الو قلیون فردوس

خانه » قلیون » الو قلیون فردوس

شماره سفارش الو قلیون

شماره سفارش الو قلیون

قیمت الو قلیون

قلیون عربی

قلیون عربی

هزینه: 400 هزار تومان

ثبت سفارش قلیون عربی

قلیون اسپشیال

قلیون اسپشیال

هزینه: تماس بگیرید

ثبت سفارش قلیون اسپشیال

defultاگر می خواهید در میهمانی، جشن تولد و عروسی، تجربه ای متفاوت و یونیک (Unique) برای میهمانان خود ایجاد کنید، پیشنهاد ما به شما استفاده از سرویس هوکا بار است. هوکا بار با ایجاد بار قلیون به همراه بارمن (Barman) به شما کمک می کند تا لحظاتی فراموش نشدنی را برای میهمانان قلیان دوستتان فراهم کنید. در صورت تصمیم به داشتن چنین سرویسی در جشنتان، با ما تماس بگیرید.همچنین، قبل از سفارش سرویس، در خصوص تعداد قلیان و بارمن با توجه به تعداد میهمانان، می توانید از ما مشاوره بگیرید.
توجه! توجه! توجه!
 • زمان استفاده از هر قلیان یک شب است.
 • قیمت هر سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) 100 هزار تومان است.
 •  قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما خواهد شد. قلیون های معمولی، عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.
 • اگر ساعت اضافه را در زمان سفارش اعلام فرمایید، برای ساعات اضافه مد نظر شما، تعداد سری اضافی قلیان به همراه توتون و ذغال اضافی محاسبه و تحویل می­گردد.
 • زمان ارسال قلیان از لحظه ثبت سفارش 45 دقیقه است.

نکات بهداشتی

قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه می­شوند.

بعد از هر بار مصرف توسط هر مشتری، شیشه، تنه و سری قلیون ها قبل از تحویل به مشتری بعدی، به صورت کامل شسته می­شوند.

الو قلیون فردوس: در قدیم هنگامی که شما در بیرون از مزل خود و یا حتی در خانه خود بودید و یا نیاز به سرویس قلیان داشتید باید به سفره خانه ها مراجعه میکردید تا بتوانید از لذت استفاده از آن بهره مند شوید. که ناگفته نماند، بدی ها و خوبی های خاص خود را داشت. یکی از بدی های استفاده از سرویس های قدیمی استفاد افراد بالا از یک تنه بود و شما نمیتوانستید از طعم های مختلف بر روی سرویس خود نیز استفاده کنید. اما برا ارائه سرویس آنلاین الو قلیون فردوس شما به راحتی میتوانید در هر کجای تهران بزرگ از سرویس های آن بهره مند شوید. در سرویس های الو قلیون فردوس ارائه شده توسط این مجموعه تمامی شلنگ ها به صورت یک بار مصرف بوده و بعد از هر استفاده تمامی تنه ها شسته شده و ضدعفونی میگردد. تا به شما این اطمینان را دهد که از سفارش الو قلیون  محصول مناسبی استفاده میکنید.

مهمونی برات اومده که نیاز به سرویس قلیون الو قلیون داری؟ وقت این رو نداری که خودت قلیون درست کنی ؟ مهمونت خیلی برات مهمه ؟ با این شماره تماس بگیر: 09105084977

