قلیون آنلاین محمودیه

خانه » قلیون » قلیون آنلاین محمودیه

شماره سفارش الو قلیون

شماره سفارش الو قلیون

قیمت الو قلیون

قلیون عربی

قلیون عربی

هزینه: 400 هزار تومان

ثبت سفارش قلیون عربی

قلیون اسپشیال

قلیون اسپشیال

هزینه: تماس بگیرید

ثبت سفارش قلیون اسپشیال

defult اگر می خواهید در میهمانی، جشن تولد و عروسی، تجربه ای متفاوت و یونیک (Unique) برای میهمانان خود ایجاد کنید، پیشنهاد ما به شما استفاده از سرویس هوکا بار است. هوکا بار با ایجاد بار قلیون به همراه بارمن (Barman) به شما کمک می کند تا لحظاتی فراموش نشدنی را برای میهمانان قلیان دوستتان فراهم کنید. در صورت تصمیم به داشتن چنین سرویسی در جشنتان، با ما تماس بگیرید.همچنین، قبل از سفارش سرویس، در خصوص تعداد قلیان و بارمن با توجه به تعداد میهمانان، می توانید از ما مشاوره بگیرید.
توجه! توجه! توجه!
  • زمان استفاده از هر قلیان یک شب است.
  • قیمت هر سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) 100 هزار تومان است.
  •  قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما خواهد شد. قلیون های معمولی، عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.
  • اگر ساعت اضافه را در زمان سفارش اعلام فرمایید، برای ساعات اضافه مد نظر شما، تعداد سری اضافی قلیان به همراه توتون و ذغال اضافی محاسبه و تحویل می­گردد.
  • زمان ارسال قلیان از لحظه ثبت سفارش 45 دقیقه است.

نکات بهداشتی

قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه می­شوند.

بعد از هر بار مصرف توسط هر مشتری، شیشه، تنه و سری قلیون ها قبل از تحویل به مشتری بعدی، به صورت کامل شسته می­شوند.

قلیون آنلاین محمودیه: در قدیم هنگامی که شما در بیرون از مزل خود و یا حتی در خانه خود بودید و یا نیاز به سرویس قلیان داشتید باید به سفره خانه ها مراجعه میکردید تا بتوانید از لذت استفاده از آن بهره مند شوید. که ناگفته نماند، بدی ها و خوبی های خاص خود را داشت. یکی از بدی های استفاده از سرویس های قدیمی استفاد افراد بالا از یک تنه بود و شما نمیتوانستید از طعم های مختلف بر روی سرویس خود نیز استفاده کنید. اما برا ارائه سرویس آنلاین قلیون آنلاین محمودیه شما به راحتی میتوانید در هر کجای تهران بزرگ از سرویس قلیون آنلاین سرویس های آن بهره مند شوید. در سرویس های قلیون آنلاین محمودیه ارائه شده توسط این مجموعه تمامی شلنگ ها به صورت یک بار مصرف بوده و بعد از هر استفاده تمامی تنه ها شسته شده و ضدعفونی میگردد. تا به شما این اطمینان را دهد که از محصول مناسبی استفاده میکنید.

مهمون برات اومده ؟ میخوای سوپرایزشون کنی تا حوصلشون سر نره ؟ به راحتی میتونی برای دریافت سرویس قلیون آنلاین با ما تماس بگیری تا در سریعترین زمان ممکن برات ارسال کنیم .

