الو قلیون – قلیون آنلاین

الو قلیون سرویسی است که به شما این امکان را می دهد تا با یک تماس تلفنی قلیان مد نظر خود را همراه با ذغال روشن و در کمترین زمان ممکن درب منزل تحویل بگیرید. قلیان یک شب در اختیار شما خواهد بود.

تلفن سفارش الو قلیون

تلفن سفارش الو قلیون

 

در این سرویس، شما یک قلیان عربی همراه با وسایل که شامل: یک عدد سری سلیکونی قلیان، یک عدد فویل ذغال، انبر، ماهیتابه برای داغ کردن ذغال و یک کیف قلیان دریافت می­کنید. در صورت سفارش سری اضافه، یک سری سلیکونی جدا به همراه توتون و ذغال اضافه در هنگام دریافت سرویس الو قلیون به شما داده می شود تا در صورت تمام شدن سری اول بتوانید از سری دوم نیز استفاده کنید.

قیمت الو قلیون

قلیون عربی

قلیون عربی

هزینه: 400 هزار تومان

ثبت سفارش قلیون عربی

قلیون اسپشیال

قلیون اسپشیال

هزینه: تماس بگیرید

ثبت سفارش قلیون اسپشیال

اگر می خواهید در میهمانی، جشن تولد و عروسی، تجربه ای متفاوت و یونیک (Unique) برای میهمانان خود ایجاد کنید، پیشنهاد ما به شما استفاده از سرویس هوکا بار است. هوکا بار با ایجاد بار قلیون به همراه بارمن (Barman) به شما کمک می کند تا لحظاتی فراموش نشدنی را برای میهمانان قلیان دوستتان فراهم کنید. در صورت تصمیم به داشتن چنین سرویسی در جشنتان، با ما تماس بگیرید.همچنین، قبل از سفارش سرویس، در خصوص تعداد قلیان و بارمن با توجه به تعداد میهمانان، می توانید از ما مشاوره بگیرید.
توجه! توجه! توجه!
 • زمان استفاده از هر قلیان یک شب است.
 • قیمت هر سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) 100 هزار تومان است.
 •  قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما خواهد شد. قلیون های معمولی، عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.
 • اگر ساعت اضافه را در زمان سفارش اعلام فرمایید، برای ساعات اضافه مد نظر شما، تعداد سری اضافی قلیان به همراه توتون و ذغال اضافی محاسبه و تحویل می­گردد.
 • زمان ارسال قلیان از لحظه ثبت سفارش 45 دقیقه است.

نکات بهداشتی

قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه می­شوند.

بعد از هر بار مصرف توسط هر مشتری، شیشه، تنه و سری قلیون ها قبل از تحویل به مشتری بعدی، به صورت کامل شسته می­شوند.

شرایط سفارش الو قلیون

 1. قلیان یک شب در اختیار مشتری خواهد بود.
 2. زمان متوسط رسیدن قلیان پس از ثبت سفارش 45 دقیقه خواهد بود.
 3. جهت بازگرداندن قلیان، پس از استفاده، مشتری می­تواند با هماهنگی با پیک الوقلیون اقدام به بازگرداندن قلیان نماید.
الو قلیون

الو قلیون

این سرویس که به قلیون آنلاین نیز معروف است، تفاوتش در قلیان­ های آن است که از تنه های عربی و لوکس تشکیل شده است. کام دهی در این نوع قلیان ها بسیار بهتر از نوع معمولی بوده و سرویس قلیون آنلاین از انواع طعم های مختلف و ترند (trend) برای لذت مضاعف مشتریان استفاده می کند. این سرویس مخصوص جشن ها و مهمانی هایی هست که به صورت رسمی یا غیر رسمی برگزار می شوند و شما به راحتی و با خیال راحت می­توانید برای مهمانی های خود از آن استفاده کنید، زیرا علاوه بر لوکس بودن آن، قلیان توسط پیک مخصوص الوقلیون آماده شده و وقت شما را برای آماده کردن قلیان نمی گیرد.

