قلیون آنلاین جنت آباد شمالی

خانه » قلیون » قلیون آنلاین جنت آباد شمالی

شماره سفارش الو قلیون

شماره سفارش الو قلیون

قیمت الو قلیون

قلیون عربی

قلیون عربی

هزینه: 400 هزار تومان

ثبت سفارش قلیون عربی

قلیون اسپشیال

قلیون اسپشیال

هزینه: تماس بگیرید

ثبت سفارش قلیون اسپشیال

defultاگر می خواهید در میهمانی، جشن تولد و عروسی، تجربه ای متفاوت و یونیک (Unique) برای میهمانان خود ایجاد کنید، پیشنهاد ما به شما استفاده از سرویس هوکا بار است. هوکا بار با ایجاد بار قلیون به همراه بارمن (Barman) به شما کمک می کند تا لحظاتی فراموش نشدنی را برای میهمانان قلیان دوستتان فراهم کنید. در صورت تصمیم به داشتن چنین سرویسی در جشنتان، با ما تماس بگیرید.همچنین، قبل از سفارش سرویس، در خصوص تعداد قلیان و بارمن با توجه به تعداد میهمانان، می توانید از ما مشاوره بگیرید.
توجه! توجه! توجه!
 • زمان استفاده از هر قلیان یک شب است.
 • قیمت هر سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) 100 هزار تومان است.
 •  قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما خواهد شد. قلیون های معمولی، عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.
 • اگر ساعت اضافه را در زمان سفارش اعلام فرمایید، برای ساعات اضافه مد نظر شما، تعداد سری اضافی قلیان به همراه توتون و ذغال اضافی محاسبه و تحویل می­گردد.
 • زمان ارسال قلیان از لحظه ثبت سفارش 45 دقیقه است.

نکات بهداشتی

قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه می­شوند.

بعد از هر بار مصرف توسط هر مشتری، شیشه، تنه و سری قلیون ها قبل از تحویل به مشتری بعدی، به صورت کامل شسته می­شوند.

قلیون آنلاین جنت آباد شمالی: خیلی وقت ها پیش می آید که شما یک میهمانی خاصی دارید و میخواهید در زمان مناسب با صرف هزینه درست با بالاترین کیفیت به میهمانان خود سرویس دهید. در اینجاست که پای سرویس های آنلاین به میان می آید. یکی از این سرویس ها قلیون آنلاین جنت آباد شمالی است. که شما به راحتی میتوانید به صورت آنلاین از تمامی خدمات آن استفاده کنید. شما تنها با یک تماس با شماره 09105084977 به راحتی میتوانید سرویس خود را ثبت. تا در سرویس قلیون آنلاین کمترین زمان ممکن سرویس برای شما ارسال شود. قلیون آنلاین جنت آباد شمالی به این دلیل اهمیت دارد که به شما این اطمینان را میدهد تا درسریعترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت موجود سرویس را برای شما ارسال نماید. تا شما عزیزان به راحتی از خدمات آن بهره مند شوید. یکی دیگر از مزایای سفارش آنلاین قلیون آنلاین جنت آباد شمالی کیفیت و تمیزی آن میباشد.

دلت قلیون خوب میخواد؟ اینکه خیلی راحته !! با شماره 091050584977 تماس بگیر تا سفارشتو آنلاین ثبت کنن. تا سرویس قلیون آنلاین در سریعترین زمان ممکن برات ارسال بشه.

قلیون آنلاین جنت آباد شمالی

سلامت نیوز: معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت، آخرین وضعیت پرداخت مطالبات کادر درمان را تشریح کرد. به گزارش سلامت نیوز، سید کامل تقوی نژاد معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت در گفت وگو با فارس، درباره آخرین وضعیت پرداخت مطالبات کادر درمان اظهار داشت: خوشبختانه در سال گذشته با تامین اعتباری که از محل یک میلیارد یوروی صندوق توسعه ملی و محل اعتبارات خاصی که سازمان برنامه و بودجه اختصاص قلیون آنلاین جنت آباد شمالی داده شد کارانه همکاران ما که حدود ۱۸ تا ۲۴ ماه به تعویق افتاده بود تا بهمن سال قبل بروز رسانی شده است. وی اظهار داشت: با توجه به اینکه درآمد اختصاصی قلیون آنلاین جنت آباد شمالی دانشگاه ها کاهش پیدا کرده است وقفه زمانی در زمینه پرداخت مطالبات ایجاد شده است اما در تلاشیم پرداخت مطالبات در درستور کار قرار گیرد نیاز به اطلاعات بیشتر در زمینه سفارش آنلاین الو قلیون شهرک ویلایی زیتون به این مطلب مراجعه نمایید .

برای دریافت خدمات آنلاین الو قلیون میتوانید به لینک فوق مراجعه فرمایید.

تقوی نژاد عنوان کرد: همچنین با بیمه تامین اجتماعی و بیمه سلامت هماهنگی ایجاد شده است که بلافاصله پس از صدور صورت وضعیت بیمارستان ها مطالبات ظرف مدت دو الی سه ماه پرداخت شود. همچنین مطالبات دانشگاه ها در برخی مناطق به ۴ الی ۵ ماه رسیده است که با جلساتی که سازمان برنامه و بودجه داشتیم مقرر شد اقداماتی در راستای تسریع پرداخت مطالبات صورت گیرد.


به اشتراک بگذارید


دیدگاه ها: (0)

  دیدگاهتان را بنویسید

  به مطلب امتیاز دهید*

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  همین حالا با ما تماس بگیرید