قلیون آنلاین محمودیه

سلامت نیوز-*محمد فاضلی: هر وقت مقرراتی وضع می کنید که قادر به اجرای آن نیستید؛ و هر وقت وعده ای می دهید که قادر به تحقق آن نیستید، بخشی از اعتبار خود را از دست می دهید. به گزارش سلامت نیوز به نقل از صبح شد، اما مدیران وقتی وعده ای می دهند که قادر به عملی کردن آن نیستند، فقط اعتبار خودشان را از دست نمی دهند بلکه بخشی از اعتماد عمومی را که دارایی مشترک همه است نابود می کنند. سؤال از فرایند سیاست گذاری، تا تصمیم سازی، تحقیقات، تولید و اطلاع رسانی درباره واکسن کرونا، از این منظر که بر اعتماد عمومی تأثیر داشته و دارد، و هم از آن قلیون آنلاین محمودیه جهت که منابع عمومی برای آن صرف شده است، حق شهروندی همه ایرانیان است. چندین سؤال هم از همین منظر درخصوص کل فرایند های مربوط به مختلف قلیون آنلاین محمودیه کرونا در ایران وجود دارد که با پاسخ دادن به آن ها شاید بشود راهی به سوی آینده بهتر برای سیاست علم، فناوری و صنعت در ایران گشود و برای بهبود وضع فعلی هم اندیشه کرد. ۱. سیاست تحقیقاتی و سیاست صنعتی برای تحقیقات و تولید واکسن کرونا چه بوده، کجا بررسی و تصویب شده، و متن مصوب این سند چیست و چگونه اجرایی شده است؟ ۲. هدف سیاست رسمی درخصوص واکسن، ظرفیت سازی تحقیقاتی، تولید صنعتی برای نیاز داخل و صادرات، یا هر دو بوده است؟ ۳. همکاری فناورانه با کشور های خارجی – به طور مشخص چین و روسیه – برای تولید واکسن مشترک یا تولید انبوه واکسن خارجی (نظیر راهبرد هند در تولید انبوه واکسن های خارجی که تحقیق و توسعه آن ها در هند انجام نشده است) در سیاست واکسن کشور چه جایگاه، موانع یا دست آورد هایی داشته است؟ ۴. واکسن هایی که با اسامی مختلف تحت عنوان واکسن ایرانی در دستورکار قرار گرفته و تولید آن ها رسانه ای و اطلاع رسانی شده، پروژه های صرفاً تحقیقاتی برای توسعه زیرساخت پژوهشی بوده اند یا از ابتدا با هدف تولید صنعتی قلیون آنلاین محمودیه در نظر گرفته شده اند؟ ۵. چرا علی رغم محدودیت های زیرساخت، منابع و شرایط تحریم شدید، فعالیت در زمینه تحقیقات یا تولید صنعتی چندین گونه واکسن، در دستور کار قرار گرفته است؟ آیا برنامه منظم و سنجیده ای بر این سیاست حاکم بوده یا محصول عوامل دیگری است؟ ۶ نیاز به اطلاعات بیشتر در زمینه سفارش آنلاین قلیون آنلاین اختیاریه به این مطلب مراجعه نمایید .

برای دریافت خدمات آنلاین قلیون آنلاین میتوانید به لینک فوق مراجعه فرمایید.

اگر واکسن های اطلاع رسانی شده فقط طرح های تحقیقاتی بوده اند چرا اطلاع رسانی درخصوص آن ها بر محور ایجاد امید به تولید واکسن داخلی برای واکسیناسیون میلیون ها ایرانی صورت گرفته است؟ ۷. اگر زیرساخت صنعتی لازم برای تولید واکسن در داخل وجود نداشته و پیش بینی می شده که فعالیت در سطح تحقیقاتی باقی بماند یا تولید صنعتی آن مستلزم همکاری فناورانه با طرف های خارجی باشد، چرا اطلاع رسانی چنان انجام شده که انتظار تولید صنعتی و واکسینه شدن میلیون ها نفر با واکسن ایرانی ایجاد شد؟ ۸. تعارض منافع شرکت ها و مؤسسات تحقیقاتی یا تولیدکننده داخلی واکسن، با راهبرد همکاری فناورانه و تأمین واکسن از طریق واردات چه سهمی در پیدایش وضعیت فعلی دسترسی به واکسن داشته است؟ ۹. سیاست اطلاع رسانی زودهنگام درخصوص واکسن های در مرحله تحقیقات و کارآزمایی (Trial) و قول دادن درخصوص زمان دقیق تولید واکسنی که در مرحله کارآزمایی است، کجا و با چه هدفی تنظیم شده بود؟ ۱۰. ظرفیت تولید داخلی – به شرط تبدیل شدن همه مورد های تحقیقاتی به محصولات صنعتی با تولید انبوه – چقدر برآورد شد، با چه مقدار ریسک و احتمال خطای برآورد، و چه تأثیری بر سیاست واردات واکسن خارجی باقی گذاشت؟ ۱۱. قلیون آنلاین محمودیه چه اصولی بر سیاست واکسیناسیون حاکم بوده است؟ آیا راهبرد تزریق بر اساس گروه های سنی مناسب ترین بوده است؟ آیا با توجه به مرز های گسترده ایران و تفاوت های محلی زیاد در الگو های مراقبت شخصی و ابتلا به بیماری، راهبرد هایی نظیر واکسیناسیون گسترده در مرز ها یا بر اساس گروه های شغلی، بهتر نمی بود؟ ۱۲. آیا با توجه به نقش زمان بندی و ضرورت واکسیناسیون تعداد زیادی از شهروندان در مدت زمان کوتاه برای قطع زنجیره انتقال، راهبرد و وضعیت فعلی تأمین (از طریق تولید یا واردات) واکسن، قادر است چشم انداز امیدبخشی برای بازگشت به زندگی عادی در بازه زمانی مناسبی ایجاد کند؟ این ها بخشی از سؤالاتی است که از منظر سیاست و منافع عمومی، می توان از سیاست گذاران بهداشت و درمان پرسید. پاسخ دادن و نه بر حذر داشتن از پرسش است که امید به بهبود خلق می کند. *عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی


به اشتراک بگذارید


دیدگاه ها: (0)

دیدگاهتان را بنویسید

به مطلب امتیاز دهید*

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا با ما تماس بگیرید