:معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان بیمه سلامت، از پرداخت هزار و ۶۳۰ میلیارد تومان از تعهدات سال جاری به مراکز ارایه دهنده خدمت خبرداد. به گزارش سلامت نیوز به نقل از پایگاه خبری سازمان بیمه سلامت، حسین رنجبران با اشاره به آخرین وضعیت پرداختی ها به موسسات درمانی، گفت: برای دانشگاه هایی که به صورت الکترونیکی عمل می کنند، مطالبات ۱۱ دانشگاه پیش رو درنسخه الکترونیک قلیون آنلاین جمهوری تا پایان سال تسویه شده است؛ البته پرداخت برای ۲۶ دانشگاه که اقدام شان در حد متوسط در نسخه الکترونیک بود نیز یک ماه جلوتر از بقیه دانشگاه ها انجام شد که مبلغ ریالی این دو مجموعه ۵۱۲ میلیارد تومان است نیاز به اطلاعات بیشتر در زمینه سفارش آنلاین قلیون آنلاین کشاورز به این مطلب مراجعه نمایید .

برای دریافت خدمات آنلاین الو قلیون میتوانید به لینک فوق مراجعه فرمایید.

وی افزود:طبق تاکیدات مدیرعامل سازمان، تامین هزینه های بالاسری افراد در بحث آموزش نسخه نویسی و نسخه پیچی الکترونیکی در قالب بخش اول به ادارات کل استانی پرداخت شد. رنجبران با قدردانی از همکاری مدیران در استان ها در ارایه خدمات مناسب، تصریح کرد: از مطالبات سال ۹۹ ، هزار و ۷۰۰ میلیارد تومان باقی مانده است، البته مطالبات بخش خصوصی تسویه شده و برای سال جاری نیز هزار و ۶۳۰ میلیارد تومان از تعهدات قلیون آنلاین جمهوری پرداخت شده و به لحاظ زمانی پرداختی ها تا فروردین سال جاری است که نشان از برقراری انضباط مالی دارد. باعنایت به این که در سال جاری هنوز از تنخواه هم استفاده نشده است.


به اشتراک بگذارید


دیدگاه ها: (0)

  دیدگاهتان را بنویسید

  به مطلب امتیاز دهید*

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  همین حالا با ما تماس بگیرید