قلیون آنلاین فاطمی

خانه » قلیون » قلیون آنلاین فاطمی

شماره سفارش الو قلیون

شماره سفارش الو قلیون

قیمت الو قلیون

قلیون عربی

قلیون عربی

هزینه: 400 هزار تومان

ثبت سفارش قلیون عربی

قلیون اسپشیال

قلیون اسپشیال

هزینه: تماس بگیرید

ثبت سفارش قلیون اسپشیال

defult اگر می خواهید در میهمانی، جشن تولد و عروسی، تجربه ای متفاوت و یونیک (Unique) برای میهمانان خود ایجاد کنید، پیشنهاد ما به شما استفاده از سرویس هوکا بار است. هوکا بار با ایجاد بار قلیون به همراه بارمن (Barman) به شما کمک می کند تا لحظاتی فراموش نشدنی را برای میهمانان قلیان دوستتان فراهم کنید. در صورت تصمیم به داشتن چنین سرویسی در جشنتان، با ما تماس بگیرید.همچنین، قبل از سفارش سرویس، در خصوص تعداد قلیان و بارمن با توجه به تعداد میهمانان، می توانید از ما مشاوره بگیرید.
توجه! توجه! توجه!
  • زمان استفاده از هر قلیان یک شب است.
  • قیمت هر سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) 100 هزار تومان است.
  •  قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما خواهد شد. قلیون های معمولی، عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.
  • اگر ساعت اضافه را در زمان سفارش اعلام فرمایید، برای ساعات اضافه مد نظر شما، تعداد سری اضافی قلیان به همراه توتون و ذغال اضافی محاسبه و تحویل می­گردد.
  • زمان ارسال قلیان از لحظه ثبت سفارش 45 دقیقه است.

نکات بهداشتی

قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه می­شوند.

بعد از هر بار مصرف توسط هر مشتری، شیشه، تنه و سری قلیون ها قبل از تحویل به مشتری بعدی، به صورت کامل شسته می­شوند.

قلیون آنلاین فاطمی: در بسیاری از موارد پیش آمده که شما در یک مهمانی هستید. و یا میهمانی دارید که نیاز به سرویس دهی دارد. یکی از این متداول ترین سرویس ها قلیون آنلاین فاطمی می باشد. که در بسیاری از مجلس های امروزی باب شده و بسیار طرفداران خاص خود را دارد. قلیون آنلاین فاطمی که در نوع خود دارای تنوع های بسیاری می باشد. به راحتی میتواند شما و یا میهمان شما را سرگرم کرده و به خاطره خوشی را برای شما به ارمغان آورد. این نوع سرویس که از نظر کیفیت بسیار مورد اهمیت است. با سرویس های دیگر تفاوت بسیاری داشته و در آن از تنه های عربی استفاده شده که شکیل تر و بسیار زیبا تر از سایر هم نوع های خود است. در این سرویس که به صورت آنلاین به شما ارائه میگردد. شما به راحتی میتوانید تنها با یک تماس از مزایای آن بهره مند شوید و به آسودگی آن را در اختیار داشته باشید.

توی مهمونی هستی ؟ و یا مهمون خیلی خاصس داری و نیاز به سروریس قلیون آنلاین داری ؟ خیلی راحت با این شماره تماس بگیر! سرویس برات میاد.

قلیون آنلاین فاطمی

سلامت نیوز:رئیس مرکز تحقیقات کار آزمایی بالینی طب سنتی از درمان اعتیاد با استفاده از طب سنتی خبر داد و گفت: قرار است محصول یاد شده به مرحله تولید برسد. به گزارش سلامت نیوز به نقل از فارس،محسن ناصری، رئیس مرکز تحقیقات کارآزمایی بالینی قلیون آنلاین فاطمی طب سنتی دانشگاه شاهد در پاسخ به این پرسش که آیا امکان ترک اعتیاد با طب ایرانی وجود دارد؟ ، اظهار داشت: ما حدود 20 سال روی این حیطه کار کرده ایم و در طب سنتی اولین رساله های ترک اعتیاد در ایران نوشته شده است. وی ادامه داد: ما همین الگوها را روی حیوان آزمایش کردیم و جواب داد نیاز به اطلاعات بیشتر در زمینه سفارش آنلاین قلیون آنلاین ستارخان به این مطلب مراجعه نمایید .همچنین روی ریلکس، عود و بازگشت فرد به اعتیاد که هیچ دارویی در دنیا ندارد نیز آزمایش کردیم و جواب مثبتی داد.ان شاءالله آرام آرام این دانش به جامعه می آید. رئیس مرکز تحقیقات کارآزمایی بالینی طب سنتی دانشگاه شاهد درباره این موضوع که امکان دارد فردی اعتیاد خود را با طب سنتی درمان کند؟ ، ابراز داشت: بله، روی این موضوع کار کرده ایم. ناصری متذکر شد:در اصفهان و تهران در این خصوص کار کردیم.البته ما فعلا کار قلیون آنلاین فاطمی تحقیقاتی می کنیم و قرار است به صورت محصول تولید شود.

برای دریافت خدمات آنلاین الو قلیون میتوانید به لینک فوق مراجعه فرمایید.


به اشتراک بگذارید


دیدگاه ها: (0)

دیدگاهتان را بنویسید

به مطلب امتیاز دهید*

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا با ما تماس بگیرید