الو قلیون

الو قلیون یک سرویس تازه است که در تهران بزرگ در حال ارائه هست. نحوه ارائه این سرویس به این صورت است که شما با تماس با سرویس دهنده الو قلیون، قلیون خود را در سریع ترین زمان ممکن درب منزل همراه با زغال روشن در کمترین زمان ممکن دریافت میکنید.

تلفن سفارش الو قلیون

تلفن سفارش الو قلیون

 

در این نوع سرویس شما یک قلیون عربی همراه با وسایل که شامل: دو عدد سری سلیکونی قلیون، یک عدد فویل زغال، انبر یحچالی، ماهیتابه زغال و یک کیف قلیان را دریافت میکنید که با توجه به نوع سفارش شما به صورت متغییر قلیون میتونه از یک نصف رو تا یک رو کامل در اختیار شما باشه.

در این سرویس در صورت سفارش سری اضافه یک سری سلیکونی جدا به همراه توتون و زغال اضافه در هنگام دریافت سرویس الو قلیون به شما داده می شود تا در هنگام تمام شدن سری اول بتوانید از سری دوم نیز استفاده کنید.

قیمت الو قلیون

قلیون عربی

قلیون عربی

هزینه: 300 هزار تومان

ثبت سفارش قلیون عربی

قلیمون معمولی

قلیمون معمولی

هزینه: 300 هزار تومان

ثبت سفارش قلیون معمولی

قلیون اسپشیال

قلیون اسپشیال

هزینه: تماس بگیرید

ثبت سفارش قلیون اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
 • زمان استفاده از هر قلیان یک شب میباشد.
 • قیمت سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) هر 60 هزار تومان میباشد.
 •  قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما میگردد. قلیون های معمولی عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.
 • اگر ساعت اضافه را در زمان سفارش اعلام فرمایید، برای ساعت اضافه یک سری قلیان اضافی به همراه توتون و ذغال اضافی دریافت مینمایید.
 • زمان ارسال قلیان از لحظه ثبت سفارش 45 دقیقه میباشد.

نکات بهداشتی

قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.

بعد از هر مصرف، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.

سفارش الو قلیون

 1. در هنگام تحویل سرویس قلیون از مشتری گرامی یک کارت شناسایی معتبر مانند گواهینامه یا کارت ملی دریافت خواهد شد.
 2. پیک ارسالی سرویس الو قلیان را پشت درب واحد آماده کرده و تحت هیچ شرایطی اجازه ورود به منزل را نداشته
 3. جهت دریافت قلیون پس از سرویس مشتری با هماهنگی با پیک اقدام به تحویل قلیان کرده که در صورت عدم حضور مشتری یک بار شارژ قلیان برای مشتری بحساب می آید.
الو قلیون

الو قلیون

این سرویس که به قلیون آنلاین نیز معروف است تفاوتش در قلیون های آن است که از تنه های عربی و لاکچری استفاده می شود. کام دهی در این نوع قلیان ها بسیار بهتر از نوع سنتی خود بوده و به راحتی میتوانید در سرویس قلیون آنلاین از انواع طعم های مختلف نیز استفاده کنید. این سرویس مخصوص جشن ها و مهمانی هایی هست که به صورت رسمی برگزار می شوند و شما به راحتی و با خیال راحت میتوانید برای مهمانی های خود از آن استفاده کنید، زیرا این نوع سرویس بسیار لاکچری می باشد و شما را از اطلاف وقت برای اماده کردن قلیان راحت میکند.

سرویس الو قلیون در مناطق شرق تهران، شمال تهران و غرب تهران ارائه می گردد. و عزیزانی که نیاز به دریافت این سرویس برای جشن ها و مهمانی های خود دارند میتوانند تنها با تماس با شماره: 09105084977 و ثبت سفارش خود در سریع ترین زمان ممکن قلیان خود را درب منزل دریافت نمایند.

 

 

 

 

 

الو قلیون چیست ؟

سرویس (الو قلیان) که با تازگی مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته یک سرویس تازه و نو پا میباشد. در این نوع سرویس مشتری با توجه به نیاز های خود میتواند از خدمات متنوعی بهره مند شود. در این نوع سرویس مشتری سفارش قلیان خود را به صورت آنلاین و غیر حضوری دریافت مینماید. در این سرویس خدمات به این صورت ارائه میگردد. که مشتری با تماس با شرکت الو هوکا و ثبت سفارش خود. به صورت آنلاین، طعم توتون خود را انتخاب کرده و تعداد قلیان مورد نظر خود که نیاز دارد، را ثبت می نماید. و پس از آن مسئول رسیدگی تعداد سری های اضافه که هرکدام میتواند. از طعم های دیگری تشکیل شود را مورد برسی قرار میدهد، و پس از آن با دریافت موقعیت مشتری اقدام به ارسال خدمات خود می نماید.

