الو قلیون اوین

خانه » قلیون » الو قلیون اوین

شماره سفارش الو قلیون

شماره سفارش الو قلیون

قیمت الو قلیون

قلیون عربی

قلیون عربی

هزینه: 400 هزار تومان

ثبت سفارش قلیون عربی

قلیون اسپشیال

قلیون اسپشیال

هزینه: تماس بگیرید

ثبت سفارش قلیون اسپشیال

defult اگر می خواهید در میهمانی، جشن تولد و عروسی، تجربه ای متفاوت و یونیک (Unique) برای میهمانان خود ایجاد کنید، پیشنهاد ما به شما استفاده از سرویس هوکا بار است. هوکا بار با ایجاد بار قلیون به همراه بارمن (Barman) به شما کمک می کند تا لحظاتی فراموش نشدنی را برای میهمانان قلیان دوستتان فراهم کنید. در صورت تصمیم به داشتن چنین سرویسی در جشنتان، با ما تماس بگیرید.همچنین، قبل از سفارش سرویس، در خصوص تعداد قلیان و بارمن با توجه به تعداد میهمانان، می توانید از ما مشاوره بگیرید.
توجه! توجه! توجه!
  • زمان استفاده از هر قلیان یک شب است.
  • قیمت هر سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) 100 هزار تومان است.
  •  قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما خواهد شد. قلیون های معمولی، عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.
  • اگر ساعت اضافه را در زمان سفارش اعلام فرمایید، برای ساعات اضافه مد نظر شما، تعداد سری اضافی قلیان به همراه توتون و ذغال اضافی محاسبه و تحویل می­گردد.
  • زمان ارسال قلیان از لحظه ثبت سفارش 45 دقیقه است.

نکات بهداشتی

قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه می­شوند.

بعد از هر بار مصرف توسط هر مشتری، شیشه، تنه و سری قلیون ها قبل از تحویل به مشتری بعدی، به صورت کامل شسته می­شوند.

الو قلیون اوین: در بسیاری از موارد پیش آمده که شما در یک مهمانی هستید. و یا میهمانی دارید که نیاز به سرویس دهی دارد. یکی از این متداول ترین سرویس ها الو قلیون اوین می باشد. که در بسیاری از مجلس های امروزی باب شده و بسیار طرفداران خاص خود را دارد. الو قلیون اوین که در نوع خود دارای تنوع های بسیاری می باشد. به راحتی میتواند شما و یا میهمان شما را سرگرم کرده و به خاطره خوشی را برای شما به ارمغان آورد. این نوع سرویس که از نظر کیفیت بسیار مورد اهمیت است. با سرویس های دیگر تفاوت بسیاری داشته و در آن از تنه های عربی استفاده شده که شکیل تر و بسیار زیبا تر از سایر هم نوع های خود است. در این سرویس که به صورت آنلاین به شما ارائه میگردد. شما به راحتی  سفارش الو قلیون میتوانید تنها با یک تماس از مزایای آن بهره مند شوید و به آسودگی آن را در اختیار داشته باشید.

مهمونی برات اومده که نیاز به سرویس قلیون الو قلیون داری؟ وقت این رو نداری که خودت قلیون درست کنی ؟ مهمونت خیلی برات مهمه ؟ با این شماره تماس بگیر: 09105084977

الو قلیون اوین

سلامت نیوز:یک کارشناس سازمان هواشناسی به بررسی آخرین وضعیت جوی چند روز آینده کشور پرداخت. به گزارش سلامت نیوز به نقل از میزان،کبری رفیعی درباره آخرین وضعیت آب و هوایی کشور گفت: در پنج روز آینده در بیشتر مناطق کشور جو آرامی را شاهد خواهیم بود. طی سه روز آینده هم در مناطق جنوبی کشور از جمله جنوب سیستان و بلوچستان، جنوب کرمان و شرق هرمزگان به ویژه در ساعت های بعدازظهر رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید موقتی رخ می دهد. روز دوشنبه نیز شدت ناپایداری ها در این مناطق بیشتر خواهد شد. وی ادامه داد: از روز سه شنبه تا جمعه با شمالی شدن جریانات بر روی سواحل دریای خزر این مناطق هم کاهش نسبی دما را خواهند داشت و هم بارش پراکنده در این مناطق رخ می دهد. از روز سه شنبه تا پنجشنبه در نیمه جنوبی کشور افزایش محسوس دما را خواهیم داشت نیاز به اطلاعات بیشتر در زمینه سفارش آنلاین الو قلیون سیدخندان به این مطلب مراجعه نمایید .

برای دریافت خدمات آنلاین الو قلیون میتوانید به لینک فوق مراجعه فرمایید.

این کارشناس سازمان هواشناسی الو قلیون اوین خاطرنشان کرد: از روز چهارشنبه تا جمعه نیز در نوار شرقی کشور به ویژه منطقه زابل و همینطور جنوب غرب کشورمان پدیده غالب وزش باد شدید خواهد بود که گاهی سبب گرد و خاک خواهد شد. آب های خلیج فارس به ویژه در قسمت های شرقی، تنگه هرمز و دریای عمان طی دو روز آینده مواج خواهند بود. دریای خزر هم از روز سه شنبه تا جمعه این شرایط را خواهد داشت. وی در خصوص آخرین وضعیت جوی پایتخت گفت: در تهران هم امروز و فردا آسمان صاف خواهد بود که گاهی الو قلیون اوین وزش باد را خواهد داشت. حداکثر دما در تهران امروز به چهل درجه بالای صفر خواهد رسید. حداقل دما هم فردا بیست و نه درجه سانتیگراد پیش بینی شده است.


به اشتراک بگذارید


دیدگاه ها: (0)

دیدگاهتان را بنویسید

به مطلب امتیاز دهید*

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا با ما تماس بگیرید