الو قلیون فرشته

خانه » قلیون » الو قلیون فرشته

شماره سفارش الو قلیون

شماره سفارش الو قلیون

قیمت الو قلیون

قلیون عربی

قلیون عربی

هزینه: 200 هزار تومان

ثبت سفارش قلیون عربی

قلیمون معمولی

قلیمون معمولی

هزینه: 180 هزار تومان

ثبت سفارش قلیون معمولی

قلیون اسپشیال

قلیون اسپشیال

هزینه: تماس بگیرید

ثبت سفارش قلیون اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
  • زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
  • جهت استفاده بیشتر از یک ساعت، به ازای هر ساعت، هر قلیان اسپشیال 20 هزار تومان، عربی 15 هزار تومان و معمولی 10 هزار تومان دریافت میگردد.
  • اگر ساعت اضافه را در زمان سفارش اعلام فرمایید، برای ساعت اضافه یک سری قلیان اضافی به همراه توتون و ذغال اضافی دریافت مینمایید.
  • زمان ارسال قلیان از لحظه ثبت سفارش 45 دقیقه میباشد.

نکات بهداشتی

قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.

بعد از هر مصرف، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.

الو قلیون فرشته: در بسیاری از موارد پیش آمده که شما در یک مهمانی هستید. و یا میهمانی دارید که نیاز به سرویس دهی دارد. یکی از این متداول ترین سرویس ها الو قلیون فرشته می باشد. که در بسیاری از مجلس های امروزی باب شده و بسیار طرفداران خاص خود را دارد. الو قلیون فرشته که در نوع خود دارای تنوع های بسیاری می باشد. به راحتی میتواند شما و یا میهمان شما را سرگرم کرده و به خاطره خوشی را برای شما به ارمغان آورد. این نوع سرویس که از نظر کیفیت بسیار مورد اهمیت است. با سرویس های دیگر تفاوت بسیاری داشته و در آن از تنه های عربی استفاده شده که شکیل تر و بسیار زیبا تر از سایر هم نوع های خود است. در این سرویس که به صورت آنلاین به شما ارائه میگردد. شما به راحتی خدمات الو قلیون میتوانید تنها با یک تماس از مزایای آن بهره مند شوید و به آسودگی آن را در اختیار داشته باشید.

برای سفارش آنلاین یک قلیون خوب، به راحتی میتونی با ما تماس بگیرید تا یه سرویس عربی با بهترین کیفیت و به صورت ارسال سریع برات ارسال بشه تا لذت ببری ازش.

الو قلیون فرشته

سلامت نیوز: رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درباره تزریق واکسن کرونا به گردشگران در ارمنستان توضیح داد. به گزارش سلامت نیوز به نقل از میزان، کیانوش جهانپور رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و الو قلیون فرشته آموزش پزشکی در خصوص این موضوع که تعدادی از مردم برای تزریق واکسن کرونا به ارمنستان سفر می کنند، گفت: در برخی کشورهای همسایه ما از جمله ارمنستان از واکسیناسیون علیه کرونا استقبال نشده است. وی افزود: این کشور واکسن آسترازنکا را وارد کرده است که مورد استقبال عمومی قرار نگرفته و مردم این کشور واکسن ها را مورد استفاده قرار نداده اند و از آنجا که این واکسن ها تاریخ مصرف دارند، به توریست هایی که به آنجا سفر می کنند، تزریق می شود. سخنگوی سازمان غذا و دارو در پاسخ به این سوال که آیا ممکن است واکسن هایی که در این کشور به توریست ها زده می شود، تاریخ مصرف گذشته باشد، توضیح داد: خیر، واکسن ها تاریخ مصرف گذشته نیستند و برای اینکه چنین اتفاقی الو قلیون فرشته نیفتد آن ها را به توریست های خارجی با پاسپورت تزریق می کنند نیاز به اطلاعات بیشتر در زمینه سفارش آنلاین قلیون آنلاین به این مطلب مراجعه نمایید .

برای دریافت خدمات آنلاین الو قلیون محمودیه میتوانید به لینک فوق مراجعه فرمایید.

رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ضمن اشاره به اینکه در برخی دیگر از کشورهای همسایه ما هم وضع به همین گونه است و در حال حاضر کشوری داریم که سرعت واکسیناسیون در آن یک دهم ایران است، افزود: در این کشورها از واکسیناسیون استقبال عمومی نشده و تاریخ انقضای واکسن در حال اتمام است و ممکن است در برخی شهرهای عراق هم شاهد این وضعیت باشیم. جهانپور در خاتمه استقبال نکردن مردم برخی کشورهای منطقه از واکسیناسیون و تزریق واکسن های مازاد به توریست ها را از معضلات این کشورها دانست و تاکید کرد که این موضوع را نباید به عنوان نقطه این قوت این کشورها حساب کرد.


به اشتراک بگذارید


دیدگاه ها: (0)

دیدگاهتان را بنویسید

به مطلب امتیاز دهید*

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا با ما تماس بگیرید