الو قلیون تهران

الو قلیون تهران

الو قلیون تهران

با توجه به اینکه تهران یکی از قطب های مدرن ایران می باشد و جزء اولین ها، الو قلیون تهران نیز یکی از سرویس های محبوب در تهران بزرگ می باشد که به راحتی توانسته جایگاه خود را در میان تمامی افراد باز کند. این سرویس به راحتی می تواند مهمانی های شما و مجالس شما را رونق بخشید و به طور گسترده پوششش دهد. شما به راحتی میتوانید در تهران با تماس با ما سریع ترین زمان ممکن بهره مند شوید.

مزایای سفارش به صورت اینترنتی

در قدیم برای استفاده از قلیان دو راه بیشتر وجو نداشت، یکی از آنها این بود که به سفره خانه مراجعه نمایید. و یا از قلیان شخصی خود استفاده بنمایید، که قاعدتا هر کدام از این روش ها معایت خود را داشتند. ولی با به وجود آمدن الو قلیان ها شما به راحتی از دردسر درست کردن قلیان. و نداشتن قلیان به تعداد نیاز خود راحت می شوید. و به راحتی با ثبت سفارش خود در الو هوکا میتوانید هر طعمی از قلیان را که مورد نظرتان می باشد. به صورت زغال روشن ثبت آنلاین بنمایید و در سریعترین زمان ممکن ازخدمات شرکت الو هوکا استفاده بنمایید.


سفارش الو قلیون

سفارش الو قلیون

چه خدماتی ارائه میشود؟

 • قلیون عربی
 • قلیون معمولی
 • قلیون اسپشیال

سرویس الو قلیون: قلیون معمولی یا همان قلیان ایرانی یک نوع قلیان بوده که در آن شما پس از ثبت سفارش، باید طعم مورد نظر خود را برای قلیان انتخاب کنید. و پس از آن حداکثر تا 45 دقیقه سرویس مورد نظر به شما رسیده. و میتوانید اوقات خوشی را با آن در کنار دوستان و یا خانواده خود سپری کنید. لازم به ذکر است که سفارش آنلاین قلیون معمولی به صورت کوتاه بوده و حداکثر 5 ساعت کاری میتواند سرویس در نزد مشتری بوده و پس از آن مشتری نیاز به تمدید سرویس دارد.

در موارد پیش می آید که شما دارای مهمان های خاصی هستید و یا میخواهید برای مجالس خود از سرویس های خاصی استفاده کنید که اینجا پای سفارش آنلاین قلیون عربی به میان می آید. این نوع قلیان با قلیان معمولی تفاوت بسیاری دارد. در این نوع قلیان از تنه های دو کپه استفاده شده. و کام دهی در آن ها بسیار بالا بوده و از زیبایی های خاصی برخوردار هستند. به شما عزیران میتوان این اطمینان را داد که این نوع قلیان به راحتی میتواند شما را در میهمانی ها یاری رساند.

نوع اخری که در سفارش الو قلیون مورد استفاده میگیرد، سفارش آنلاین قلیون اسپشیال می باشد. این نوع قلیان که برای مهمانی های خاص مورد استفاده قرار می گیرد. کمی نسبت به دیگر همتاهای خود گرانتر بوده، و دلیل آن استفاده از خود تکه های میوه به صورت طبیعی در قلیان می باشد. به این صورت که شما به جای استفاده از توتون از سری میوه که خود دارای توتون می باشد، استفاده میکنید و مانند قلیان عربی نیاز شما را به خوبی برطرف می نماید.

موارد بهداشتی در الو قلیون

موارد بهداشتی یکی از مهمترین عوامل بخصوص از زمان همه گیری ویروس کرونا می باشد. که بسیار مورد توجه هموطنان عزیز می باشد. شرکت الو هوکاه بسیار مفتخر است که اعلام بدارد. در سرویس های ارائه شده توسط این شرکت تمامی قلیان های ارائه شده توسط الو قلیون پس از هربار مصرف به دقت شسته شده و ضد عفونی میگردد. تمامی شلنگ های استفاده شده در سفارش آنلاین قلیون شما به صورت یک بار مصرف بوده و بعد از هر بار مصرف. و تحویل قلیان از مشتری شلنگ ها معدوم میشود. شرکت ما به جرعت یکی از معتبر ترین شرکت های ارائه دهنده خدمات سفارش آنلاین قلیان بوده. که در تمامی سرویس های خود بهداشت را به خوبی رعایت کرده و می کند.

