قلیون آنلاین فرحزاد

خانه » قلیون » قلیون آنلاین فرحزاد

شماره سفارش الو قلیون

شماره سفارش الو قلیون

قیمت الو قلیون

قلیون عربی

قلیون عربی

هزینه: 400 هزار تومان

ثبت سفارش قلیون عربی

قلیون اسپشیال

قلیون اسپشیال

هزینه: تماس بگیرید

ثبت سفارش قلیون اسپشیال

defult اگر می خواهید در میهمانی، جشن تولد و عروسی، تجربه ای متفاوت و یونیک (Unique) برای میهمانان خود ایجاد کنید، پیشنهاد ما به شما استفاده از سرویس هوکا بار است. هوکا بار با ایجاد بار قلیون به همراه بارمن (Barman) به شما کمک می کند تا لحظاتی فراموش نشدنی را برای میهمانان قلیان دوستتان فراهم کنید. در صورت تصمیم به داشتن چنین سرویسی در جشنتان، با ما تماس بگیرید.همچنین، قبل از سفارش سرویس، در خصوص تعداد قلیان و بارمن با توجه به تعداد میهمانان، می توانید از ما مشاوره بگیرید.
توجه! توجه! توجه!
  • زمان استفاده از هر قلیان یک شب است.
  • قیمت هر سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) 100 هزار تومان است.
  •  قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما خواهد شد. قلیون های معمولی، عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.
  • اگر ساعت اضافه را در زمان سفارش اعلام فرمایید، برای ساعات اضافه مد نظر شما، تعداد سری اضافی قلیان به همراه توتون و ذغال اضافی محاسبه و تحویل می­گردد.
  • زمان ارسال قلیان از لحظه ثبت سفارش 45 دقیقه است.

نکات بهداشتی

قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه می­شوند.

بعد از هر بار مصرف توسط هر مشتری، شیشه، تنه و سری قلیون ها قبل از تحویل به مشتری بعدی، به صورت کامل شسته می­شوند.

قلیون آنلاین فرحزاد: در قدیم هنگامی که شما در بیرون از مزل خود و یا حتی در خانه خود بودید و یا نیاز به سرویس قلیان داشتید باید به سفره خانه ها مراجعه میکردید تا بتوانید از لذت استفاده از آن بهره مند شوید. که ناگفته نماند، بدی ها و خوبی های خاص خود را داشت. یکی از بدی های استفاده از سرویس های قدیمی استفاد افراد بالا از یک تنه بود و شما نمیتوانستید از طعم های مختلف بر روی سرویس خود نیز استفاده کنید. اما برا ارائه سرویس آنلاین قلیون آنلاین فرحزاد شما به راحتی میتوانید در هر کجای تهران بزرگ از سرویس های آن بهره مند شوید. در سرویس های قلیون آنلاین فرحزاد ارائه شده توسط این مجموعه تمامی شلنگ ها به صورت یک بار مصرف بوده و بعد از هر خدمات قلیون آنلاین استفاده تمامی تنه ها شسته شده و ضدعفونی میگردد. تا به شما این اطمینان را دهد که از محصول مناسبی استفاده میکنید.

دلت قلیون خوب میخواد؟ اینکه خیلی راحته !! با شماره 091050584977 تماس بگیر تا سفارشتو آنلاین ثبت کنن. تا سرویس قلیون آنلاین در سریعترین زمان ممکن برات ارسال بشه.

قلیون آنلاین فرحزاد

سلامت نیوز: رییس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی ایران با تایید افزایش تقاضا برای سفر به ارمنستان با انگیزه دریافت واکسن کرونا، گفت: هیچ منع قانونی و ایرادی برای این سفرها وجود ندارد. به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، خبر سفر ایرانی ها به ارمنستان به انگیزه تزریق واکسن کرونا این روزها واکنش های زیادی داشته است؛ کیانوش جهانپور ـ مسوول روابط عمومی وزارت بهداشت و سخنگوی سازمان غذا و دارو ـ گفته در برخی کشورهای همسایه از واکسن کرونا استقبال نشده که ارمنستان از جمله آن ها است. این کشور واکسن آسترازنکا را وارد کرده است که مورد استقبال عمومی قرار نگرفته و مردم این کشور واکسن ها را مورد استفاده قرار نداده اند و از آن جایی که این واکسن ها تاریخ مصرف دارند، به توریست هایی که به آن جا سفر می کنند، تزریق می شود. او که استقبال نکردن مردم این کشورها از واکسیناسیون و تزریق واکسن مازاد به گردشگران را از معضلات این کشورها دانسته و گفته نباید آن را نقطه قوت این کشورها تلقی کرد، احتمال تکرار وضعیت مشابه ارمنستان در عراق را هم داده است. از سوی دیگر، علیرضا رییسی ـ سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا ـ گفته نیازی نیست برای تزریق واکسن کرونا به خارج از کشور مسافرت کنند، زیرا وظیفه دولت، قراردادن واکسن کرونای رایگان در اختیار مردم است که این کار در حال انجام است. تبلیغ تور واکسن از سوی وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، فاقد وجاهت قانونی اعلام شده و مورد تایید ستاد ملی کرونا هم نیست، با این وجود، حرمت الله رفیعی ـ رییس قلیون آنلاین فرحزاد هیات مدیره انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی گفت: آژانس های گردشگری توری به نام واکسن را تبلیغ نمی کنند، پس اقدام غیرقانونی صورت نگرفته است. وقتی در داخل کشور امکان واکسیناسیون گسترده فراهم نیست و آن چه انجام می شود هم مطابق با زمان بندی اعلام شده نیست، طبیعی است مردم وحشت زده از این بیماری برای سلامت خود چاره ای بیاندیشند. او افزود: اگر مردم برای دریافت واکسن کرونا به کشورهایی سفر می کنند که این امکان را در دسترسِ گردشگر قرار داده، چه ایرادی دارد؟ وقتی امکانات را کامل در اختیار نگذاشته ایم نمی توانیم مردم را از این سفر نهی کنیم. در داخل کشور هنوز واکسیناسیون ۷۰ سال به بالا تکمیل نشده است. ارمنستان و کشورهای دیگر هم که واکسن کرونا در اختیار گردشگران قرار می دهند، خلاف نکرده اند، اتفاقا در راستای توسعه گردشگری سلامت کشور خود حرکت می کنند. مهرسا سبزه ها، مدیر داخلی یکی از آژانس های گردشگری در تهران هم با تایید افزایش تقاضا برای سفر به ارمنستان در هفته های اخیر و پس از اعلام این کشور برای تزریق رایگان واکسن کووید به گردشگران خارجی، به ایسنا گفت: پرس وجو برای سفر به کشورهای دیگر با هدف دریافت واکسن و تقاضا برای سفر با این انگیزه، زیاد شده است، اما این طور نیست که صندلی خالی در پروازهای این مسیر پیدا نشود و اتوبوس برای حرکت به سمت مرز کمیاب شده باشد نیاز به اطلاعات بیشتر در زمینه سفارش آنلاین قلیون آنلاین آزادی به این مطلب مراجعه نمایید .

