قلیون آنلاین پیروزی

خانه » قلیون » قلیون آنلاین پیروزی

شماره سفارش الو قلیون

شماره سفارش الو قلیون

قیمت الو قلیون

قلیون عربی

قلیون عربی

هزینه: 400 هزار تومان

ثبت سفارش قلیون عربی

قلیون اسپشیال

قلیون اسپشیال

هزینه: تماس بگیرید

ثبت سفارش قلیون اسپشیال

اگر می خواهید در میهمانی، جشن تولد و عروسی، تجربه ای متفاوت و یونیک (Unique) برای میهمانان خود ایجاد کنید، پیشنهاد ما به شما استفاده از سرویس هوکا بار است. هوکا بار با ایجاد بار قلیون به همراه بارمن (Barman) به شما کمک می کند تا لحظاتی فراموش نشدنی را برای میهمانان قلیان دوستتان فراهم کنید. در صورت تصمیم به داشتن چنین سرویسی در جشنتان، با ما تماس بگیرید.همچنین، قبل از سفارش سرویس، در خصوص تعداد قلیان و بارمن با توجه به تعداد میهمانان، می توانید از ما مشاوره بگیرید.
توجه! توجه! توجه!
  • زمان استفاده از هر قلیان یک شب است.
  • قیمت هر سری اضافه (شامل تنباکو و ذغال اضافی) 100 هزار تومان است.
  •  قلیان عرق نعنا جهت خرید بوده و قلیون متعلق به شما خواهد شد. قلیون های معمولی، عربی و اسپشیال جهت اجاره هستند.
  • اگر ساعت اضافه را در زمان سفارش اعلام فرمایید، برای ساعات اضافه مد نظر شما، تعداد سری اضافی قلیان به همراه توتون و ذغال اضافی محاسبه و تحویل می­گردد.
  • زمان ارسال قلیان از لحظه ثبت سفارش 45 دقیقه است.

نکات بهداشتی

قلیون ها با شلنگ یک بار مصرف ارائه می­شوند.

بعد از هر بار مصرف توسط هر مشتری، شیشه، تنه و سری قلیون ها قبل از تحویل به مشتری بعدی، به صورت کامل شسته می­شوند.

قلیون آنلاین پیروزی: در بسیاری از موارد پیش آمده که شما در یک مهمانی هستید. و یا میهمانی دارید که نیاز به سرویس دهی دارد. یکی از این متداول ترین سرویس ها قلیون آنلاین پیروزی می باشد. که در بسیاری از مجلس های امروزی باب شده و بسیار طرفداران خاص خود را دارد. قلیون آنلاین پیروزی که در نوع خود دارای تنوع های بسیاری می باشد. به راحتی میتواند شما و یا میهمان شما را سرگرم کرده و به خاطره خوشی را برای شما به ارمغان آورد. این نوع سرویس که از نظر کیفیت بسیار مورد اهمیت است. با سرویس های دیگر تفاوت بسیاری داشته و در آن از تنه های عربی استفاده شده که شکیل تر و بسیار زیبا تر از سایر هم نوع های خود است. در این سرویس که به صورت آنلاین به شما ارائه میگردد. شما به راحتی میتوانید تماس با قلیون آنلاین تنها با یک تماس از مزایای آن بهره مند شوید و به آسودگی آن را در اختیار داشته باشید.

برای دریافت سفارش قلیون آنلاین در سریعترین زمان ممکن شما میتوانید با شماره 09105084977 تماس بگیرید تا سرویس برای شما سریعا ارسال شود.

