قلیون آنلاین کریم‌ خان

خانه » قلیون » قلیون آنلاین کریم‌ خان

شماره سفارش الو قلیون

شماره سفارش الو قلیون

قیمت الو قلیون

قلیون عربی

قلیون عربی

هزینه: 300 هزار تومان

ثبت سفارش قلیون عربی

قلیمون معمولی

قلیمون معمولی

هزینه: 300 هزار تومان

ثبت سفارش قلیون معمولی

قلیون اسپشیال

قلیون اسپشیال

هزینه: تماس بگیرید

ثبت سفارش قلیون اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
 • زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
 • قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
 •  قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.
 • اگر ساعت اضافه را در زمان سفارش اعلام فرمایید، برای ساعت اضافه یک سری قلیان اضافی به همراه توتون و ذغال اضافی دریافت مینمایید.
 • زمان ارسال قلیان از لحظه ثبت سفارش 45 دقیقه میباشد.

نکات بهداشتی

قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.

بعد از هر مصرف، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.

قلیون آنلاین کریم‌ خان: در بسیاری از موارد پیش آمده که شما در یک مهمانی هستید. و یا میهمانی دارید که نیاز به سرویس دهی دارد. یکی از این متداول ترین سرویس ها قلیون آنلاین کریم‌ خان می باشد. که در بسیاری از مجلس های امروزی باب شده و بسیار طرفداران خاص خود را دارد. قلیون آنلاین کریم‌ خان که در نوع خود دارای تنوع های بسیاری می باشد. به راحتی میتواند شما و یا میهمان شما را سرگرم کرده و به خاطره خوشی را برای شما به ارمغان آورد. این نوع سرویس که از نظر کیفیت بسیار مورد اهمیت است. با سرویس های دیگر تفاوت بسیاری داشته و در آن از تنه های عربی استفاده شده که شکیل تر و بسیار زیبا تر از سایر هم نوع های خود است. در این سرویس که به صورت آنلاین به شما ارائه میگردد. شما به راحتی میتوانید تنها با یک تماس از مزایای آن بهره مند شوید و به آسودگی آن را در اختیار داشته باشید.

توی مهمونی هستی ؟ و یا مهمون خیلی خاصس داری و نیاز به سروریس قلیون آنلاین داری ؟ خیلی راحت با این شماره تماس بگیر! سرویس برات میاد.

قلیون آنلاین کریم‌ خان

سلامت نیوز:مجری طرح کارآزمایی بالینی واکسن برکت گفت: این واکسن در برابر دو نوع ویروس جهش یافته کرونا کارایی دارد. به گزارش سلامت نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، مینو محرز، متخصص بیماری های عفونی و مجری طرح کارآزمایی بالینی واکسن برکت در گفت وگوی تلفنی با قلیون آنلاین کریم‌ خان برنامه مثبت سلامت اظهار کرد: کارآزمایی بالینی مرحله اول، دوم و سوم واکسن برکت را طی کرده ایم. او افزود: در واکسن برکت توانستیم هر سه مرحله را با رعایت ضوابط بین المللی و حتی بیشتر از آن انجام دهیم و آخرین تزریق مرحله سوم را سپری کردیم تا بتوانیم مقاله به مجلات خارجی ارائه دهیم، تا بتوانیم مجوز های بین المللی را هم دریافت کنیم. این قلیون آنلاین کریم‌ خان متخصص بیماری های عفونی با اشاره به اینکه خیلی از همکارانمان می گویند که چرا مقاله ای درباره واکسن برکت ارائه نداده ایم، ادامه داد: باید بگوییم که مقاله برای شماره قلیون آنلاین مجامع و مراکز بین المللی ارائه می شود لذا برای استفاده در داخل تمام داده ها نیز به وزارت بهداشت ارائه شده است نیاز به اطلاعات بیشتر در زمینه سفارش آنلاین قلیون آنلاین سهروردی به این مطلب مراجعه نمایید .

برای دریافت خدمات آنلاین قلیون آنلاین میتوانید به لینک فوق مراجعه فرمایید.

او با بیان اینکه این واکسن به وزارت بهداشت تحویل داده شده و باید وزارت بهداشت برای واکسیناسیون تصمیم بگیرد، گفت: زیرساخت ها برای تزریق واکسن در ایران بی نظیر است، اما باید سرعت واکسیناسیون در ایران بالا برود. محرز تاکید کرد: واکسن برکت بر روی جهش های بتا و آلفا موثر است، اما هنوز در خصوص نوع دلتا نتوانستیم به نتیجه ای برسیم. او تصریح کرد: واکسیناسیون در کشور ما به کندی انجام می شود و مردم کلافه شده اند. در روز های اخیر شاهد بودیم که برخی برای تزریق واکسن به کشور ارمنستان می روند، ولی ما نمی دانیم که آن ها چه واکسنی را دریافت می کنند، امیدواریم واکسنی که در ارمنستان دریافت می شود مورد تایید مجامع بین المللی باشد.


به اشتراک بگذارید


دیدگاه ها: (0)

  دیدگاهتان را بنویسید

  به مطلب امتیاز دهید*

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  همین حالا با ما تماس بگیرید