برای دریافت خدمات آنلاین الو قلیون میتوانید به لینک فوق مراجعه فرمایید.

به گفته او، قیمت یک تور سه چهارروزه هوایی به مقصد ارمنستان به حدود هفت میلیون تومان رسیده است. البته قیمت پایین تر هم برای سفر هوایی وجود دارد، اما هتل آن معمولا ضعیف تر و دورتر از محل تزریق واکسن است. قیمت تورهای زمینی که با اتوبوس VIP ۲۵ نفره و با سه شب اقامت در هتل سه ستاره به اضافه یک گشت شهری انجام می شود نیز از سه میلیون تومان شروع می شود. البته درحال حاضر مرز زمینی ایران و ارمنستان بسته است و امکان تردد قلیون آنلاین فرحزاد مستقیم اتوبوس وجود ندارد. مردم با اتوبوس تا مرز نوردوز می روند، پیاده از مرز عبور می کنند و در خاک ارمنستان با اتوبوس دیگری مسیر را ادامه می دهند. سبزه ها درباره میانگین سنی که بیشتر برای این تورها مراجعه می کنند، گفت: تا حالا، از هر گروه سنی و قشر اجتماعی مراجعه کرده، بیشتر از ۳۰ سال به بالا بوده است. بیشترین تقاضا هم برای سفر هوایی است، چون تردد از مرز زمینی فعلا دشوار است، ۲۴ ساعت طول می کشد، در مرز هم معطل می شوند. او ادامه داد: مرکز قلیون آنلاین فرحزاد واکسیناسیون در یکی از خیابان های اصلی شهر ایروان واقع شده است، طبق آن چه مسافران تعریف می کنند، آسترازنکا بیشترین واکسنی بوده که این مسافران تا حالا دریافت کرده اند. پس از آن، یک کارت واکسن مورد تایید وزارت بهداشت این کشور می دهند که تاریخ دُز دوم مشخص شده و در آن ذکر شده که با این کارت دُز دوم همین واکسن را در هر نقطه دیگری می توانند دریافت کنند، یعنی هیچ محدودیت مکانی برای تزریق دُز دوم وجود ندارد. این فعال گردشگری همچنین اظهار کرد: برای بیشتر مسافران، این سفر هم فال است هم تماشا. واکسن هم تزریق می کنند. او درباره سفر به کشورهای دیگر برای تزریق واکسن گفت: ابوظبی به تازگی برنامه تزریق واکسن به گردشگران خارجی را اعلام کرده، اما هنوز این کار را شروع نکرده است، ضمن این که با توجه به نوع ویزای ابوظبی که متفاوت از ویزای توریستی امارات است، برای ایرانی ها چندان در دسترس نخواهد بود. ترکیه هم یکی از مقاصد پرسفر ایرانی ها است که هنوز برنامه ای را برای تزریق واکسن به گردشگران خارجی اعلام نکرده است. تزریق مازاد واکسن به گردشگران خارجی در کشورهای دیگر نیز آغاز شده است؛ آمریکا و روسیه از جمله این کشورها هستند، البته روسیه اعلام کرده تزریق قلیون آنلاین فرحزاد واکسن کووید در این کشور برای گردشگران خارجی هزینه دارد و رایگان نیست. با این حال، روسیه تبلیغات گسترده ای برای تورهای واکسن در بیشتر کشورها راه انداخته است. پیش از فراگیر شدن واکسیناسیون کرونا در کشورها، پیش بینی هایی در ارتباط با راه اندازی نوع جدیدی از سفر در دنیا برای دریافت واکسن مطرح شده بود، به ویژه آن که در حال حاضر ورود به برخی کشورها مشروط به داشتن گذرنامه یا کارت واکسن شده و این محدودیت در آینده در میزان جابه جایی سفرهای جهانی تاثیرگذار خواهد بود.


به اشتراک بگذارید


دیدگاه ها: (0)

دیدگاهتان را بنویسید

به مطلب امتیاز دهید*

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا با ما تماس بگیرید