سرویس الو قلیون در مناطق شرق تهران، شمال تهران و غرب تهران ارائه می گردد و عزیزانی که نیاز به دریافت این سرویس برای جشن ها و مهمانی های خود دارند می­توانند تنها با تماس با شماره  09105084977 و ثبت سفارش، در سریع ترین زمان ممکن قلیان یا قلیان­ های خود را درب منزل دریافت نمایند.

 

 

 

 

 

الو قلیون چیست ؟

سرویس (الو قلیان) که به تازگی مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته یک سرویس تازه و نو پا است. در این نوع سرویس، مشتری با توجه به نیازهای خود می­تواند از خدمات متنوعی بهره مند شود. در این نوع سرویس، مشتری می­تواند سفارش قلیان خود را به صورت آنلاین یا تماس تلفنی ثبت نموده و آن را درب منزل دریافت نماید. در این سرویس، خدمات به این صورت ارائه می­گردد که مشتری با تماس با شرکت الو هوکا و ثبت سفارش، طعم توتون خود را انتخاب کرده و تعداد قلیان مورد نظر خود را ثبت می نماید. پس از آن، مسئول رسیدگی تعداد سری های اضافه­ای که هرکدام می­تواند از طعم های دیگری تشکیل شود را مورد برسی قرار داده و با دریافت موقعیت مشتری اقدام به ارسال پیک جهت تحویل قلیان می نماید.

الو قلیون تهران

الو قلیون تهران

الو قلیون تهران

با توجه به اینکه تهران یکی از قطب های مدرن ایران و جزء اولین ها است، الو قلیون تهران نیز یکی از سرویس های محبوب در تهران بزرگ بوده که به راحتی توانسته جایگاه خود را در میان تمامی افراد باز کند. این سرویس با عنوان هایی مانند: قلیون آنلاین شرق تهران و قلیون آنلاین غرب تهران نیز شناخته می شود. شما به راحتی می­توانید در تهران با تماس با الو قلیون، در سریع ترین زمان ممکن از خدمات ما بهره مند شوید.

مزایای سفارش به صورت اینترنتی

در گذشته، برای استفاده از قلیان دو راه بیشتر وجود نداشت: مراجعه به سفره خانه یا استفاده از قلیان شخصی. الوقلیون مانند دیگر سرویس های اینترنتی این امکان را به شما می دهد که در هر کجا که هستید بتوانید با یک تماس تلفنی و انتخاب طعم مد نظر خود، قلیان را درب منزل به صورت روشن تحویل گرفته و در فضای شخصی خود استفاده نمایید. در واقع، شما با سفارش از الوقلیون نه نیاز به خرید قلیان به مبلغ هنگفت دارید و نه نیاز به مراجعه به سفره خانه یا رستوران. همان خدماتی که انتظار دارید در یک رستوران یا سفره خانه سنتی شیک داشته باشید را در فضای خصوصی تجربه خواهید کرد. پس همین الان گوشی را بردارید و با الوهوکا تماس بگیرید.


سفارش الو قلیون

سفارش الو قلیون

الوقلیون چه محصولاتی ارائه می دهد؟

 • قلیون عربی
 • قلیون اسپشیال
 • هوکا بار (Hookah Catering)

قلیون عربی: این نوع قلیان با انواع معمولی و کوچک آن تفاوت بسیاری دارد. قلیان های مورد استفاده الوهوکا از برند خلیل مامون است. در این نوع قلیان از تنه های دوقپه (80 سانتیمتر) و سه قپه (110 سانتیمتر) استیل استفاده شده است که کام دهی آن را بسیار بهتر از دیگر انواع قلیان می کند. زیبایی بصری آن فوق العاده بوده و حسی متفاوت و ویژه را در هنگام استفاده از آن تجربه خواهید نمود.

قلیون اسپیشیال: محصول دیگری که الوقلیون از آن در خدمات خود استفاده می کند، قلیان اسپشیال است.در این نوع قلیان، از میوه های طبیعی به جای سری و تنگ قلیان استفاده می شود. این محصول نسبت به قلیان های دیگر از قیمت بالاتری برخوردار بوده و به نسبت میوه ای که در آن استفاده می شود، قیمت ها متغیر است. در این قلیان از میوه هایی که پوست سخت تری دارند استفاده می شود. میوه هایی مانند: آناناس، سیب، طالبی، هندوانه و پرتقال.

