قلیون آنلاین گیشا

خانه » قلیون » قلیون آنلاین گیشا

شماره سفارش الو قلیون

شماره سفارش الو قلیون

قیمت الو قلیون

قلیون عربی

قلیون عربی

هزینه: 400 هزار تومان

ثبت سفارش قلیون عربی

قلیون اسپشیال

قلیون اسپشیال

هزینه: تماس بگیرید

ثبت سفارش قلیون اسپشیال

defult اگر می خواهید در میهمانی، جشن تولد و عروسی، تجربه ای متفاوت و یونیک (Unique) برای میهمانان خود ایجاد کنید، پیشنهاد ما به شما استفاده از سرویس هوکا بار است. هوکا بار با ایجاد بار قلیون به همراه بارمن (Barman) به شما کمک می کند تا لحظاتی فراموش نشدنی را برای میهمانان قلیان دوستتان فراهم کنید. در صورت تصمیم به داشتن چنین سرویسی در جشنتان، با ما تماس بگیرید.همچنین، قبل از سفارش سرویس، در خصوص تعداد قلیان و بارمن با توجه به تعداد میهمانان، می توانید از ما مشاوره بگیرید.
توجه! توجه! توجه!
  • زمان استفاده از هر قلیان یک شب است.
  • قیمت هر سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) 100 هزار تومان است.
  •  قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما خواهد شد. قلیون های معمولی، عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.
  • اگر ساعت اضافه را در زمان سفارش اعلام فرمایید، برای ساعات اضافه مد نظر شما، تعداد سری اضافی قلیان به همراه توتون و ذغال اضافی محاسبه و تحویل می­گردد.
  • زمان ارسال قلیان از لحظه ثبت سفارش 45 دقیقه است.

نکات بهداشتی

قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه می­شوند.

بعد از هر بار مصرف توسط هر مشتری، شیشه، تنه و سری قلیون ها قبل از تحویل به مشتری بعدی، به صورت کامل شسته می­شوند.

قلیون آنلاین گیشا: خیلی وقت ها پیش می آید که شما یک میهمانی خاصی دارید و میخواهید در زمان مناسب با صرف هزینه درست با بالاترین کیفیت به میهمانان خود سرویس دهید. در اینجاست که پای سرویس های آنلاین به میان می آید. یکی از این سرویس ها قلیون آنلاین گیشا است. که شما به راحتی میتوانید به صورت آنلاین از تمامی خدمات آن استفاده کنید. شما تنها با یک تماس با شماره 09105084977 به راحتی میتوانید سرویس خود را ثبت. تا در کمترین زمان ممکن سرویس برای شما ارسال شود. قلیون آنلاین گیشا به این دلیل اهمیت دارد که به شما این اطمینان را میدهد تا درسریعترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت موجود سرویس را برای شما تماس با قلیون آنلاین ارسال نماید. تا شما عزیزان به راحتی از خدمات آن بهره مند شوید. یکی دیگر از مزایای سفارش آنلاین قلیون آنلاین گیشا کیفیت و تمیزی آن میباشد.

حوصله درست کردن قلیون نداری ؟ نیاز به قلیون آنلاین داری ؟ خیلی راحته با شماره توی سایت ما تماس بگیر و هر طعمی دوست داری رو سفارش بده.

قلیون آنلاین گیشا

سلامت نیوز: پرستاران تامین اجتماعی، امروز (سه شنبه، 15 تیرماه) برای رسیدگی به حقوق خود مقابل ساختمان مرکزی سازمان تامین اجتماعی تجمع کردند. به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایلنا، پرستاران تامین اجتماعی به منظور پیگیری حقوق خود امروز، مقابل سازمان تامین اجتماعی تجمع کردند. آن قلیون آنلاین گیشا ها به حذف برخی آیتم ها از احکام حقوق خود اعتراض دارند که موجب شده علی رغم افزایش حقوق به صورت سالیانه، ضرایب افزایش به چشم نیایند. به گفته ی پرستاران از دهه ۸۰ احکام آن ها مورد بازنگری قرار گرفت که این روند از همان زمان مورد اعتراض آنها قرار گرفت. پرستاران تامین اجتماعی همچنین به پرداخت پول بابت ۴ درصد ما به التفاوت حق بیمه برای بازنشستگی زودتر از موعد در مشاغل سخت و زیان آور اعتراض دارند. پیشتر سازمان تامین اجتماعی از آن ها چیزی در حدود ۲۰۰ میلیون تومان (بسته به سنوات سخت و زیان آوری) درخواست کرده بود که این اقدام با اعتراضِ پرستاران مواجه شد؛ اما به تازگی مصطفی سالاری، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی با صدور ابلاغیه ای، به اصلاح ساز و کار محاسبه ۴ درصد سهم بیمه شده، پرداخت نیاز به اطلاعات بیشتر در زمینه سفارش آنلاین قلیون آنلاین آذربایجان به این مطلب مراجعه نمایید .

برای دریافت خدمات آنلاین الو قلیون میتوانید به لینک فوق مراجعه فرمایید.

با این حال پرستارانی که امروز مقابل سازمان تامین اجتماعی تجمع کرده اند، می گویند همچنان باید چیزی در حدود ۵۰ میلیون تومان و بیشتر (بسته به سنوات سخت و زیان آوری) به سازمان در مقام کارفرما پرداخت کنند. پرستاران همچنین خواهان رسیدگی دیوان عدالت اداری به درخواست خود برای ابطال آرایی هستند که دست سازمان تامین اجتماعی را برای دریافت پول بابت بازنشستگی زودتر از موعد بازمی گذارد. پرستاران مرد هم به عدم احتساب سنوات بیمه پردازی خود در ایام خدمت سربازی در سوابق بیمه ای مربوط به بازنشستگی پیش از موعد، اعتراض دارند و می گویند که سازمان سوابق آن ها را عادی محسوب می کند.


به اشتراک بگذارید


دیدگاه ها: (0)

دیدگاهتان را بنویسید

به مطلب امتیاز دهید*

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا با ما تماس بگیرید