قلیون آنلاین کریم‌ خان

خانه » قلیون » قلیون آنلاین کریم‌ خان

شماره سفارش الو قلیون

شماره سفارش الو قلیون

قیمت الو قلیون

قلیون عربی

قلیون عربی

هزینه: 400 هزار تومان

ثبت سفارش قلیون عربی

قلیون اسپشیال

قلیون اسپشیال

هزینه: تماس بگیرید

ثبت سفارش قلیون اسپشیال

defultاگر می خواهید در میهمانی، جشن تولد و عروسی، تجربه ای متفاوت و یونیک (Unique) برای میهمانان خود ایجاد کنید، پیشنهاد ما به شما استفاده از سرویس هوکا بار است. هوکا بار با ایجاد بار قلیون به همراه بارمن (Barman) به شما کمک می کند تا لحظاتی فراموش نشدنی را برای میهمانان قلیان دوستتان فراهم کنید. در صورت تصمیم به داشتن چنین سرویسی در جشنتان، با ما تماس بگیرید.همچنین، قبل از سفارش سرویس، در خصوص تعداد قلیان و بارمن با توجه به تعداد میهمانان، می توانید از ما مشاوره بگیرید.
توجه! توجه! توجه!
 • زمان استفاده از هر قلیان یک شب است.
 • قیمت هر سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) 100 هزار تومان است.
 •  قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما خواهد شد. قلیون های معمولی، عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.
 • اگر ساعت اضافه را در زمان سفارش اعلام فرمایید، برای ساعات اضافه مد نظر شما، تعداد سری اضافی قلیان به همراه توتون و ذغال اضافی محاسبه و تحویل می­گردد.
 • زمان ارسال قلیان از لحظه ثبت سفارش 45 دقیقه است.

نکات بهداشتی

قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه می­شوند.

بعد از هر بار مصرف توسط هر مشتری، شیشه، تنه و سری قلیون ها قبل از تحویل به مشتری بعدی، به صورت کامل شسته می­شوند.

قلیون آنلاین کریم‌ خان: در بسیاری از موارد پیش آمده که شما در یک مهمانی هستید. و یا میهمانی دارید که نیاز به سرویس دهی دارد. یکی از این متداول ترین سرویس ها قلیون آنلاین کریم‌ خان می باشد. که در بسیاری از مجلس های امروزی باب شده و بسیار طرفداران خاص خود را دارد. قلیون آنلاین کریم‌ خان که در نوع خود دارای تنوع های بسیاری می باشد. به راحتی میتواند شما و یا میهمان شما را سرگرم کرده و به خاطره خوشی را برای شما به ارمغان آورد. این نوع سرویس که از نظر کیفیت بسیار مورد اهمیت است. با سرویس های دیگر تفاوت بسیاری داشته و در آن از تنه های عربی استفاده شده که شکیل تر و بسیار زیبا تر از سایر هم نوع های خود است. در این سرویس که به صورت آنلاین به شما ارائه میگردد. شما به راحتی میتوانید تنها با یک تماس از مزایای آن بهره مند شوید و به آسودگی آن را در اختیار داشته باشید.

توی مهمونی هستی ؟ و یا مهمون خیلی خاصس داری و نیاز به سروریس قلیون آنلاین داری ؟ خیلی راحت با این شماره تماس بگیر! سرویس برات میاد.

قلیون آنلاین کریم‌ خان

سلامت نیوز:مجری طرح کارآزمایی بالینی واکسن برکت گفت: این واکسن در برابر دو نوع ویروس جهش یافته کرونا کارایی دارد. به گزارش سلامت نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، مینو محرز، متخصص بیماری های عفونی و مجری طرح کارآزمایی بالینی واکسن برکت در گفت وگوی تلفنی با قلیون آنلاین کریم‌ خان برنامه مثبت سلامت اظهار کرد: کارآزمایی بالینی مرحله اول، دوم و سوم واکسن برکت را طی کرده ایم. او افزود: در واکسن برکت توانستیم هر سه مرحله را با رعایت ضوابط بین المللی و حتی بیشتر از آن انجام دهیم و آخرین تزریق مرحله سوم را سپری کردیم تا بتوانیم مقاله به مجلات خارجی ارائه دهیم، تا بتوانیم مجوز های بین المللی را هم دریافت کنیم. این قلیون آنلاین کریم‌ خان متخصص بیماری های عفونی با اشاره به اینکه خیلی از همکارانمان می گویند که چرا مقاله ای درباره واکسن برکت ارائه نداده ایم، ادامه داد: باید بگوییم که مقاله برای شماره قلیون آنلاین مجامع و مراکز بین المللی ارائه می شود لذا برای استفاده در داخل تمام داده ها نیز به وزارت بهداشت ارائه شده است نیاز به اطلاعات بیشتر در زمینه سفارش آنلاین قلیون آنلاین سهروردی به این مطلب مراجعه نمایید .

برای دریافت خدمات آنلاین قلیون آنلاین میتوانید به لینک فوق مراجعه فرمایید.

او با بیان اینکه این واکسن به وزارت بهداشت تحویل داده شده و باید وزارت بهداشت برای واکسیناسیون تصمیم بگیرد، گفت: زیرساخت ها برای تزریق واکسن در ایران بی نظیر است، اما باید سرعت واکسیناسیون در ایران بالا برود. محرز تاکید کرد: واکسن برکت بر روی جهش های بتا و آلفا موثر است، اما هنوز در خصوص نوع دلتا نتوانستیم به نتیجه ای برسیم. او تصریح کرد: واکسیناسیون در کشور ما به کندی انجام می شود و مردم کلافه شده اند. در روز های اخیر شاهد بودیم که برخی برای تزریق واکسن به کشور ارمنستان می روند، ولی ما نمی دانیم که آن ها چه واکسنی را دریافت می کنند، امیدواریم واکسنی که در ارمنستان دریافت می شود مورد تایید مجامع بین المللی باشد.


به اشتراک بگذارید


دیدگاه ها: (0)

  دیدگاهتان را بنویسید

  به مطلب امتیاز دهید*

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  همین حالا با ما تماس بگیرید