قلیون آنلاین

قلیون آنلاین یک سرویس جدید می باشد که در تهران جدیدا راه اندازی شده. این سرویس به این صورت است که شما با یک تماس با شرکت سرویس دهنده قلیون میتوانید سرویس خود را درب منزل در سریع ترین زمان ممکن دریافت کنید. در این سرویس نیازی به حضور فیزیکی شما جهت دریافت سرویس نیست و به راحتی سرویس رو برای محل سکونت شما منتقل میکنن. در این نوع سرویس از قلیون های عربی و دو قپه استفاده شده که به قلیون های لاکچری نیز معروف هستن. در سرویس قلیون آنلاین شما میتوانید هر طعمی که بخوایید رو سفارش بدید و به راحتی اون رو در سریع ترین زمان ممکن درب منزل دریافت کنید.

قلیون آنلاین تهران

الوقلیون در تهران: تهران به عنوان بزرگ ترین کلانشهر ایران مرجع اولین ها بوده که به راحتی می توانید هر سرویس راه که میخواهید در آن پیدا کنید. لذا سرویس آنلاین در تهران ارائه میگردد. و با عنوان هایی مانند: قلیون آنلاین شرق تهران و قلیون آنلاین غرب تهران نیز شناخته می شود. شما تهرانی های عزیز به راحتی می توانید جهت دریافت سرویس در تهران با ما تماس داشته باشد، تا از تمامی خدمات در این زمینه بهره مند شوید.

قلیون انلاین تهران

قلیون انلاین تهران

شماره تماس قلیون آنلاین

ارائه دهنده های مختلفی در سطح تهران هستن که انواع سرویس های قلیون آنلاین رو ارائه میدن که یکی از آنها الو هوکا است. این شرکت با داشتن کادر حرفه ای در این زمینه، و سرویس دهنده های سیار در سطح شهر به راحتی این امکان رو برای مشتریان خودشون فراهم اوردن که در سریع ترین زمان ممکن سرویس مورد نطر به مشتری ارسال شده و مشتری نهایت لذ رو از اون ببره.

سفارش قلیون آنلاین

برای سفارش قلیون آنلاین به راحتی شما عزیزان میتوانید با تماس با شماره 09105084977 با انجام هماهنگی های لازم و سفارش طعم مورد نظر خودتون و انتخاب نوع سرویس که میتونه یک قلیون معمولی و یا قلیون عربی و قلیون اسپشیال باشه در مدت زمان بسیار کوتاهی سرویس رو دریافت کنید و از اون استفاده و لدت ببرید.

الو قلیان

پس در نتیجه سرویس الو قلیان هیچ تفاوتی با سایر سرویس های ارائه شده توسط این شرکت نداشته و در دسترس عموم می باشد.

الو قلیون فرحزاد

فرحزاد با توجه به اینکه یکی از مناطق قدیمی تهران است و به شدت از نظر تهرانی های عزیز در هنگام گشت و گذار مورد توجه قرار میگیره، خیلی مهم است. خیلی وقت ها پیش می آید که شما در منزلتون در فرحزاد هستید و مهمان خاصی برای شما آمده که میخواهید از اون پذیرایی کنید. یکی از بهترین روش ها که هم وقتتون رو نمیگیره هم راحتی بالایی داره دریافت سفارش الو قلیون فرحزاد ماست. شما به راحتی می تونید سفارش خودتون رو از ما دریافت کنید.

 

قلیان

زمان ارسال سفارش چقدر می باشد؟

زمان ارسال سفارش با توجه به موقعیت مکانی سفارش دهنده متفاوت می باشد. اما با توجه به در حال گردش بودن پیک های شرکت در محله ها متوسط رسیدن سفارش به هر مشتری 45 دقیقه می باشد.

مدت زمان استفاده از هر سرویس چقدر می باشد؟

مدت زمان هر سرویس متغییر بوده، به صورتی که در سفارش معمولی مدت زمان استفاده 4 ساعت کاری بوده، ولی با سفارش سری اضافه این مدت میتواند تا یک نصف روز و یا یک روز کاری متغییر باشد.

امکان تغییر تنباکو در سرویس در هنگام ارسال می باشد ؟

مشتریان محترم میتوانند در هنگام سفارش هر نوع تنباکویی را که میخواهند سفارش دهنده، . در هنگام تحویل در صورت موجود بودن از تنباکوهای دیگر سفارش دهند.