الو قلیون فردوس

سلامت نیوز:دکتر هومان نارنجی ها، درمانگر اعتیاد در گفتگو با پایگاه خبری اعتیاد (ادنا) اولین اولویت دولت جدید در زمینه سومصرف مواد مخدر را برگزاری جلسات ستاد مبارزه با مواد مخدر با حضور رییس جمهور دانست. به گزارش سلامت نیوز به نقل از پایگاه خبری اعتیاد (ادنا)،دکتر هومان نارنجی ها، درمانگر اعتیاد اولین اولویت دولت جدید در زمینه سومصرف مواد مخدر را برگزاری جلسات ستاد مبارزه با مواد مخدر با حضور رییس جمهور دانست. او در توضیح این پیشنهاد گفت: اول اینکه باید برای ستاد مبارزه با مواد مخدر کسی به کار گرفته شود که کارشناس این مسئله باشد. ضمن اینکه خود رییس جمهور در جلسات ستاد مارزه با مواد مخدر حضور پیدا کند.خیلی وقت است که آقای روحانی در جلسات ستاد شرکت نکرده اند و جلسات به صورت جدی برگزار نمی شود. به خاطر این در ساختار ستاد مبارزه با مواد مخدر رییس جمهور به عنوان رییس الو قلیون فردوس ستاد انتخاب شده است که به این مسئله توجه بیشتری شود اما الان رییس جمهور در طول سال های گذشته وقت زیادی الو قلیون فردوس برای این نگذاشته است. نارنجی ها پیشنهاد دوم را اولویت دادن به مسئله پیشگیری دانست و اینطور گفت: دوم این که پیشگیری باید به عنوان اولویت تلفی شود. سال هاست هر کسی که به مسئولیتی در این حوزه می رسد، می گوید که پیشگیری بهتر از درمان است اما برای آن عملا کاری نمی کند. این مسئله آنقدر اهمیت دارد که رهبری هم بر آن تاکید کرده است. وی همچنین در ادامه با اشاره به اینکه صرف اولویت دادن به پیشگیری کافی نیست و باید برای آن مدلسازی هم بشود در پیشنهاد سوم خود افزود : تمامی حوزه های پیشگیری باید ارتقا یابد نیاز به اطلاعات بیشتر در زمینه سفارش آنلاین الو قلیون سرخه حصار به این مطلب مراجعه نمایید .

برای دریافت خدمات آنلاین قلیون آنلاین میتوانید به لینک فوق مراجعه فرمایید.

ما امروز کلینیک درمانی داریم اما این کلینیک ها آنقدر موثر نیستند. کلینیک ها امروز فقط به جایی برای دادن دارو الو قلیون فردوس تبدیل شد ه اند و کاری به اینکه بیمار پاک بماند و به سمت درمان کامل سوق یابد ندارند. مثل این است که ما از اینکه پاهای بیماران دیابتی قطع یا چشمانشان نابینا شوند جلوگیری کنیم اما کاری به درمان دیاببت آنها نداشته باشیم.این درمانگاه ها کاری به اینکه زندگی کار و خانواده بیمار و رفتارهای او چه می شود ندارند. شاخصی برای ارزیابی مراکز وجود ندارد. بنابراین یک تغییراتی باید در شاخص ها بدهیم و برای این کار به یک مدلسازی در حوزه پیشگیری نیاز داریم. پیشگیری ما به آموزش های پراکنده ای تبدیل شده که نمی دانیم اثربخشی آن چقدر است. مدل پیشگیری باید بومی باشد و نمی شود از کشورهای دیگر تقلید کرد. بلکه باید بسته های موثر استاندارد برای پیشگیری تعریف شود. این پژوهشگر در ادامه با تقسیم بندی کلینیک های درمان سومصرف مواد مخدر درباره پیشنهاد سوم خود اینطور توضیح داد: امروز کلینیک های ما سه دسته هستند. یک گروه دلسوزانه هم بیمار را درمان می کنند و هم به او مشاوره می دهند. یک گروه فقط دارو فروشی می کنند و گروه سوم هم کلینیک هایی هستند که دارو را الو قلیون فردوس از چرخه قانونی خارج می کنند. مدیران فقط می گویند 7 هزار کلینیک دارند اما کاری به نتیجه نهایی این تعداد مرکز درمان ندارند. اگر همه این کلینیک ها درست کار می کردند شاهد نتیجه بهتری در درمان بهبودیافت ها بودیم. درنتیجه پیشنهاد سومم این است که مدل های پیشگیری استانداردسازی شود و ارتقا یابد.


به اشتراک بگذارید


دیدگاه ها: (0)

  دیدگاهتان را بنویسید

  به مطلب امتیاز دهید*

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  همین حالا با ما تماس بگیرید