هوکا بار یا بار قلیان: اگر می خواهید در میهمانی، جشن تولد و عروسی، تجربه ای متفاوت و یونیک (Unique)  برای میهمانان خود ایجاد کنید، پیشنهاد ما به شما استفاده از سرویس هوکا بار است. هوکا بار با ایجاد بار قلیون به همراه بارمن (Barman) به شما کمک می کند تا لحظاتی فراموش نشدنی را برای میهمانان قلیان دوستتان فراهم کنید. در صورت تصمیم به داشتن چنین سرویسی در جشنتان، با ما تماس بگیرید.همچنین، قبل از سفارش سرویس، در خصوص تعداد قلیان و بارمن با توجه به تعداد میهمانان، می توانید از ما مشاوره بگیرید. 

موارد بهداشتی در الو قلیون

بعد از همه گیری کرونا، رعایت موارد بهداشتی در الوقلیون نیز نقش جدی تری به خود گرفت. از اینرو، شستشوی روزانه قلیان ها پس از استفاده توسط هر مشتری، در دستور کار عوامل شرکت الوهوکا قرار گرفته است. به مشتریان عزیز اطمینان داده می شود که تنه های قلیان قبل از تحویل به آن ها مورد شستشو قرار گرفته و شلنگ ها یک بار مصرف هستند.

قلیون انلاین تهران

قلیون انلاین تهران

روش های تماس با قلیون آنلاین

بعد از پیدا کردن ما در صفحه گوگل، شما عزیزان میتوانید با تماس با شماره 09105084977 و با انجام هماهنگی های لازم، در مدت زمان بسیار کوتاهی سرویس را دریافت نموده و از آن لذت ببرید. توصیه ما به شما این است که با ذخیره این شماره در تلفن همراه خود به نام “الوقلیون” یا “الوهوکا” مدت زمان سفارش بعدی را به حداقل برسانید. به یاد داشته باشید که ما برای مشتریان وفادار خود مزایای ویژه در نظر داریم.

چرا به ما می گویند الو قلیون فرحزاد؟

فرحزاد یک هاب (Hub) و مرکز تفریحی برای قلیان دوستان عزیز است. بنابراین، بسیاری در موتور جستجوی گوگل به دنبال سفارش قلیان از فرحزاد بوده و ما را با نام الوقلیون فرحزاد جستجو می کنند. خبر خوب ما به شما این است که ما در همه جای تهران حتی در محله فرحزاد سرویس داریم. تنها کافی است با ما تماس بگیرید.

زمان ارسال سفارش چقدر است؟

زمان ارسال سفارش با توجه به موقعیت مکانی سفارش دهنده می تواند متفاوت باشد. پیک های شرکت در مناطق مختلف در حال گردش بوده و می توان گفت مدت زمان متوسط رسیدن سفارش به هر مشتری 45 دقیقه است

مدت زمان استفاده از هر سرویس چقدر است؟

شما در هر زمانی از روز که سفارش خود را دریافت کنید، تا ساعت 4 فردای همان روز، می توانید از قلیان استفاده کنید.

امکان تغییر طعم تنباکو پس از ثبت سفارش وجود دارد؟

تا زمان رسیدن پیک به شما و قبل از آماده کردن قلیان، شما می توانید طعمی که در هنگام سفارش ثبت کرده اید را تغییر دهید.

آیا برای قلیان  با ارتفاع بلند مکش بیشتری لازم است؟

خیر. بسیاری فکر می کنند که اگر ارتفاع یک قلیان بلند باشد، برای گرفتن کام بهتر باید با قدرت بیشتری مکش انجام دهند. درحالیکه اینطور نبوده و این نوع تنباکو است که تعیین می کند قدرت مکش کم یا زیاد باشد.