قلیون آنلاین پیروزی

سلامت نیوز:رئیس قلیون آنلاین پیروزی مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت گفت: هموطنان ما باید این نکته را در نظر داشته باشند که حتی به فرض معتبر و مورد تاییدبودن واکسن تزریق شده در کشورهای دیگر، قرارگرفتن در ازدحام و شلوغی های این مسافرت ها در انتقال و شیوع ویروس به افراد تاثیرگذار خواهد بود و قطعا این اقدام منطقی به نظر نمی رسد چرا که باید برای تزریق دز دوم نیز همین مسیر دوباره طی شود. به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، کیانوش جهانپور در خصوص آخرین وضعیت واکسیناسیون کرونا در کشور قلیون آنلاین پیروزی اظهار کرد: بنا بر این است که تا پایان سال ۱۴۰۰، واکسیناسیون افراد بالای ۱۸ سال کشور که در گروه هدف قرار دارند، تکمیل شود. وی ادامه داد: علی رغم همه ی فراز و فرودها و با وجود عدم ایفای تعهدات طرف های خارجی در تامین واکسن، همچنان انتظار می رود با توجه به اینکه حدود ۲۶۰ روز تا پایان سال ۱۴۰۰ باقی مانده، طبق وعده ی قبلی و طبق برنامه ی ملی واکسیناسیون، واکسیناسیون هموطنان عزیز علیه بیماری کرونا انجام شود. وی خاطرنشان کرد: باید از هموطنان عزیز بابت تاخیر در واردات واکسن و مشکلاتی که متحمل شدند پوزش بطلبیم که امیدواریم با ورود واکسن های داخلی و تولید داخل در روزها و هفته های آتی روند واکسیناسیون تسریع پیدا کند. جهانپور در خصوص تزریق واکسن های ایرانی خاطرنشان کرد: باتوجه به اینکه واکسن های متفاوتی در اختیار داریم تاکنون دو واکسن تولید داخل و یک واکسن تولید مشترک مجوز تولید و مصرف عمومی در کشور را دریافت کرده اند، البته چند واکسن نیز همچنان به عنوان واکسن نامزد در مسیر کارآزمایی و مطالعات بالینی هستند که هنوز مجوز مصرف و تولید را ندارند. سخنگوی سازمان غذا و دارو اضافه کرد: واکسن کوو ایران برکت اکنون در حال تولید بوده و بخشی نیز تحویل شبکه ی بهداشت کشور شده است و واکسن کووپاستور تولید شده توسط انستیتو پاستور نیز به تدریج در روزهای آتی و بعد از خروج از خط تولید تحویل شبکه ی بهداشت خواهد شد نیاز به اطلاعات بیشتر در زمینه سفارش آنلاین قلیون آنلاین دهکده المپیک به این مطلب مراجعه نمایید .

برای دریافت خدمات آنلاین الو قلیون میتوانید به لینک فوق مراجعه فرمایید.

وی در تشریح تعداد افراد واکسینه شده در ایران گفت: تاکنون بیش از ۶ میلیون و ۴۰۰ هزار دز واکسن تزریق شده و نزدیک به ۲ میلیون قلیون آنلاین پیروزی نفر به طور کامل واکسینه شده اند، یعنی هر دو دز واکسن را دریافت کرده اند و مابقی عزیزان هم حداقل دریافت کننده ی دز اول واکسن بوده اند و تقریبا قسمت اعظمی از افراد بالای ۷۰ سال یا از اعضای کادر درمان و مدافعین سلامت در سرتاسر کشور واکسینه شده اند. رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی قلیون آنلاین پیروزی وزارت بهداشت اضافه کرد: در روزهای آتی با اطلاعیه ی رسمی وزارت بهداشت، واکسیناسیون عزیزان بالای ۶۵ سال و در صورت فراهم شدن واکسن در هفته های آتی واکسیناسیون افراد بالای ۶۰ سال و در گام بعد بیماران زمینه ای بالای ۱۸ سال و در ماه بعد نیز در فاز سوم برای مشاغل مختلف از جمله معلمان، اصحاب رسانه و خبرنگاران حوزه ی سلامت و سایر گروه های شغلی و افراد زیر ۶۰ سال انجام خواهد شد. وی در بخش دیگری از این گفت وگو در خصوص واکسیناسیون ترکیبی (استفاده از واکسن متفاوت در دز دوم) متذکر شد: فعلا این پیش فرض وجود دارد که واکسیناسیون ترکیبی حتی در برخی موارد ممکن است موجب اثربخشی واکسیناسیون شود اما با توجه به اینکه به اندازه ی کافی در این خصوص مطالعات بالینی انجام نشده، لذا پروتکل واکسیناسیون ترکیبی هم در کشور وجود نخواهد داشت اما به نظر می رسد واکسیناسیون با پلتفرم های مشابه منعی نداشته باشد. جهانپور ادامه داد: باید در نظر داشت که اکنون چنین چیزی در پروتکل ها و شیوه نامه های کشوری وجود ندارد و هرکس هر واکسنی دریافت کرده در دز دوم نیز همان واکسن را باید دریافت کند.


به اشتراک بگذارید


دیدگاه ها: (0)

دیدگاهتان را بنویسید

به مطلب امتیاز دهید*

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همین حالا با ما تماس بگیرید