دیدگاه ها: (22)

 1. مرتضی - پاسخ

  جولای 20, 2022 در 1:31 ب.ظ

  سرویس های الو قلیو به صرفه ای دارن من که راضی بودم قلیونشون دو قپبه بود و عربی خیلی خوب بود باز هم بخوام سفارش بگیرم حتما ازشون میگیرم

 2. امیر حسین - پاسخ

  جولای 19, 2022 در 12:04 ب.ظ

  من برای مهمونی شب گذشتم ازشون سفارش گرفتم خوب بود سرویساشون بد نبود پول پیک رو هم باهام حساب نکردن

  • admin -

   جولای 23, 2022 در 1:42 ب.ظ

   این باعث خوشحالی ماست که شما مشتری عزیز رضایت داشتید از ما

 3. ترنم - پاسخ

  می 4, 2022 در 11:56 ق.ظ

  من برای مهمونی دیشبم ازشون سرویس گرفتم، واقعا قلیون های خوبی دارن خیلی راضی بودم. همیکنه دیگه زحمت درست کردن قلیون رو نداشتم خیلی خوب بود. مرسی از سرویس الو قلیون خوبتون ❤️❤️?

 4. زانیار - پاسخ

  آوریل 21, 2022 در 11:57 ق.ظ

  من برای مهمونیم توی سعادت آباد ازشون سرویس گرفتم واقعا قلیون ها خوبی داشتن بخصوص اینکه به شدت رو نظافت حساس بودن و از وسایل یک بار مصرف استفاده میکردن خیلی خوب بود. فقط سرعت تحویلشون رو بالا ببرن خیلی عالی میشه.

  • admin -

   می 4, 2022 در 11:58 ق.ظ

   مرسی که از سرویس های ما استفاده میکنید. حتما در اولین فرصت در مورد مساله سرعت تحویل سرویس های الو قلیون فکری خواهیم کرد. این مشکل به دلیل پیک کاری بالا برای پیک ها بعضی از وقت ها اتفاق می افتد. امیدوارم که تونسته باشیم سرویس خوبی رو براتون داشته باشیم

 5. مینو - پاسخ

  آوریل 7, 2022 در 12:06 ب.ظ

  توی سرویس های الو قلیونی که گرفتم در تهران واقعا قلیون های شیک و خوبی داشتید فقط ممنون میشم سرعت ارسالتون رو بیشتر کنید

 6. مژگان - پاسخ

  دسامبر 5, 2021 در 10:57 ق.ظ

  سرویس های خیلی خفنی دارید واقعا خوشم اومد ممنون ازتون ❤️❤️❤️

 7. هادی - پاسخ

  نوامبر 20, 2021 در 11:02 ق.ظ

  سلام. من برای مهمونی دیشبم ازتون سروریس گرفتم سرویس الو قلیونتون واقعا تکه ولی فقط یکم زمان ارسالش سرو سریع تر کنید خیلی بهتر میشه. برای مهمونی به بقیه هم حتما پیشنهادتون میکنم

 8. مریم - پاسخ

  نوامبر 14, 2021 در 1:14 ب.ظ

  من طعم بلوبری‌ ازشون سفارش دادم واقعا خوب بود بخصوص قلیونش که اصلا اذیت نمیکرد به بقیه هم سرویس الو قلیون رو حتما پیشنهاد میکنم

 9. مژگان - پاسخ

  نوامبر 8, 2021 در 1:23 ب.ظ

  سرویس های متنوعی دارید واقعا خوب بود ولی مشکلی که من داشتم سرعت تحویل بود ممنون میشم سرعت تحویلتون رو کمی بالاتر ببرید. ممنون از سرویس الو قلیون خوبتون ❤️?

  • admin -

   نوامبر 14, 2021 در 1:15 ب.ظ

   سلام ممنون از نظر خوبتون. بله حتما مورد بررسی قرار داده میشه به دلیل حجم بالا کاری برخی موارد این مشکل رو به همراه دارند

 10. فرهاد - پاسخ

  نوامبر 7, 2021 در 1:44 ب.ظ

  من برای مهمونی دیشبم ازتون سفارش گرفتم قلیون های خوب و لاکچری دارید واقعا جلو مهمونام رو سفید شدم. بهترین الو قلیون توی تهران هستید. به بقیه هم حتما پیشنهادتون میکنم.

دیدگاهتان را بنویسید

به مطلب امتیاز دهید*

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
همین حالا با ما تماس بگیرید