دیدگاه ها: (23)

 1. مرتضی - پاسخ

  جولای 20, 2022 در 1:31 ب.ظ

  سرویس های الو قلیو به صرفه ای دارن من که راضی بودم قلیونشون دو قپبه بود و عربی خیلی خوب بود باز هم بخوام سفارش بگیرم حتما ازشون میگیرم

 2. امیر حسین - پاسخ

  جولای 19, 2022 در 12:04 ب.ظ

  من برای مهمونی شب گذشتم ازشون سفارش گرفتم خوب بود سرویساشون بد نبود پول پیک رو هم باهام حساب نکردن

  • admin -

   جولای 23, 2022 در 1:42 ب.ظ

   این باعث خوشحالی ماست که شما مشتری عزیز رضایت داشتید از ما

 3. ترنم - پاسخ

  می 4, 2022 در 11:56 ق.ظ

  من برای مهمونی دیشبم ازشون سرویس گرفتم، واقعا قلیون های خوبی دارن خیلی راضی بودم. همیکنه دیگه زحمت درست کردن قلیون رو نداشتم خیلی خوب بود. مرسی از سرویس الو قلیون خوبتون ❤️❤️?

 4. زانیار - پاسخ

  آوریل 21, 2022 در 11:57 ق.ظ

  من برای مهمونیم توی سعادت آباد ازشون سرویس گرفتم واقعا قلیون ها خوبی داشتن بخصوص اینکه به شدت رو نظافت حساس بودن و از وسایل یک بار مصرف استفاده میکردن خیلی خوب بود. فقط سرعت تحویلشون رو بالا ببرن خیلی عالی میشه.

  • admin -

   می 4, 2022 در 11:58 ق.ظ

   مرسی که از سرویس های ما استفاده میکنید. حتما در اولین فرصت در مورد مساله سرعت تحویل سرویس های الو قلیون فکری خواهیم کرد. این مشکل به دلیل پیک کاری بالا برای پیک ها بعضی از وقت ها اتفاق می افتد. امیدوارم که تونسته باشیم سرویس خوبی رو براتون داشته باشیم

 5. مینو - پاسخ

  آوریل 7, 2022 در 12:06 ب.ظ

  توی سرویس های الو قلیونی که گرفتم در تهران واقعا قلیون های شیک و خوبی داشتید فقط ممنون میشم سرعت ارسالتون رو بیشتر کنید

 6. مژگان - پاسخ

  دسامبر 5, 2021 در 10:57 ق.ظ

  سرویس های خیلی خفنی دارید واقعا خوشم اومد ممنون ازتون ❤️❤️❤️

 7. هادی - پاسخ

  نوامبر 20, 2021 در 11:02 ق.ظ

  سلام. من برای مهمونی دیشبم ازتون سروریس گرفتم سرویس الو قلیونتون واقعا تکه ولی فقط یکم زمان ارسالش سرو سریع تر کنید خیلی بهتر میشه. برای مهمونی به بقیه هم حتما پیشنهادتون میکنم

 8. مریم - پاسخ

  نوامبر 14, 2021 در 1:14 ب.ظ

  من طعم بلوبری‌ ازشون سفارش دادم واقعا خوب بود بخصوص قلیونش که اصلا اذیت نمیکرد به بقیه هم سرویس الو قلیون رو حتما پیشنهاد میکنم

 9. مژگان - پاسخ

  نوامبر 8, 2021 در 1:23 ب.ظ

  سرویس های متنوعی دارید واقعا خوب بود ولی مشکلی که من داشتم سرعت تحویل بود ممنون میشم سرعت تحویلتون رو کمی بالاتر ببرید. ممنون از سرویس الو قلیون خوبتون ❤️?

  • admin -

   نوامبر 14, 2021 در 1:15 ب.ظ

   سلام ممنون از نظر خوبتون. بله حتما مورد بررسی قرار داده میشه به دلیل حجم بالا کاری برخی موارد این مشکل رو به همراه دارند

 10. فرهاد - پاسخ

  نوامبر 7, 2021 در 1:44 ب.ظ

  من برای مهمونی دیشبم ازتون سفارش گرفتم قلیون های خوب و لاکچری دارید واقعا جلو مهمونام رو سفید شدم. بهترین الو قلیون توی تهران هستید. به بقیه هم حتما پیشنهادتون میکنم.

دیدگاهتان را بنویسید

به مطلب امتیاز دهید*

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
همین حالا با ما تماس بگیرید