قلیون آنلاین دارآباد

خانه » قلیون » قلیون آنلاین دارآباد

شماره سفارش الو قلیون

شماره سفارش الو قلیون

قیمت الو قلیون

قلیون عربی

قلیون عربی

هزینه: 400 هزار تومان

ثبت سفارش قلیون عربی

قلیون اسپشیال

قلیون اسپشیال

هزینه: تماس بگیرید

ثبت سفارش قلیون اسپشیال

اگر می خواهید در میهمانی، جشن تولد و عروسی، تجربه ای متفاوت و یونیک (Unique) برای میهمانان خود ایجاد کنید، پیشنهاد ما به شما استفاده از سرویس هوکا بار است. هوکا بار با ایجاد بار قلیون به همراه بارمن (Barman) به شما کمک می کند تا لحظاتی فراموش نشدنی را برای میهمانان قلیان دوستتان فراهم کنید. در صورت تصمیم به داشتن چنین سرویسی در جشنتان، با ما تماس بگیرید.همچنین، قبل از سفارش سرویس، در خصوص تعداد قلیان و بارمن با توجه به تعداد میهمانان، می توانید از ما مشاوره بگیرید.
توجه! توجه! توجه!
  • زمان استفاده از هر قلیان یک شب است.
  • قیمت هر سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) 100 هزار تومان است.
  •  قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما خواهد شد. قلیون های معمولی، عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.
  • اگر ساعت اضافه را در زمان سفارش اعلام فرمایید، برای ساعات اضافه مد نظر شما، تعداد سری اضافی قلیان به همراه توتون و ذغال اضافی محاسبه و تحویل می­گردد.
  • زمان ارسال قلیان از لحظه ثبت سفارش 45 دقیقه است.

نکات بهداشتی

قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه می­شوند.

بعد از هر بار مصرف توسط هر مشتری، شیشه، تنه و سری قلیون ها قبل از تحویل به مشتری بعدی، به صورت کامل شسته می­شوند.

قلیون آنلاین دارآباد: در بسیاری از موارد پیش آمده که شما در یک مهمانی هستید. و یا میهمانی دارید که نیاز به سرویس دهی دارد. یکی از این متداول ترین سرویس ها قلیون آنلاین دارآباد می باشد. که در بسیاری از مجلس های امروزی باب شده و بسیار طرفداران خاص خود را دارد. قلیون آنلاین دارآباد که در نوع خود دارای تنوع های بسیاری می باشد. به راحتی میتواند شما و یا میهمان شما را سرگرم کرده و به خاطره خوشی را برای شما به ارمغان آورد. این نوع سرویس که از نظر کیفیت بسیار مورد اهمیت است. با سرویس های دیگر تفاوت بسیاری داشته و در آن از تنه های عربی استفاده شده که شکیل تر و بسیار زیبا تر از سایر هم نوع های خود است. در این سرویس که به صورت آنلاین به شما ارائه میگردد. شما به راحتی میتوانید تنها با یک تماس از مزایای آن بهره مند شوید و به آسودگی آن را در اختیار داشته باشید.

دلت قلیون خوب میخواد؟ اینکه خیلی راحته !! با شماره 091050584977 تماس بگیر تا سفارشتو آنلاین ثبت کنن. تا سرویس قلیون آنلاین در سریعترین زمان ممکن برات ارسال بشه.

قلیون آنلاین دارآباد

سلامت قلیون آنلاین دارآباد نیوز: پلیس هند 10 مرکز خصوصی واکسیناسیون را که به جای واکسن کرونا، آب مقطر یا آنتی بیوتیک به متقاضیان تزریق می کرده را مسدود و مسئولان این مراکز درمانی را نیز بازداشت کرده است. به گزارش سلامت نیوز به نقل از فارس، بیش از 10 مرکز خصوصی واکسیناسیون کرونا در هند، اقدام به عرضه واکسن تقلبی کرده اند و به جای واکسن کرونا، محلول آب و نمک یا آنتی بادی به متقاضیان تزریق کرده اند. در حالی که پلیس هند اعلام کرده متصدیان این مراکز واکسیناسیون را دستگیر کرده اما چند هزار نفر که در این مراکز اقدام به دریافت واکسن کرده اند هم اکنون در برابر موج جدید کرونا قرار گرفته اند. دولت محلی بمبئی، روز جمعه بیمارستان شیوام را مسدود کرده و قلیون آنلاین دارآباد مجوز آن را لغو کرده. دلیل این اقدام عرصه گسترده واکسن های تقلبی در این مرکز درمانی بوده است. پلیس در حال تحقیق در این باره است که آیا واکسن های تقلبی کرونا توسط این بیمارستان تولید شده است یا خیر نیاز به اطلاعات بیشتر در زمینه سفارش آنلاین قلیون آنلاین مینی سیتی به این مطلب مراجعه نمایید .

برای دریافت خدمات آنلاین الو قلیون میتوانید به لینک فوق مراجعه فرمایید.

مالکان این بیمارستان در حال حاضر در بازداشت به سر می برند. اوایل سال جاری، این مرکز درمانی به عنوان مرکز خصوصی واکسیناسیون معرفی شد و مجوز دولت برای ایمن سازی مردم در برابر کرونا را دریافت کرد. این مرکز درمانی بیش از 20 هزار شیشه واکسن را در دولت محلی بمبئی دریافت کرد. اگر چه پلیس معتقد است که برخی از این شیشه های حاوی واکسن به دست کلاهبرداران افتاده و پلیس گمان می کند که ممکن است بیمارستان اقدام به پر کردن مجدد شیشه های خالی واکسن با آب نمک کرده است. بر اساس گزارش ها، پلیس هند دست کم از 10 مرکز واکسیناسیون به اتهام کلاهبرداری در حال بازجویی است و این مراکز متهم هستند که ده ها هزار دلار از طریق عرضه واکسن تقلبی درآمد کسب کرده اند. واکسن های تقلبی که پلیس هند کشف کرده دارای لیبل واکسن آسترازنکا هستند اما درون آنها آب نمک یا آنتی بیوتیک پر شده است.


به اشتراک بگذارید


دیدگاه ها: (0)

دیدگاهتان را بنویسید

به مطلب امتیاز دهید*

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا با ما تماس بگیرید