الو قلیون کریم‌ خان

خانه » قلیون » الو قلیون کریم‌ خان

شماره سفارش الو قلیون

شماره سفارش الو قلیون

قیمت الو قلیون

قلیون عربی

قلیون عربی

هزینه: 200 هزار تومان

ثبت سفارش قلیون عربی

قلیمون معمولی

قلیمون معمولی

هزینه: 180 هزار تومان

ثبت سفارش قلیون معمولی

قلیون اسپشیال

قلیون اسپشیال

هزینه: تماس بگیرید

ثبت سفارش قلیون اسپشیال

توجه! توجه! توجه!
  • زمان استفاده از هر قلیان یک ساعت میباشد.
  • جهت استفاده بیشتر از یک ساعت، به ازای هر ساعت، هر قلیان اسپشیال 20 هزار تومان، عربی 15 هزار تومان و معمولی 10 هزار تومان دریافت میگردد.
  • اگر ساعت اضافه را در زمان سفارش اعلام فرمایید، برای ساعت اضافه یک سری قلیان اضافی به همراه توتون و ذغال اضافی دریافت مینمایید.
  • زمان ارسال قلیان از لحظه ثبت سفارش 45 دقیقه میباشد.

نکات بهداشتی

قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه میشوند.

بعد از هر مصرف، شیشه، تنه و سری قلیون ها کامل شسته میشوند.

الو قلیون کریم‌ خان: یکی از محبوب ترین تفریحاتی که در حال حاظر در بسیاری از مهمانی ها مورد استفاده قرار میگیرد الو قلیون کریم‌ خان می باشد. که بسیار باب شده و فرقی نمیکند که در چه مکانی به آن نیاز دارید. شما به راحتی میتوانید با یک تماس از مزیت های سرویس دهی آن استفاده نمایید. الو قلیون کریم‌ خان ویژگی های خاص خود را دارد. برخی از این ویژه گی ها عبارت اند از: موارد استفاده در این سرویس ها به صورت یک بار مصرف بوده و پس از هر بار استفاده در سرویس جدید به شما شلنگ های یک بار مصرف ارائه میگردد. شما به آسانی میتوانید هر طعمی را که میخواهید برای سرویس خود انتخاب کنید. تنه های استفاده شده در این سرویس ها به صورت شکیل و زیبا و از تنه های برنجی عربی بوده که به میهمانی شما زیبایی خاصی را می بخشد. این نوع سرویس به دلیل آنلاین بودن آن، خدمات ارائه شده در آن سرعت بالایی نسبت به سایر سرویس های الو قلیون قدیمی دارد.

توی مهمونی هستی ؟ و یا مهمون خیلی خاصس داری و نیاز به سروریس الو قلیون داری ؟ خیلی راحت با این شماره تماس بگیر! سرویس برات میاد.

الو قلیون کریم‌ خان

سلامت نیوز:معاون فنی و نظارت سازمان نظام پزشکی گفت:سازمان نظام پزشکی موضوع عدم رعایت برخی پزشکان در استفاده از کارتخوان را الو قلیون کریم‌ خان پیگیری و نظارت می کند. به گزارش سلامت نیوز به نقل از فارس، محمد جهانگیری، معاون فنی و نظارت سازمان نظام پزشکی در شبکه خبر درباره عدم استفاده برخی پزشکان از کارتخوان، گفت:استفاده از کارتخوان به همه همکاران پزشک در کشور ابلاغ شده است و این موضوع رصد می شود. وی ادامه داد: استفاده از کارتخوان هم از جهت قانونمداری و هم رعایت پروتکل های بهداشتی توصیه شده است؛ البته مواردی از عدم رعایت وجود داشته است که برخی کارتخوان را جمع کرده اند و رعایت نشده است و ما در حال پیگیری موضوع هستیم. معاون فنی و نظارت سازمان نظام پزشکی با بیان اینکه در سال گذشته و امسال جامعه پزشکی قانون مداری و جانفشانی خود را اثبات کرده است، بیان داشت: پزشکان طبق اعلام سازمان امور مالیاتی قانون مدارترین افراد بوده و یکی از صنوف منظم در پرداخت مالیات هستند نیاز به اطلاعات بیشتر در زمینه سفارش آنلاین الو قلیون منیریه به این مطلب مراجعه نمایید .

برای دریافت خدمات آنلاین قلیون آنلاین میتوانید به لینک فوق مراجعه فرمایید.

جهانگیری با اشاره به اینکه اظهار نامه مالیاتی در موعد مقرر داده می شود، ابراز داشت: در سال گذشته و امسال در عین حالی که شرایط کرونایی وجود داشت در موعد مقرر اظهار نامه های مالیاتی را انجام داده ایم . وی با بیان اینکه جامعه الو قلیون کریم‌ خان پزشکی در دوران شیوع کرونا تا جایی که می توانسته است مطب ها را باز گذاشته است، گفت: سازمان نظام پزشکی موضوع عدم رعایت برخی پزشکان در استفاده از کارتخوان را پیگیری و نظارت می کند.


به اشتراک بگذارید


دیدگاه ها: (0)

دیدگاهتان را بنویسید

به مطلب امتیاز دهید*

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *